Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Peliskydog.cz slevový kupón - červen 2020

Peliskydog.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.peliskydog.cz

Aktuální slevy a akce - červen 2020


Doporučené nabídky

Více o Peliskydog.cz

Nakupování na Peliskydog.cz...

Některému psovi je nejlépe v přírodě, kde si může hrát. Jsou ale takoví, kteří nedají dopustit na teplé místečko co nejblíže svého páníčka. A my jim je rádi dopřejeme. Internetový obchod PeliskyDog.cz nabízí potřeby pro psí kamarády, ale především široký výběr pelíšků pro psy, všech různých tvarů, užití a velikostí.Nabídka je opravdu široká – v nabídce najdete klasické, ortopedické ale i designově zajímavé pelechy a myšleno je i na cestování a ochranu Vašeho vozu při přepravě pejsků. A opravdu neuvěříte, kolik typů pelíšků pro psy existuje a z kterých můžete na PeliskyDog.cz vybírat: pelíšek royal, pelíšek comfort, pelíšek presige, pelíšek cesar, pelíšek elite, pelíšek victoria, pelíšek ovál a spousta dalších tu čeká na to, abyste si z nich vybrali a staly se bezpečným domovem pro Vašeho miláčka.

Matrace pro psy jsou skvělým typem psí postýlky pro ty chlupáče, kteří mají rádi neomezený prostor – jsou tedy vhodnější pro velká až obří psí plemena typu bernského salašnického psa nebo německé dogy. Díky kvalitní matraci si i při odpočinku Váš pejsek zachová zdravé klouby. Opět je k dispozici celá řada velikostí, designových voleb i barev.

Chybět nesmí ani boudy. Bouda poskytuje pejskovi jeho soukromý prostor, ve kterém se cítí bezpečně. Pokud nemáme zahradu, nemáme samozřejmě boudu kam umístit. PeliskyDog.cz Vám nabídnou boudu, která je vyrobená z látky. Stále nabízí ten bezpečný prostor, ale je možné jí umístit do interiéru, je odolná proti nečistotám, prachu a tekutinám. Opět je k dispozici v různých velikostech, dekorech a barvách.

Pokud se chystáte na výlet, dovolenou nebo jenom na nákup do nákupního centra, pak nemusíte svého mazlíčka nechávat doma o samotě. Pořiďte si přepravní tašku pro malé pejsky. Váš pejsek tak Vámi může být po celou dobu, a přitom se bude cítit komfortně, a to i na dlouhých únavných cestách. Samozřejmě lze tašku použít pouze pro menší plemena.
Mezi další sortiment obchodu patří ochranné potahy do auta, boxy pro cestování se psem, misky pro krmení, hračky pro každého hravého pejska a také potřeby pro páníčky při venčení.
Do dopravu se stará DPD, PPL nebo Česká pošta formou balíku do ruky i na poštu. Platit můžete na dobírku, bankovním převodem nebo přes platební kartu bránou GoPay. Na Slovensko doručuje výhradně PPL. Při nákupu nad 990 Kč navíc získáváte automaticky dopravu zcela zdarma.
Věříme, že s nákupem na PeliskyDog.cz nebudete spokojeni pouze Vy, ale hlavně Váš čtyřnohý chlupáč.

Navštivte www.peliskydog.cz

Jak uplatnit slevový kód na Peliskydog.cz?

Obchod PeliskyDog.cz v současné době nenabízí možnost uplatňovat slevové kupóny a kódy pro slevy z objednávek. Veškeré nabídky, které na Vás čekají na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do PeliskyDog.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod začne nabízet slevy prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této situaci informovat zde včetně podrobného návodu na využití takového kódu v obchodě.

Navštivte www.peliskydog.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Peliskydog.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.