Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > N > Slevové kupóny a slevové kódy do Ney.cz

Ney.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.89/5, 47 hlasování)
Pokračovat na www.ney.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Ney.cz

Nakupování na Ney.cz...

ANO spotřební družstvo je silná a moderní finanční instituce, která dokáže nabídnout svým členům z řad občanů, živnostníků a firem v České republice srozumitelné produkty. ANO spotřební družstvo funguje podobně jako běžná banka.

Ney slevové kupóny a slevové kódy

Mezi základní nabídku patří běžný účet ANO konto, který je výhodný pro rodiny i podnikatele, dále pak spořící účet ANO PRO budoucnost, termínovaný vklad ANO PRO pro zhodnocení finančních prostředků a také spotřebitelský a podnikatelský úvěr.

Klienti tohoto spotřebního družstva ocení především individuální přístup a dále také možnost nejlepšího zhodnocení vkladů na trhu. Finanční produkty ANO družstva také sbírají jedno ocenění za druhým, což dále dokládá důvěryhodnost instituce a schopnosti makléřů úspěšně a bezpečně spekulovat s penězi svých klientů.

Hledáte úvěr? Vybrat si můžete hned několik variant. Běžný občas si může vzít u ANO hypotéku, spotřebitelský věr a také službu konsolidace úvěrů, která je oblíbenou formou sjednocení plateb pro přehlednost. Podnikatelé mají možnosti ještě větší. Využít mohou provozní úvěr do výše 37 milionů, akční provozní úvěr za výhodnější sazby, investiční úvěr, developerský úvěr a americkou hypotéku.

Veškeré služby, které družstvo Ano poskytuje mohou využívat pouze členové spotřebního družstva. Právnická osoba musí založit členství i produkty vždy osobně na pobočce prostřednictvím oprávněných zástupců. Běžný občan se ale může stát členem tohoto družstva on-line.Členem družstva se stanete velmi snadno. Stačí podepsat přihlášku a zaplatit členský vklad 1 Kč. Základní vklad na člena ve výši 1 000 Kč pak můžete splatit kdykoliv do 3 let. Zároveň se pak ihned stáváte spolumajitelem ANO spotřebního družstva.

Jako člen družstva můžete využívat všechny finanční produkty družstva od běžného účtu, přes spořicí a termínované účty až po úvěry bez omezení. Můžete se také podílet na řízení družstva na členských schůzích.

Vaše vklady jsou podle zákona pojištěny do výše 100 000 euro, což je garanční systém finančního trhu.

Na stránkách ANOsd naleznete veškeré podmínky pro užívání jednotlivých produktů a také kompletní stanovy družstva. Kontaktní místa a pobočky naleznete téměř v každém kraji naší malé republiky.Věříme, že pokud se stanete členem ANOSD spotřebního družstva, budete s veškerými službami této unikátní banky více než spokojeni.

Navštivte www.ney.cz

Jak uplatnit slevový kód na Ney.cz?

ANOSD.cz neposkytuje na své finanční produkty v současné době žádné výhody prostřednictvím slevových kódů. Veškeré nabízené výhody, které naleznete na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do ANOSD.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.ney.cz

Termínovaný vklad na Ney.cz

Ney.cz nabízí nejvýhodnější termínované vklady na trhu s úroky, které se rok co rok drží na nízké úrovni - na předních příčkách prestižních srovnávačů. Kromě toho je samozřejmě zřízení i vedení vkladu na ney.cz zcela zdarma. Sjednání termínovaného vkladu na Ney.cz je velmi jednoduché. Stačí na sebe zanechat kontakt a budete kontaktováni zákaznickým servisem. Pokud si budete přát vyřízení ze svého domova je možné domluvit vše potřebné po telefonu. Využít ale můžete také možnosti domluvení scůzky s bankéřem, který přijde za Vámi či můžete domluvit schůzku na kterékoliv z poboček Ney.cz. V tabulce na Ney.cz můžete vidět úrokové sazby v procentech se zhodnocením. UVedené úrokové szby platí pro termínované vklady NEY PRO zhodnocení s připsáním úroků na konci období. Sazby termínovaných vkladů s měsíčním přípisem jsou snížené o 0,2%Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Ney.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.