Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > O > Slevové kupóny a slevové kódy do Onlinepsiskola.cz
Onlinepsiskola.cz

Onlinepsiskola.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.76/5, 29 hlasování)
Pokračovat na onlinepsiskola.cz

Aktuální slevy a akce (březen 2024)

Více o Onlinepsiskola.cz

Nakupování na Onlinepsiskola.cz...

Online psí škola (onlinepsiskola.cz nabízí největší množství psích kurzů, které můžete využívat doma. Máte pocit, že vašeho psa zajímá cokoliv víc, než vy? Cítíte se trapně před ostatními pejskaři, protože vás ten váš neposlouchá? Nerozumíte svému psu? Odmítáte cvičit svého psa praktikou cvičáků – tedy škubáním vodítkem a chcete s ním navázat pozitivní vztah? Onlinepsiskola.cz vám pomůže porozumět řeči vašeho psa.

Onlinepsiskola slevové kupóny a slevové kódy

Při výcviku je totiž nejdůležitější to, aby vám pes věřil. Ztráta důvěry je nejčastějším následkem špatných výcvikových metod. S online výcvikovým kurzem na onlinepsiskola.cz už nebudete nuceni k žádným nátlakovým metodám. Škrticí obojek ani škubání vodítkem nepomáhá. Váš pes bude mít dostatek času na naučení povelu. Každý pes je přece originál a každému to bude trvat jinak dlouho. Nebudete učit jenom slepé povely, které pes přestane plnit při prvním problému. Tento kurz vám ukáže jak se psem „mluvit“. Díky klikr tréninku se váš pes naučí přemýšlet. Povel si pak snáze zapamatuje a výcvik ho bude více bavit. Pokud vám něco nepůjde, můžete si nechat také individuálně poradit. Odpověď od jedné z nejlepších cvičitelek obdržíte do několika minut.

Výsledkem úspěšně dokončeného kurzu bude pes, kterého můžete pustit kdykoliv na volno, protože přiběhne na první zavolání. Už se dále nebudete muset stydět před ostatními pejskaři, protože váš pes bude ovládat povely ještě lépe. Výcvik si navíc užijete stejně jako váš pes. Budete se společně těšit na další lekci. Pes s vámi bude plně spolupracovat, protože v povelech má jistotu, zná hranice a bude vám důvěřovat. Tato představa není nereálná. Už během několika týdnů může být hotovo.

V tomto kurzu vás čekají 2 předměty. Pozitivní výcvik psa a psí řeč. Pozitivní výcvik nabídne 10 video lekcí, které vám ukážou, jak pozitivně a co nejsnadněji naučit psa základním povelům. K tomu dostanete doprovodné rady a tipy, podrobný písemný návod a vše důležité na jednom místě. V kurzu psí řeči získáte 9 textových lekcí, ve kterých se naučíte svému psovi rozumět. Pochopíte, co vám pes svým chováním říká a budete vědět, jak na jeho gesta reagovat.

Zakoupením získáte také přístup k individuálním konzultacím. K dispozici vám budou zkušené cvičitelky, kterých se můžete na cokoliv ptát zdarma a ony vymyslí řešení pro vás přesně na míru. Získáte také přístup do uzavřené facebookové skupiny, ve které se můžete ptát na zkušenosti ostatních členů kurzu a sdílet s nimi své pokroky.

Konkrétní popis kurzu je v pokladně. Budete přesně vědět, co za své peníze dostáváte. Za kurz můžete platit kartou, rychlým převodem nebo klasickým převodem. Obratem vám bude zaslán přístup a návod na užívání systému.

Navštivte onlinepsiskola.cz

Jak uplatnit slevový kód na Onlinepsiskola.cz?

Při nákupu můžete využívat slevových kódů. Při nákupu uvidíte v objednávce nad volbou platební metody políčko „Slevový kupón“, kam kód zadáte a potvrdíte jej tlačítkem „Použít“. Pokud je kód platný, okamžitě uvidíte slevu.

Onlinepsiskola slevové kupóny a slevové kódy

Navštivte onlinepsiskola.cz

Obdarujte své blízké poukázkou onlinepsiskola.cz

Máte blízké, jejichž pes je neposlušný nebo myslíte, že by je bavilo trénovat vychovaného psa? Obdarujte své blízké něčím, co opravdu potřebují. Vychovaný pes jim vykouzlí na tváři ten pravý úsměv. Kurzy na onlinepsiskola.cz jsou vhodné pro pejsky všech plemen - pro štěňata i starší psy. Vychovají si psa snadno a z pohodlí domova. V ceně kurzů je navíc podpora a pomoc zkušených trenérů. Na onlinepsiskola.cz najdete tipy na šestici dárkových poukazů, které jsou nejprodávanější. Dárkový poukaz vám dorazí na e-mail a vy jej pak můžete vytisknout. Můžete objednávat v České republice i ze slovenska. Při platbě kratou se vám strhne částka podle aktuálního kurzu CZK/EUR. Pokud budete potřebovat zaplatit přímo v eurech, ozvěte se na zákaznický servis info@onlinepsiskola.cz. Online kurzy si může užívat celá rodina i pes.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Onlinepsiskola.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.