Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > N > Slevové kupóny a slevové kódy do Notifikuj.cz
Notifikuj.cz

Notifikuj.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.7/5, 37 hlasování)
Pokračovat na notifikuj.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Notifikuj.cz

Nakupování na Notifikuj.cz...

S notifikuj.cz dáte svým návštěvníkům na webu jednoduchý a jasný důkaz, že se u vás stále s oblibou nakupuje. Zaujmete tak každého návštěvníka na webu. S notifikuj budete zobrazovat reálné marketingové události, o kterých se běžně návštěvník nedozví. Cíl je jasný – zaujmout vzbudit důvěru a pobídnout k nákupu.

Notifikuj slevové kupóny a slevové kódy

Můžete se pochlubit, že je u vás rušno. Zobrazte návštěvníkům čerstvě přijaté objednávky, které právě odbavujete. Pobídněte tak nerozhodné ke koupi. Motivujete k nákupu své zákazníky okamžitě.Další návštěvník se přihlásil k odběru novinek a dostal slevový kupón na první nákup? I tato informace bude další potenciální zákazníky zajímat. Neprošvihnou tak možnost získat vaše výhody i pro sebe.

V reálném čase můžete také zobrazit, kolik lidí si prohlíží danou stránku na celý web. Ukažte celou frontu zákazníků, kteří se rozhodují k nákupu právě u vás. Znáte snad lepší způsob, jak nalákat zákazníky k akci?

Nechte si také spočítat celkový počet lidí, kteří se na tomto webu nedávno zaregistrovali nebo dokončili nákup a hrdě to zobrazte na svém webu. Ukažte, jak hodně je váš web zajímavý a oblíbený.

Nevíte, jak nalákat nové zákazníky? Zobrazte ty nejlepší hodnocení a recenze z Heureka.cz nebo Heureka.sk kdekoliv na webu. Podpoříte tak rozhodnutí autentickým důkazem o spolehlivosti vašeho obchodu.

Neprodávejte sami. Nechte své spokojené zákazníky promluvit. Zobrazte nejlepší recenze produktů nebo hodnocení spokojenosti s nákupem ze Zbozi.cz kdekoliv na webu.

Potřebujete vyprodat svoje sklady nebo propagovat určitý produkt? Rozdáváte slevové kódy nebo jiné výhody pro zákazníky, kteří se registrují? Pořádáte soutěže na Facebooku? Řekněte to všem svým návštěvníkům, ať vaši akci nepřehlédnou. Jste připraveni na zvýšený počet objednávek?

Díky Notifikuj.cz můžete zvýšit množství svých objednávek až o 18 % při zachování stejného množství návštěvníků.

Nevěříte tomu? Přesně k tomu slouží 14 denní lhůta na vyzkoušení zdarma.

Jak notifikace fungují? Jakmile se na tomto webu objeví potenciální zákazník, začnou se mu zobrazovat oznámení o reálných aktivitách ostatních návštěvníků. Vaše stránky tak rázem ožijí. Díky jedné aplikaci získáte mnoho možností. Zobrazovat můžete za jednu cenu prodejní notifikace, živé návštěvy, nové registrace, recenze, souhrny událostí a další. To vše můžete zobrazovat na PC i mobilu. Vše je přizpůsobené pro české prostředí a mnoho parametrů můžete modifikovat v nastavení.

Jak na to? Vyplňte krátký formulář na notifikuj.cz a vyzkoušejte na 14 dnů aplikaci zdarma. Po uplynutí 14 dnů se pak můžete rozhodnout, zda si službu ponecháte nebo ne.

Věříme, že Notifikuj.cz vašemu podnikání opravdu pomůže. A navíc, za zkoušku nic nedáte. Tak na co ještě čekáte?

Navštivte notifikuj.cz

Jak uplatnit slevový kód na Notifikuj.cz?

Notifikuj.cz je služba, která je primárně na vyzkoušení. Není tudíž možné uplatnit akční kupóny. Všechny dostupné nabídky získáte automaticky po přechodu do Notifiuj.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte notifikuj.cz

Testujte Notifikuj.cz 14 dní zdarma

Notifikuj.cz je funkce, kterou zajisté znáte jako zákazníci. Může informovat o aktuálním dění na prodejním webu a motivovat tak zákazníky ke koupi nebo registraci. Je to jednoduchý nástroj, který prokazatelně funguje. Ale bude fungovat u vás? Nejste si jistí? Možná máte něčím specifický sortiment nebo máte malou návštěvnost a prostě nevíte, jestli se vám vyplatí dlouhodobá investice do tohoto systému. Tak proč to nezkusit? Za 14 dní rozhodně nasbíráte dostatek dat k tomu, abyste provedli dobrou analýzu. Statistiky notifikuj.cz říkají, že průměrně stoupla konverze - tedy přeměna návštěvníků na zákazníky o 18 %. To znamená, že se stejnou návštěvností webu získali provozovatelé e-shopů 18 % nárůst konverzí. Bez reklamy. Bez propagace. Pouze díky notifikuj.cz. Tak proč to nevyzkoušet díky bezplatné registraci i na svém webu?Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Notifikuj.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.