Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > O > Slevové kupóny a slevové kódy do One.com
One.com

One.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.24/5, 34 hlasování)
Pokračovat na www.one.com/en

Aktuální slevy a akce (březen 2024)

Více o One.com

Nakupování na One.com...

Hledáte ten jeden hosting, který Vám nabídne všechny potřebné služby a navíc nebudete muset udělat více, než vyplnit pár formulářů ? Hledáte ten jeden hosting, který Vám zajistí, že Vaše webová prezentace bude vždy on-line? Hledáte ten jeden hosting, který bude mít skvělý zákaznický servis a který jakékoliv problémy vyřeší během krátké chvilky? Pak hledáte One.com.

One slevové kupóny a slevové kódy

One.com nabízí celkem 4 balíčky hostingových služeb, z nichž všechny obsahují Website Builder, kde i vy bez znalosti kódování dokážete naprogramovat špičkovou webovou prezentace, všechny umožňují instalaci rozhraní Wordpress, mají k sobě přiřazen neomezený počet e-mailových účtů, mají neomezený převod a v ceně hostingu je také doména.

Čtyři balíčky služeb se jmenují Starter, Professional, Professional Plus a Business. Lieí se především velikostí úložiště (25 GB – 500 GB), velikostí RAM, která je přidělená Vašim aplikacím (512 MB – 4 GB), množstvím možných provozovaných databází (1 – nekonečno), množstvím možných provozovaných domén (1 - několik), možnostmi šifrování, množstvím přidělených jader a funkcionalitou zálohování dat.

One slevové kupóny a slevové kódy

One.com je hosting, který je oceňovaný především pro svůj Website Builder. S pomocí této aplikace ve webovém rozhraní budete schopni za pár minut naprogramovat estetickou a zároveň přehlednou a funkční webovou stránku, která bude vhodná jako webová prezentace Vaší firmy. Ve verzi zdarma, kterou dostanete přidělenu, můžete publikovat až 5 stránek bez nutnosti programování. Ve Website builder premium pak budete schopni vytvořit i rozsáhlejší webové stránky. Využít také můžete populární nástroj One.com 1-click WordPress.

One.com podporuje stavbu webových stránek, podporuje Google Adword pro efektivní propagaci, podporuje blogisty, internetovou bezpečnost, galerie fotografií a videí, Worpress jedním kliknutím a spoustu dalších funkcí a webů. Podrobnou nabídku funkcionalit, které hosting One.com, nabízí naleznete na One.com v záložce funkce.

Na One.com získáváte také 15 denní záruku na vrácení peněz. Pokud Vám tedy nebudou služby One.com vyhovovat, můžete do 15 dnů odstoupit od smlouvy a nic se nestane.

Věříme, že Vám budou sužby tohoto skvělého hostingu vyhovovat. Pokud budete se službami spokojeni, nezapomeňte tento hosting doporučit také svým kolegům a přátelům.

Navštivte www.one.com/en

Jak uplatnit slevový kód na One.com?

VideonávodPopis

Hosting One.com v současné době nenabízí žádnou možnost využití slevových kódů. Všechny nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu na One.com skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod One.com začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně podrobného návodu na využití takových kódů.

Navštivte www.one.com/en

Webshop na One.com

Vezměte do ruky mocný nástroj Website Builder včetně moulu webshop a prodávejte své produkty lokálně nebo třeba po celém světě. S tímto hostingem a nástrojem na tvorbu a obsluhu obchodu začnete jednoduše a rychle prodávat. Obchod můžete integrovat do Vašich webových stránek. Můžete nastavit platby kreditní kartou nebo skrze PayPal a svému obchodu dodáte důvěru díky šifrování SSL. Zákazníci se tak nebudou bát u Vás platit a poskytovat své osobní údaje. K tomu, abyste vytvořili a zprovozili obchod, nemusíte být ani nijak zvlášť technicky nadaní. Ať už vytváříte webshop pomocí website Builderu nebo wordpressu, nedá Vám to příliš práce. Pomůže Vám průvodce jednotlivými kroky. Výhodou obchodu na One.com je také responzivnost. To znamená, že Váš obchod bude vypadat dobře na každém zařízení - zákazníci tak mohou nakupovat nejen na počítači, ale také na tabletech a telefonech nebo jiných mobilních zařízeních.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - One.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.