Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Slevové kupóny a slevové kódy do Pemi.cz

Pemi.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.68/5, 22 hlasování)
Pokračovat na pemi.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Pemi.cz

Nakupování na Pemi.cz...

Pemi.cz je obchod zaměřený na drogerii a související produkty, včetně kosmetiky a šperků. Společnost provozuje také tři kamenné prodejny v Praze, po jedné na Žižkově, Palmovce a v Modřanech. Velkoobchodně dodává zboží do obchodů, školek a škol, státních institucí, hotelů a dalších. Pemi je česká rodinná firma s dlouholetou tradicí. Společnost byla založena v roce 1992 a jako drogerie funguje mnohem déle. Později byl vytvořen e-shop, který umožňuje zákazníkům nakupovat bez ohledu na to, kde žijí. E-shop Pemi získal ocenění "spolehlivá firma" v soutěži Živé firmy.

Pemi slevové kupóny a slevové kódy

Na e-shopu Pemi.cz najdete více než 30 000 produktů k nákupu. Kromě klasické drogerie s úklidovými prostředky, hygienickými potřebami a osvěžovači vzduchu, pepřovými spreji, můžete zakoupit také kosmetiku včetně dětské nebo chovatelské potřeby pro psy, kočky, koně, ptáky, drobné hlodavce. Obchod Pemi.cz nabízí širokou škálu produktů, včetně kancelářských, školních a výtvarných potřeb, hraček a dětského oblečení, zahradních potřeb, barev a stavebních materiálů. Obchod má na skladě řadu známých značek i novější zboží, které není jinde běžně dostupné.

Utratíte více než 500 korun a získáte slevu 5 %, kromě již zlevněných produktů. Pokud nebydlíte v Praze, stále můžete nakupovat na Pemi.cz! S pomocí přepravní společnosti je zajištěno doručení po celé České republice až k vám domů nebo na místo předání balíku.

Doručení má 3 varianty. Můžete odebírat osobně na prodejnách, můžete využít odběrná místa společnosti Uloženka a také můžete nechat zboží doručit až domů na adresu s kurýrem WE|DO. Platit je možné hotově nebo převodem na účet předem.

Zákazník je v tomto obchodě vždy na prvním místě. Najdete tu tým motivovaných zaměstnanců, na které se můžete obracet se svými dotazy. Jejich cílem je vždy nabízet co nejširší sortiment na nejnižší ceny. Každý si tu hravě vybere. Položky jsou do sortimentu přidávány každý den.

V obchodě můžete zakoupit také dárkové poukázky. Nákup poukázek je možný pouze v kamenných prodejnách v Praze. Poukázku je možné zakoupit v libovolné hodnotě. Poukázku pak můžete využít nejen na kamenných prodejnách, ale také při objednávce přes e-shop. Ovšem při objednávce na e-shopu musíte zvolit pro uplatnění poukázky osobní odběr na prodejně, kde pak poukázku ukážete. Na nákup poukázky se nevztahuje 5 % sleva, zmíněná výše. Platí pro ní stejná pravidla jako při platbě v hotovosti.

Navštivte pemi.cz

Jak uplatnit slevový kód na Pemi.cz?

Internetový obchod Pemi.cz aktuálně nenabízí možnost uplatňovat slevové kupóny a kódy. Veškeré akční nabídky, které najdete na stránkách našeho slevového portálu Slevovykupon.net, aktivujete automaticky kliknutím na odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se politika obchodu změní a oni začnou nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na to, jak takové kódy uplatňovat v jejich obchodě.

Pokud přece je nějakou výhodu s kódem naleznete, můžete využít políčko pro poznámku. Ovšem toto pole je pouze informací pro prodejce a o případné slevě se pak musíte domluvit přímo se zákaznickým servisem po odeslání objednávky.

Navštivte pemi.czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Pemi.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.