Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Slevové kupóny a slevové kódy do Mountain-Gorilla.cz

Mountain-Gorilla.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3/5, 33 hlasování)
Pokračovat na www.mountain-gorilla.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Mountain-Gorilla.cz

Nakupování na Mountain-Gorilla.cz...

Společnost M. G. C Trade s. r. o. dováží pod značkou Mountain Gorilla kávu, kakaové boby a další produkty z východní Afriky. Především z rovníkového státu Uganda. Všechny dodavatele v Africe zástupci společnosti osobně navštívili a znají tak podmínky ve kterých žijí a produkty pěstují. Produkty jsou vykupovány za FAIR TRADE ceny a jejich komodity nesou označení RAINFOREST ALLIANCE CERTIFIED. Jedná se o garanci, že při této zemědělské činnosti jsou dodržována pravidla ochrany deštných pralesů. Společnost navázala také spolupráci s mezinárodně uznávanou organizací Gorilla Doctor’s, která poskytuje veterinární i jinou péči horským gorilám přímo v ugandské divočině. Této organizaci věnuje obchod jedno procento z ročního obratu firmy.

Mountain-Gorilla slevové kupóny a slevové kódy

Rozdíl od ostatních českých pražíren kávy je především v tom, že kávu kupují přímo od farmářů v Ugandě na rozdíl od německých a českých překupníků. Arabica z tohoto obchodu pochází z oblasti Mound Elgon. Odmítána je naopak káva z oblastí Bwindi a Virunga, kde postupující vypalování deštných pralesů má za následek devastaci ekosystémů, vyhání horské gorily a další vzácná zvířata. Káva z tohoto obchodu také nikdy neleží měsíce a roky v přístavu v Hamburku nebo Terstu. Je dopravována letecky vždy aktuální sklizeň přímo do prahy. Praženo je vždy jen takové množství kávy, abys se za měsíc spotřebovala. Moutain Gorilla Coffee káva je pěstována na sopečné půdě ve výškách mezi 1700 a 2100 m bez pesticidů a umělých hnojiv. Jedná se tedy o arabiku AA kvality a výjimečné chuti.

Zakoupit si můžete na začátek degustační balíček ve kterém je káva Africká královna, Kapchorwa, a Bududa. Ty si pak můžete zakoupit samostatně podle toho, která vám nejvíce chutnala. Standardní velikost balíčku je 250g. Další kávy se jmenují Balambuli, Sironko, kávová zahrada, Peaberry, Silverback, Blackback, Kibaale a v budoucnu možná jiné. Samozřejmě můžete zakoupit i kilogramové balení, které vyjde v přepočtu na kilogram vždy lépe.

Zakoupit můžete také čokoládu. Tyto čokolády neobsahují palmový olej ani jakákoliv chemická vylepšovadla. Jsou vyráběny ručně z kakaových bobů, a nikoliv z čokoládových hmot přivezených z EU. Je tedy ručeno za to, že kakaové boby nebyly sklizeny dětskou otrockou prací a mají špičkovou kvalitu. Zakoupením těchto čokolád podpoříte přímo organizaci Gorilla Doctors, která pečuje o horské gorily. Zakoupit můžete také gorilí dárky. Jedná se o dárkové krabičky na pomoc horským gorilám. Balíčky jsou určeny těm, kterým není osud těchto goril lhostejný. Balíčky obsahují to nejlepší z nabídky obchodu – kávu i čokoládu. Část peněz z prodeje těchto krabiček je určena pro organizaci Gorilla Doctors.

Pro dopravu zboží až domů poslouží Zásilkovna v České republice i na Slovensku, dále pak DPD a odebírat můžete i osobně v Praze. Platit je možné skrze platební bránu GoPay, okamžitým bankovním převodem, klasickým bankovním převodem a samozřejmě na dobírku s poplatkem za přijetí hotovosti.

Věříme, že vám není osud goril lhostejný a že vám bude pečlivě vybíraná káva i čokoláda chutnat.

Navštivte www.mountain-gorilla.cz

Jak uplatnit slevový kód na Mountain-Gorilla.cz?

Obchod Moutain-gorilla.cz nenabízí aktuálně možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které je možné získat prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net, budou aktivovány automaticky po přechodu do obchodu Moutain-gorilla.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a obchod začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na to, jak takové kupóny uplatnit.

Navštivte www.mountain-gorilla.czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Mountain-Gorilla.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.