Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > O > Slevové kupóny a slevové kódy do Offroadsafari.cz

Offroadsafari.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.15/5, 20 hlasování)
Pokračovat na www.offroadsafari.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Offroadsafari.cz

Nakupování na Offroadsafari.cz...

Offroadsafari.cz to jsou kontrasty a příběhy industriální i panenské krajiny, které ve vás zanechají stopu.

Severozápadní Čechy nepatří mezi místa, kam budete často vyrážet na výlet. A právě to se snaží projekt offroadsafari.cz změnit. Zdejší krajina má hodně co nabídnout. Denně překvapuje své hosty tím, že krušné hory už dávno nejsou zničenou měsíční krajinou a kromě průmyslu, tajemných štol a výlečných krytů tady najdete také krásnou přírodu. Turisté ze všech koutů světa budou žasnout na skvělými výhledy na sopky Českého středohoří.

Offroadsafari slevové kupóny a slevové kódy

S offroadsafari.cz nasednete do off-roadu a ty vás zavezou na místa, kam se třeba běžně nepodíváte a zároveň vám budou vyprávěny zajímavé příběhy místních obyvatel. Není to ale jenom nějaká cestovka, kde uvidíte a uslyšíte. Tuto cestu si především zažijete. Zkusíte si rýžovat české granáty, ochutnáte skvělé pivo a víno nebo domácí sýry, podíváte se na rodinnou farmu nebo přímo do uhelného dolu za plného provozu. Každý si na téhle cestě najde to svoje a vrátí se překvapený a hlavně nadšený.

Aktuálně můžete navštívit Hlubinný důl centrum a podívat se do jeho povrchové části. Haly jsou zde opuštěné, takže to bude formou Urbexu. Stezky uhlí: těžba zblízka vás zavedou do povrchového uhelného lomu za plného provozu. Na tento zážitek jen tak nezapomenete. Podívat se můžete také za netušenými kontrasty Krušnohoří. Je to krajina, kde se potkává panenská příroda s těžkým průmyslem. Vezme vám to dech. To je jen zlomek z výletů, které můžete zažít.

Offroadsafari je vhodné jako nevšední firemní akce nebo neobvyklý zážitek jako dárek.

Zdá se vám, že nemůže být v téhle krajině nic zajímavého? Přímo na offroadsafari.cz/vase-pribehy se podělili návštěvníci o své dojmy. Uvidíte, že byli nadšení, a i vy si takový výlet opravdu užijete. Je to prakticky garantováno už jenom díky skvělým průvodcům.

A když offroad, tak je třeba samozřejmě popsat automobily. Projet se můžete terénní dodávkou Mitsubishi Delica, džípem Mitsubisshi Pajero Cabrio a Sport nebo Toyotou Land Cruiser. Tato auta se opravdu nebojí drsnějšího terénu, takže se dostanete opravdu všude, kam vás chtějí průvodci vzít a to za každého počasí.

A kam se všude podíváte? Třeba k Mosteckému jezeru, na kopec Raná, do štoly LehnSchafter, do štábu RICO, do chemičky v Záluží u Litvínova, vystoupáte na Kopitskou výsypku, do lomu Vršanská Uhelná, do Lomu Československé armády, na vyhlídku na zámek Jezeří, na náhorní rovinu Džbán, do Krušných hor, do Doupovských hor, do Českého středohoří, do Mostecké uhelné pánve, do Kyselky Praga ve Břvanech a na spoustu dalších míst. Všechny jsou na webu důkladně popsána včetně poutavých fotografií.

U konkrétního výletu vyplňte své objednací údaje včetně počtu osob. Po registraci budete vyzváni k platbě prostřednictvím bezpečné platební brány GoPay.

Věříme, že budete svůj zážitek milovat.

Navštivte www.offroadsafari.cz

Jak uplatnit slevový kód na Offroadsafari.cz?

1) Vyberte si slevový kupón na našem portálu a klepněte na něj. Pokud kupón obsahuje kód, bude automaticky zkopírován do schránky.

2) Vyberte si výlet a klikněte na rezervaci (dávejte pozor, aby splňovalo podmínky popsané v kupónu)

3) Zobrazte košík. Na první straně spatříte pod výpisem zboží políčko pro vložení kódu nadepsané „Uplatnit poukaz“. Kód sem vložte a potvrďte tlačítkem „Rezervovat“. Pokud je kód platný, sleva bude odečtena od celkové ceny objednávky.

Offroadsafari slevové kupóny a slevové kódy

4) Dokončete objednávku.

Navštivte www.offroadsafari.cz

Přespání v krytu z 2. světové války

Přespat v krytu z 2. světové války si troufnou jenom ti otrlí. Jedná se o noc s neopakovatelnou atmosférou, kterou už vyzkoušela nejedna parta. Dokonce i odvážné děti školou povinné. Tenhle kryt je vhodný pro posezení s přáteli, rodinnou sešlost nebo firemní akci. Na tohle místo budete vzpomínat dlouhá léta. Jedná se o Štáb RICO - Luftschutz kryt továrny Marbach & Riecken AG z doby druhé světové války. Tenhle krb byl využíván během bombardování chemičky STW AG v Záluží a sloužil pro obchranu pracovníků továrny. Kryt byl rekonstruován v oblasti dvou hlavních úrkytových místností. Díky tomu se v něm dá dnes pohodlně pobývat. V krytu jsou velká krbová kamna a dostatek dřeva. Můžete si tam udělat buřty nebo guláš. Budete mít také přístup k ledničce v kancláři nad krytem a můžete si tam vychladit pivo. Nejsou tu žádné gauče, sedí se na bednách od munice. Pohodlně se sem vejde 20 lidí, dalších 10 na stojáka. K dispozici je počítač, projektor, plátno a wi-fi. Přímo v krytu je také umyvadlo s pitnou vodou. Na záchod se chodí nad kryt.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Offroadsafari.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.