Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Slevové kupóny a slevové kódy do Mcdonalds.cz

Mcdonalds.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.31/5, 51 hlasování)
Pokračovat na www.mcdonalds.cz

Aktuální slevy a akce (březen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Mcdonalds.cz

Nakupování na Mcdonalds.cz...

Můžete ho milovat, můžete ho nenávidět, ale musíte uznat, že tato firma toho dokázala opravdu hodně. McDonalds je průkopníkem fast foodů z Ameriky, který dobyl svět. Kde se ale vzala myšlenka, která se stala základem úspěšných restaurací McDonald’s?

Mcdonalds slevové kupóny a slevové kódy

Bratři McDonaldové otevírají první restauraci v roce 1940 v San Bernandinu v Kalifornii. Syn českého emigranta jménem Raymond Albert Kroc cestuje po USA a na svých cestách objevuje v roce 1953 restauraci, která měla něco unikátního. Něco, co ostatní neměli. Jejími majiteli byli Dick a Mac McDonaldovi. Raymond je tímto systémem okouzlen. Však restaurace má promyšlený systém jak kvalitně a rychle obsloužit a občerstvit co nejvíce lidí. Raymond o rok později otevírá vlastní restauraci s tímto konceptem. V roce 1962 koupil síť McDonald’s a za jeho vedení dosahuje firma 500 funkčních restaurací – a to ve stejném roce. Během 60. a 70. let expanduje firma do Kanady, Japonska, Austrálie, Německa i Velké Británie. A nakonec se dostala i k nám do střední Evropy a to v 90. letech po rozpadu východního bloku. McDonald’s mají ale i v Rusku. Restaurace v Moskvě patří mezi ty nejnavštěvovanější.

U nás si můžete užívat hamburgery od 20. března 1992, kdy se otevřela první restaurace McDonald’s ve Vodičkově ulici v Praze. Dnes je McDonald’s největší sítí restaurací v České republice. Patří mezi největší zaměstnavatele u nás. Musíme ovšem počítat s tím, že většina restaurací na našem území je provozována formou franšízy.

A jak je to dnes? Restaurace se proměňují. Lidé už znají sortiment a nepotřebují se zdržovat komunikací s obsluhou. V celé republice můžete proto nakupovat s pomocí samoobslužných terminálů. V mnoha restauracích si můžete také užívat čerstvou mletou kávu a dezerty v samostatném McCafé.

Proč jsou restaurace McDonald’s tak oblíbené? Společnost staví na čtyřech pilířích, které mají za cíl dosáhnout spokojenosti zákazníka.

První je kvalita. Společnost pečlivě vybírá své dodavatele a kontroluje kvalitu surovin. To pokračuje přesně stanovenými postupy při přípravě veškerých pokrmů. Ty probíhají neustálou kontrolou, než jsou konečně servírovány zákazníkům. Samozřejmostí je také pravidelná údržba a modernizace kuchyňského vybavení.

Dále je to čistota. Restaurace jsou plně klimatizované a úklid prostor probíhá neustále. Je dbáno na maximální čistotu ve všech prostorech restaurace. Děsivé obrázky z některých restaurací, které Vás potkávají často v médiích jsou v McDonalds naprosto nemyslitelné. Pečlivý úklid kuchyně i ostatních prostor tu probíhá každý den. A ano máme na mysli i ta nedosažitelná místa pod sporáky. Každý den. Opravdu.

Pilířem je také obsluha. McDonald’s se pyšní tím, že je tak trochu jiná restaurace. Pozdrav ani úsměv tu nejsou vynucené. Přece bez zákazníků, by restaurace nebyla. Cení si tu Vaší přízně a dávají Vám to najevo.

A posledním pilířem jsou přiměřené ceny. Ačkoliv tato premisa platí hlavně v bohatších státech, i u nás za své peníze získáte vysokou kvalitu, výhodná menu a sortiment pro všechny bez rozdílu.

Co se týče webu McDonalds.cz, najdete tu kompletní nutriční složení všech produktů v aktuální nabídce, a to jak podle jednotlivých porcí, tak v přepočtu na 100 g. Můžete si tak naplánovat svá jídla do posledního kJ. Jedná se o povedený informační web, kde můžete najít opravdu vše od produktů, přes seznamy a kontakty na restaurace až po přihlášku k zaměstnání v některé z restaurací.

Věříme, že Vás bude stravování se v McDonald’s i nadále bavit a přejeme Vám dobrou chuť.

Navštivte www.mcdonalds.cz

Jak uplatnit slevový kód na Mcdonalds.cz?

Na slevovykupon.net Vám nemůžeme poskytnout online kupóny, protože neexistuje žádný e-shop. Můžeme Vám ale nabídnout zajímavé odkazy na akční nabídky i Mcdonald’s oblíbené papírové kupóny.

Navštivte www.mcdonalds.cz

Mc Donald

Objevte svět chutí v Mc Donald. Kvalitní jídlo, rychlý servis a ikonické produkty jako Big Mac, McNuggets nebo McFlurry Mc Donald je místem, kde se kvalita setkává s chutným jídlem. Tento světoznámý řetězec rychlého občerstvení nabízí širokou škálu jídel a nápojů, které uspokojí chuť každého zákazníka. Mc Donald není jen o jídle, je to také o zážitku. Zákazníci mohou očekávat rychlý a přátelský servis, čisté a pohodlné prostředí a samozřejmě ikonické produkty, jako jsou Big Mac, McNuggets nebo McFlurry. Mc Donald je známý svými inovacemi a neustálým zlepšováním svých služeb. Například nedávno zavedli samoobslužné kiosky, které umožňují zákazníkům objednat a zaplatit za své jídlo bez čekání na obsluhu. Toto je jen jeden z mnoha způsobů, jakými se Mc Donald snaží zlepšit zážitek svých zákazníků. Navštivte Mc Donald a objevte svět chutí, které milují lidé po celém světě.YouTube

20.4.2022: A den je lepší
8.2.2019: #SkillsForLife
8.2.2019: #SkillsForLife
8.2.2019: Safi Cheese
28.1.2019: Big Mac Now
14.1.2019: Big Mac Forever
6.11.2018: McCafé STORIES
17.8.2018: Big Mac v ČSSR
13.11.2017: McCafé Stories
20.9.2017: Buď pán!
28.7.2017: Clubhouse
25.7.2017: Gril on air


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Mcdonalds.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.