Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Slevové kupóny a slevové kódy do Metin2.gameforge.com
Metin2.gameforge.com

Metin2.gameforge slevový kód

Zobrazení: Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.48/5, 73 hlasování)

Aktuální slevy a akce pro červen 2023

Více o Metin2.gameforge.com

Nakupování na Metin2.gameforge.com...

Metin2 je orientální hra pro masy – tedy MMO ve 3D provedení, která je vyvíjena asijskou společností Ymir Entertainment. V Evropě ho ale znáte pod hlavičkou Gameforge. Hra je vydána roku 2004 a od té doby vyvolala hra velkou vlnu zájmu. Jedná se o fantasy koncept, kde proti sobě stojí znepřátelené říše na jedné obrovské mapě, která je rozdělena do desítek menších lokací.Hru Metin 2 můžete stáhnout z několika serverů, ale nejvhodnější je přímo ten oficiální, který naleznete právě na Metin2.gameforge.com. Hra se instaluje klasicky do počítače. Využívat tak můžete maximálního grafického výkonu Vašeho stroje. Nároky nejsou niktereak vysoké – stačí grafická karta (dnes už postačí i integrovaná) a 2 gigabajty místa na disku. Hra si vyžádá 2 GB ram, což pravděpodobně splňuje již každý počítač, který je dnes v použití.Hra začíná obvykle, jako každé RPG – volbou postavy. Do začátku máte nějaké základní vybavení, které postupně vylepšujete v závislosti na dosažené úrovni. Postavy bojují mečem, lukem s šípy nebo magickou mocí. Prostředí je orientální – asijské domy, další válečníci nebo monstra ze kterých Vám bude běhat mráz po zádech.

K dispozici je charakter:

Válečníka, který je vyrovnanou postavou, která bojuje na blízko a hodně toho vydrží

Ninjy, který je vrahem a útočí ve chvíli kdy to nepřátelé nejméně čekají ze stínů. Jeho zákeřnost je vyvážena lehčím brněním, které ho tolik nechrání před útoky ostatních.

Šamany – kteří jsou moudrými postavami s mystickými schopnostmi a svá kouzla používají jak pro útok tak pro ochranu sebe sama.

Sury – surové jsou oblíbené postavy, které spojují magické schopnosti a válečnické umění. Uvidíte je tak s mečem i kouzly

Lycanové – nemilosrdní vlkodlaci, kteří používají své pařáty a ostré zuby.

Metin 2 je jednoduše vzrušující orientální akční MMO RPG, které hrají miliony hráčů z celého světa, nemá vysoké požadavky a je možné je hrát i na slabších noteboocích, je plné pravidelných sezónních a komunitních akcí a co je nejdůležitější – je možné je jej hrát zcela zdarma na modelu Free to play.

Užívat si budete epická PvE dobrodružství, ale také nelítostné bitvy proti ostatním hráčům PvP. Bojovat budete na mapách a v bludištích proti drakům i zlověstným lordům démonů. Maximální úroveň postavy je aktuálně 120, jejím dosažením ale pro Vás hra nekončí.

Pokud Vás ohledně této hry zajímá něco dalšího, navštivte přímo portál Metin2.gameforge.com, který Vás automaticky přepne do Českého jazyka. Ano – tato hra má kompletní českou podporu. Využijte toho tedy a hrajte zdarma.

Navštivte gameforge.com/cs-CZ/play/metin2

Jak uplatnit slevový kód na Metin2.gameforge.com?

Metin2.gameforge.com nenabízí žádnou možnost uplatnění slevových kódů. Hra je zdarma. Veškeré nabídky, které jsou pro Vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SLevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Metin2.gameforge.com.

Navštivte gameforge.com/cs-CZ/play/metin2Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Metin2.gameforge.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.