Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Slevové kupóny a slevové kódy do Petexpert.cz
Petexpert.cz

Petexpert.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.55/5, 29 hlasování)
Pokračovat na www.petexpert.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Petexpert.cz

Nakupování na Petexpert.cz...

Petxpert.cz je pojištění pro mazlíčky, které má hlavu a packu. Věnuje se nemoci, úrazu i odpověndosti. Jednás e o první plně online pojištění, kde platíte u veterináře pouze spoluúčast. O zbytek se postará PetExpert.cz a to rovnou na místě. Je to bez háčků, kliček a papírování s jasnými podmínkami. Stačí nahlásit číslo pojištění u lékaře.

Petexpert slevové kupóny a slevové kódy

Toto pojištění se postará o léčbu úrazů a nemocí včetně diagnostiky. Dále se jedná o operace, pooperační péči, hospitalizace, léky a související náklady. Kompletní seznam toho, co petexpert.cz hradí najdete samozřejmě přímo na webu.

Pojištění má určité podmínky vstupu. Tím je věk zvířete podle plemene, zvíře musí být podle zákona očipované a musí být dodržována prevence v podobě očkování. Kompletní podmínky opět přímo na petexpert.cz.

Petexpert.cz má širokou smluvní síť a spolupracuje s nimi 85 % veterinářů všech specializací. Jejich služby můžete využívat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pojištění petexpert má několik úrovní podle ceny. Tento limit je v rozmezí od 35 tisíc korun za základní tarif až do 120 tisíc korun za nejlepší tarif. V tomto případě se tedy jedná o pojištění veterinárních nákladů. Součástí je ale také pojištění odpovědnosti, které je nad rámec limitu péče. U všech čtyř tarifů jsou to 2 miliony korun ročně.

Pojištění basic obsahuje právě pouze 35 tisíc korun na veterinární náklady a 2 miliony odpovědnosti. Pojištění basic kryje navíc náklady na nalezení mazlíčka a pojištění nákladů na opatrování. Přináší také o něco vyšší limit. Pojištění premium navíc přináší náklady na ztrátu nebo odcizení a také smrt. Limit je opět vyšší. Nejvyšší pojištění pak už nepřináší další služby, nýbrž pouze vyšší limity v případě ztráty a odcizení, smrti a veterinárních nákladů.

Díky petexpert.cz v tom nebudete sami. Stává se totiž, že majitelé zvířat podceňují náklady na veterinární péči. Stačí přitom malá nehoda nebo banálně se jevící zažívací potíže a náklady se šplhají do desítek tisíc korun. Příběhy vás o tom přesvědčí. Petexpert.cz vám uhradí až 90 % nákladů za léžbu úrazu nebo nemoci. Například Lymfom u psa vás může stát bez pojištění 41 tisíc korun. Pouhý průjem a zvracení může vyjít na 12 tisíc. A poškození kolenního vazu je záležitost 33 tisíc korun. To jsou příklady nákladů léčby z pojistných událostí klientů petexpert.cz. Pamatujte, že spoluúčast je stanovena na 10 %, Minimálně pak 500 Kč na pojistnou událost. Ve většině potíží tak nebudete platit více než 500 Kč. U vážnějších potíží pak pouze 10 %.

Platba za pojištění je splatná ročně nebo ke stejnému dni k měsíci. Platit můžete převodem nebo platební kartou.

Věříme, že petexpert.cz je tím pravým řešením pro všechny páníčky, kteří chtějí svému mazlíčkovi dopřát špičkovou péči a nebudou se muset rozhodovat mezi jejich zdravím a životem a svou finanční situací.

Navštivte www.petexpert.cz

Jak uplatnit slevový kód na Petexpert.cz?

1) Vyberte si tarif pojištění, který preferujete

2) Na druhé straně se dostanete k formuláři, kde vyplníte jméno zvířete, datum narození a plemeno. Zde je také možné vložit kód akce – vyplňte jej pouze, pokud jej znáte. Nejedná se o povinné pole.

Petexpert slevové kupóny a slevové kódy

3) v dalším kroku vyplníte formulář jména, adresy, rodného čísla pojistitele, údaje o hlavním veterináři, původ zvířete, pohlaví, čip

Navštivte www.petexpert.cz

Podmíněný vstup do pojištění petexpert.cz

Pojišťovna si nemůže bohužel dovolit úplně každého mazlíčka. Sjednání pojištění má určité podmínky. Základní podmínkou je věk zvířete. Rádi pojistí vaše psy a kočky od 8 týdnů. Nejvyšší věk při vstupu do pojištění je u malých plemen 10 let, u středních 8 let a u velkých 6 let. U koček je pak maximální věk při vstupu 8 let. Další podmínkou je identifikace zvířete čipem. Pes i kočka musí mít při aktivaci čip, který bude registrovaný. Pokud zvíře čip nemá, lze pojištění sjednat s číslem 000000 s tím, že je nutné zvíře očipovat během 30 denní čekací doby a následně číslo nahlásit zpětně. Poslední podmínkou je očkování a prevence. Pes i kočka by měli být v běžném režimu prevence. Musí tedy být veterinářem očkovaní a docházet na pravidelné preventivní prohlídky i zákroky. Pokud splňujete podmínky, dlouho neváhejte a pojistěte svého mazlíčka.YouTubeZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Petexpert.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.