Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Slevové kupóny a slevové kódy do Mojra.cz
Mojra.cz

Mojra.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.54/5, 80 hlasování)
Pokračovat na www.mojra.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Mojra.cz

Nakupování na Mojra.cz...

Jak žijeme svoje životy, nutně v nich dochází k dobrým a špatným událostem. Výsledek pak vypadá jako graf akciového trhu – jde nahoru a dolů. I ti nejzdravější jedinci jsou jednou zlomeni a nevědí, jak si s takovými životními situacemi poradit. Přitěžující okolností může také být nějaká psychická choroba nebo obtíž, o které třeba víme, nebo dokonce nemáme tušení, že jí vůbec trpíme. Možná potom není od věci mrknout na službu Mojra.cz.

Mojra slevové kupóny a slevové kódy

Protože ne vždy máme odvahu, chuť nebo čas vyhledat odbornou psychologickou pomoc, často takové stavy přecházíme, a to může být velmi nebezpečné. Patronka projektu Mojra.cz přišla s nápadem otevřít první online psychologickou poradnu v České republice – její jméno je Mgr. Michaela Miechová. Na základě praxe a zkušeností se rozhodla řešit aktuální problémy s dostupností psychologické pomoci nejen u nás, ale i pro ty, kteří cestují do zahraničí.

Výhodou takové služby je, že nemusíte čekat na dlouhé objednací lhůty. Dále pak je tato služba dostupná kdekoliv jste – nejste omezeni lokální dostupností služeb psychologa. Můžete telefonovat nebo komunikovat jinak kdykoliv budete chtít - stačí se předem objednat na volný termín, který je obvykle dostupný prakticky okamžitě. Především je pro Vás snadnější si sednout k počítači a začít svůj problém řešit – dodat si odvahu k tomu dojít do psychologické poradny může být pro někoho nepřekonatelnou překážkou.

V současné době jsou zákazníkům k dispozici 4 psychologové – Mgr. Michaela Miechnová, PhDr. Josef Sýkora, PhDr. Lenka Kolajková a Mgr. Pavel Simčák. U každého z nich naleznete jeho profesionální zkušenosti i vzdělání a možnosti spojení jaké nabízí – Viber, Skype, Whasapp, telefon, e-mail atd.

Co je pro Vás asi důležité v tuto chvíli je ceník služby. E-mailová konzultace stojí 190 Kč za jednu odpověď. Odpověď dostanete 24 hodin od zaplacení. Dále je možné se objednat na konzultace prostřednictvím online komunikačních nástrojů, které jsme zmínili výše. 30 minut Vás vyjde na 400 Kč, 60 minut na 650 Kč a 90 minut na 850 Kč. Je zde také možnost zakoupit zvýhodněné balíčky – například 3x e-mailovou konzultaci za 490 Kč. Ceny se samozřejmě mohou za čas změnit, proto tyto informace berte s rezervou a ověřte si ceny vždy na aktuálním ceníku než je použijete.

Za službu můžete platit platební kartou, službou Edenred, benefity BENE+, bankovním převodem, benefity Sodexo, dárkovými poukazy z Lekarna.cz, Benefity.cz, Benefit plus a balíčky Mojra.cz, které si můžete zakoupit a někomu věnovat.

Věříme, že Vám Mojra.cz pomůže s Vašimi problémy ať už jsou jakéhokoliv charakteru. Podceňovat psychologické problémy se nevyplatí. Kontaktovat můžete psychologa nejen, pokud se problémy týkají Vás, ale konzultovat můžete také v rovině mezilidských vztahů nebo se zeptat na radu ohledně někoho jiného.

Navštivte www.mojra.cz

Jak uplatnit slevový kód na Mojra.cz?

VideonávodPopis

1) Vyberte si jakou službu a u jakého doktora si chcete zaplatit

2) Vyplňte své osobní údaje

Mojra slevové kupóny a slevové kódy

3) Pod volbou platební metody naleznete políčko pro vložení slevového kódu (jako na obrázku zde)

Navštivte www.mojra.cz

Mojra pomůže i Vám

Dnešní uspěchaná doba dává zabrat i těm sebeodolnějším jedincům. Málokdo se vyhne stresu, napětí, partnerským nebo pracovnímp roblémům. Lecos možná dokážete vyřešit sami, případně za podpory rodiny a přátel. V životě jsou ale také situace, jejiž řešení není tak snadné, jak by se mohlo zdát. Pokud ostatní pomoc selže jsou tu psychologové z Mojra.cz. Zbavit se strsu, napětí, úzkosti, obav, závislosti, nízkého sebevědomí, ostychu v mezhilidských vztazích a problémů s komunikací - to jsou všecho problémy, které s psychology na Mojra.cz můžete řešit. Mimo toho se portál zabývá řešením osobnostních problémů, výchovných problémů dětí, problémů ve škole a šikany. Mojra Vám pomůže při řešení partnerských vztahů i manželské krize. Nemusíte se bát obrátit na Mojru ani v případě šoku a náhlé ztráty či smrti někoho blízkého.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Mojra.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.