Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > N > Slevové kupóny a slevové kódy do Newyorkpass.com

Newyorkpass.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.53/5, 51 hlasování)
Pokračovat na newyorkpass.com/en

Aktuální slevy a akce (březen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Newyorkpass.com

Nakupování na Newyorkpass.com...

Chystáte se na výlet či na dovolenou do Big Apple – tedy světové metropole a jednoho z největších měst na světě vůbec – do New Yorku? Pak si připravte velmi bohatý rozpočet, protože toto město z Vás, pokud nebudete připraveni, může vytáhnout opravdu hodně peněz. Památky, špičkové restaurace, muzea, výhledy a další skvělé akce nestojí malé peníze. Máme pro Vás ale způsob, jak můžete na tomhle všem ušetřit – NewYork Pass.

Newyorkpass slevové kupóny a slevové kódy

NewYork Pass je chytrá karta podobná kreditní kartě s čipem uvnitř. Tato karta Vám umožní vstup zdarma do 80 NewYorských turistických atrakcí. Je to skoro jako mít dovolenou all-inclusive. Jakmile u sebe máte NewYork pass nemusíte platit prostě za žádnou známou památku.

Karta je inteligentní. Aktivujete ji tak, že přijdete na svoji první památku a předložíte ji u obsluhy. Od té doby karta platí tolik dnů, na kolik jste si zakoupili platnost. (1 – 10 dnů). Ovšem vše není zcela neomezené. Každou památku můžete navštívit pouze jednou a karta je platná opravdu 10 dní ve 24 hodinových cyklech. Karta Vám nejen umožňuje vstup zdarma do všech atrakcí, ale také Vám umožní přeskočit řady turistů čekajících u vstupu. Hledejte symbol NewYork pass a předložte kartu obsluze u speciální přepážky. Ušetříte tak spoustu času. Můžete si také zarezervovat prohlídky a projížďky městem s průvodci. Každá NewYork pass Vám také přinese 200 stránkovou příručku k městu NewYork.

NewYork pass můžete objednat až 12 měsíců před svojí cestou a pokud se Vaše plány změní, není problém Vám vrátit peníze za nevyužité karty.

A kam všude se s NewYork pass můžte podívat? Nejžhavější atrakcí je samozřejmě výšlap či rozhled z mrakodrapu Empire State Building, výstup na Sochu svobody a návštěva Ellis Island, návštěva památníku 11 září a přilehlého muzea, vstup do Brooklynského muzea, muzea Historical Society, Jewish Children museum, projížďka na kole po Brooklynském mostě, pronájem kola do Central parku, vyjížďky na Clipper and Tall Ship platechnicích a další spousty vstupů do muzeí, projížděk na kole nebo třeba vstup do Star trek The starfleet academy experience.

Pokud nevíte, kam zajít obchod NewYork Pass Vám pomůže naplánovat Váš výlet na základě počtu dní, které v NewYorku strávíte. Máte zde i doporučenou dobu pobytu pro každou atrakci a tak nebudete nikdy plýtvat svým časem.

Pokud si kartu zakoupíte, máte možnost si ji nechat zaslat domů nebo si jí vyzvednout po příjezdu do New Yorku. Doprava karty do Evropy Vás aktuálně bude stát 25 dolarů. Vyzvednout si jí ovšem můžete v New Yorku zcela zdarma.

Karta je rozdělena na hodnoty dle délky pobytu, a také osoby, která bude jejím držitelem – tedy dospělý nebo dítě. Za jednu dospělou kartu na 5 dní aktuálně zaplatíte 249 dolarů. Cena se samozřejmě může měnit, proto berte tuto částku jako orientační.

Platit můžete pomocí platební karty online nebo služou PayPal.

Přejeme Vám příjemnou dovolenou v nejkrásnějším městě Spojených Států amerických.

Navštivte newyorkpass.com/en

Jak uplatnit slevový kód na Newyorkpass.com?

1) Na titulní straně klikněte na „koupit“- „Buy“. Vyberte počet dní, osob a dětí. Vpravo vidíte cenu, za kterou kartu získáte.

2) Pokud máte náš slevový kód, zadáte ho dole pod přehledem cen pro jednotlivé nabídky. Cena se okamžitě změní. Sledujte ovšem, zda slevovým kupónem nepřepíšete nějakou výhodnější nabídku, kterou občas NewYork pass nabízí.

Newyorkpass slevové kupóny a slevové kódy

3) Dokončete objednávku kliknutím na „checkout“ kde vyplníte své osobní a platební údaje.

Navštivte newyorkpass.com/en

Cesta Vašich snů

Chystáte se navštívit Big Apple - tedy NewYork? Pak si možná nenechte ujít nabídku The New York Pass. Ta Vás opravňuje k návštěvě všech hlavních památek a často Vám také pomůže předběhnout fronty, které se u nich tvoří. Navštivte památník 11. září a muzeum, projeďte se na lodi po Hudson river, vystoupejte nebo vyjejeďte do oblak na nejvyšší budovu své éry The Empire State Building, vstupte do muzea voskovích figurín Madame Tussauds, rozhlédněte se po městě ze Sochy svobody a navštivte spoustu dalších atrakcí a muzeí, které má jedno z největších měst na světě k dispozici. Díky NewYorkPass.com ušetříte na vstupném až stovky dolarů, ušetříte také spoustu času a zažijete neobyčený týden v metropoli na východním pobřeží země zázraků.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Newyorkpass.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.