Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Mutumutu.cz slevový kupón, Mutumutu.cz slevový kód
Mutumutu.cz

Mutumutu.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.81/5, 21 hlasování)
Pokračovat na www.mutumutu.cz

Aktuální slevy a akce - prosinec 2021

Více o Mutumutu.cz

Nakupování na Mutumutu.cz...

Mutumutu.cz je první srozumitelné životní pojištění, které ozdravuje způsob pojištění života a které si zvládnete uzavřít sami. Mutumutu je pojištění života, invalidity a výpadku příjmu s nejširším krytím. Je to pojištění, které nemá hvězdičky ani poznámky pod čarou. Smlouva není tlustou biblí, ale má pouze 2 stránky. Pojištění nemá výpovědní lhůtu ani sankce. A pokryty jsou i věci jako bolesti zad nebo psychické choroby.Životní pojištění Mutumutu zvládnete uzavřít sami online a bez pojišťováka. Je to jednoduché, budete tomu rozumět, nebudete muset číst žádné dlouhé texty, dávat si pozor na absurdní poplatky ani příplatky za pojištění, která nepotřebujete.

Pokud se budete o sebe starat, Mutumutu.cz vám dá bonus. Peníze dostanete přímo na účet, žádné bonusy ani slevy. 20 % bude vráceno každé 3 měsíce za běh, chůzi a jízdu na kole. 10 % každý rok dostanete za to, že jste nekouřili a navštívili svého praktického lékaře. Díky aplikaci budete vědět, kolik jste každý čtvrtrok ušetřili a jak jste se starali o své zdraví.

MutuMutu vzniklo jako startup od Crative Dock. Záda jim přitom kryje Komerční pojišťovna (pojišťovna skupiny Société Générale).

Toto pojištění opravdu kryje potřeby, pro které bylo životní pojištění vytvořeno. Při neschopence, která je delší jak 2 měsíce bude vždy bez výmluv vyrovnán váš příjem, ať už jste na nemocenské kvůli nemoci nebo úrazu. Mutumutu.cz jako jediní platí také za psychické nemoci. Při invaliditě bude mutumutu.cz vyplácet každý měsíc rentu, která pomůže pokrýt chybějící příjem při ztrátě nebo snížení pracovní schopnosti. Je respektováno rozhodnutí státní správy. Nejsou tu žádné odlišné tabulky, které by vás mohly dostat do nepříjemností. V případě vaší případné smrti si můžete zase být jisti, že o vaše nejbližší bude postaráno. Peníze budou vypláceny bez zbytečných zpoždění.

Na Mutumutu.cz můžete také najít věrohodné reprezentativní příklady toho, na kolik budete pojištěni a co se v jednotlivých hypotetických situacích stane. Předem si tu také můžete stáhnout všechny dokumenty včetně smlouvy a prohlédnout si je ještě před tím, než se pro pojištění rozhodnete. Najdete tu také podrobné podmínky pro vyplácení bonusu zpět na váš bankovní účet. Počíst si můžete také v zajímavém blogu, který se týká zdraví i bezpečnosti a vždy souvisí nějakým způsobem se životním pojištěním.

Věříme, že vám bude toto pojištění vyhovovat a jsme si jistí, že v případě jakékoliv nepříjemné události nebudete muset řešit alespoň finanční stránku věci.

Pro sjednání pojištění postupujte podle instrukcí na mutumutu.cz. Pokud v jakékoliv fázi sjednávání narazíte na problém, vytočte asistenční linku a operátoři vám poradí nebo s vámi pojištění sami vyřídí.

Navštivte www.mutumutu.cz

Jak uplatnit slevový kód na Mutumutu.cz?

Mutumutu.cz nabízí specifickou službu na kterou není možné využívat slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Mutumutu.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.mutumutu.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Mutumutu.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.

Pojišťovna, Úrazové pojištění