Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > O > Slevové kupóny a slevové kódy do Openfactor.cz
Openfactor.cz

Openfactor.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.59/5, 32 hlasování)
Pokračovat na www.openfactor.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Openfactor.cz

Nakupování na Openfactor.cz...

Open Factor: Rychlé a výhodné půjčky pro podnikatele

Pokud hledáte výhodnou půjčku na podnikání, můžete se obrátit na portál Open Factor, který nabízí online půjčky a proplacení faktur. Tento portál je ideálním řešením pro podnikatele, kteří potřebují finanční prostředky na různé investice do svého podnikání.

Openfactor slevové kupóny a slevové kódy

Open Factor nabízí dva druhy finančních produktů: podnikatelské půjčky a proplacení faktur. Podnikatelská půjčka je vhodná pro podnikatele, kteří potřebují financovat nákup nového vybavení, investice do nových technologií, reklamu nebo rekonstrukci nemovitosti sloužící k podnikání. Proplacení faktury je zase určeno pro ty, kteří čekají na splatnost svých faktur a potřebují rychle získat hotovost. Open Factor proplatí až 80% z hodnoty faktury do druhého dne.

Pokud se rozhodnete využít podnikatelskou půjčku, můžete si půjčit od 10 000 Kč do 100 000 Kč s dobou splatnosti od 14 dnů do 12 měsíců. Proplacení faktury je možné ve výši od 10 000 Kč do 100 000 Kč s dobou splatnosti od 14 dnů do 60 dnů.

Pro získání půjčky je potřeba splnit několik podmínek. Musíte být obchodníkem nebo živnostníkem s trvalým bydlištěm v ČR a mít aktivní bankovní účet v ČR. Je také nutné mít platný občanský průkaz a pravidelný příjem z podnikání. Dále je podmínkou nemít záznam v insolvenčním rejstříku nebo exekučním řízení a mít dobrou platební morálku. Pro získání proplacené faktury je navíc potřeba mít fakturu na právnickou nebo fyzickou osobu s IČO, fakturu s dobou splatnosti minimálně 14 dnů a fakturu bez zástavního práva nebo jiného zajištění.

Open Factor se odlišuje od jiných poskytovatelů půjček svou konkurenční výhodou. Portál nabízí snadný a rychlý proces žádosti online bez nutnosti osobní schůzky nebo papírování. Poplatky jsou transparentní, bez skrytých nákladů nebo sankcí. Při první půjčce až do výše 8000 Kč na 14 dnů si dokonce můžete užít 100% slevu na poplatek. Open Factor také umožňuje předčasné splacení půjčky bez poplatku a poskytuje individuální přístup a flexibilitu při řešení případných problémů.

Rychlost vyplácení půjček je jedním z hlavních lákadel portálu Open Factor. Peníze jsou vyplaceny na účet klienta do 10 minut po schválení žádosti. Schválení žádosti proběhne během několika minut po ověření údajů klienta. Celý proces je tedy velmi rychlý a efektivní, což je výhodou pro podnikatele, kteří potřebují peníze co nejdříve.

Poplatky a úrokové sazby se liší podle typu produktu, výše částky a doby splatnosti. Podnikatelská půjčka má úrokovou sazbu od 0,5% do 1,5% za den. Proplacená faktura je spojená s poplatkem od 0,5% do 2% z hodnoty faktury. Přesnou výši poplatku a úroku si můžete spočítat na webových stránkách Open Factor pomocí kalkulačky.

Pokud potřebujete financovat své podnikání, Open Factor je transparentní, flexibilní a spolehlivým partnerem. Stačí si podat žádost online a peníze získáte do 10 minut. Díky snadnému procesu a výhodným podmínkám je tento portál ideální volbou pro podnikatele, kteří hledají spolehlivého poskytovatele půjček a proplacení faktur.

Navštivte www.openfactor.cz

Jak uplatnit slevový kód na Openfactor.cz?

Jedná se o půjčku, tudíž není možné uplatňovat slevové kupóny a kódy na takovou službu. Veškeré výhody z úroků nebo z poplatků, které najdete na stránkách našeho slevového portálu slevovykupon.net vám budou aktivovány automaticky po kliknutí na odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.openfactor.czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Openfactor.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.