Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > N > Slevové kupóny a slevové kódy do Novakid.cz
Novakid.cz

Novakid.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.74/5, 38 hlasování)
Pokračovat na www.novakid.cz

Aktuální slevy a akce (září 2023)

Více o Novakid.cz

Nakupování na Novakid.cz...

Novakidschool.com je angličtina pro děti, která začíná už ve věku 4 let a můžete jí využívat až do 12 let. Je to angličtina, kterou se děti učí formou hry s pomocí rodilých mluvčích angličtiny šité na míru každému dítěti podle jeho potřeb. To vše navíc 100 % online. A co na to rodiče? Jsou spokojení. Rachel, matka Jabeho říká:

Novakid slevové kupóny a slevové kódy

Učitel, které jsme měli, jsou velmi poutaví a nápomocní při vzdělávání mého dítěte. Plány lekcí jsou úspěšné. Můj syn se dobře učí větné vzorce a baví se s hrami a opakováním. Na webu se snadno orientuje a jsme rádi, že existují domácí úkoly, které je možné dokončit, jak je požadováno nebo je potřeba.

Tato metoda funguje, protože se zcela děti ponoří do jazyka. Studium s rodilým mluvím je nejrychlejší způsob studia anglického jazyka. Každý učitel má předchozí zkušenosti s výukou děti a disponuje mezinárodními osvědčeními výuky angličtiny. Učitelé pravidelně absolvují školení.

Princip je – jednoduché, ke složitému. Vždy se bere v potaz individuální potřeba a věk žáka, aby rychlost vývoje dítěte odpovídala tempu vzdělávacího programu. Některé děti se v Novakid budou učit angličtinu od nuly a rozhodně to není překážkou u tohoto typu výuky. Lekce se konají u vás doma. V pohodlném prostředí. Šetříte čas za dojíždění k učiteli a nehrozí vám třeba onemocnění chřipkou.

Program výuky je sestaven zkušenými metodiky – rodilými mluvčími. V potaz se bere psychologická odlišnost ve vývoji dětí ve věku od 4 do 12 let. Učitelé u Novakid si umí najít přístup ke každému dítěti. Program je sestaven v souladu s úrovněmi CEFR – systémem úrovní jazykových znalostí používaných v EU.

V rámci služby na vás čeká pohodlný osobní účet. Všechny lekce se konají na webu a není třeba instalovat žádné dodatečné programy, kupovat učebnice ani sešity. Novakidschool.com vám poskytne všechny potřebné materiály. Speciálně pro studenty je založen jedinečný účet. Učit anglicky teď je jako hrát hru. Děti si vybírají avatary, plní domácí úkoly a získávají certifikát ya hvězdičky. Videa a výukové materiály všech předchozích lekcí jsou uloženy na vašem účtu. Vždy se tak můžete dívat, jak probíhají lekce a sledovat vývoj vašeho dítěte. Žák se může podívat na lekci pro zopakování učiva. Jako rodič pravidelně dostáváte zprávy o výsledcích vašeho dítěte – jak se mu daří a kde se musí zdokonalit. Během lekce děti i učitelé cestují do nejlepších muzeí a galerií díky virtuálním prohlídkám VR.

Studium se platí formou předplatného na určitou dobu. Vyzkoušet to můžete zdarma. Frekvence lekcí může být 4 za 4 týdny nebo 8 na 4 týdny podle vašeho času. Pro registraci na zkušební hodinu zdarma se můžete registrovat okamžitě. Na této lekci určíte úroveň svých znalostí a děti budou zaujaty přístupem učitelů.

Věříme, že děti vzdělávání bude nejen bavit, ale také jim usnadní jejich budoucí studium i praktický život. Však bez angličtiny se vůbec neobejdete.

Navštivte www.novakid.cz

Jak uplatnit slevový kód na Novakid.cz?

VideonávodPopis

Při registraci ke zkušební lekci můžete zadat zvací kód.

Navštivte www.novakid.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Novakid.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.