Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Slevové kupóny a slevové kódy do Pettime.cz

Pettime.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.61/5, 33 hlasování)
Pokračovat na www.pettime.cz

Aktuální slevy a akce (září 2023)


Podobné slevy a akce

Více o Pettime.cz

Nakupování na Pettime.cz...

Pettime je pravidelná měsíční dodávka jedinečných kanadských granulí, které jsou postavené na míru pro vašeho psa. Granule Pettime jsou kompletně vyrobené v Kanadě ze 100 % lokálních surovin. Mimořádně povedená tradiční receptura je sestavena kanadskými veterinárními lékaři. Mnoho generací zdravých a dlouhověkých psů prokazuje jejich chuť, stravitelnost, kondiční i zdravotní efekty. A to vše za přiměřenou cenu.

Pettime slevové kupóny a slevové kódy

Granule Pettime obsahují pouze kanadské zemědělské produkty. Nenajdete tu žádné náhražky a zbytečnou chemii. Ve všech parametrech naplňují neboli pozitivně přesahují standardy dané AAFCO a FEDIAF.

Pettime.cz vám vždy dodá granule v praktickém balení. Jedná se o originální krabici s prakticky balenými granulemi v menších sáčcích 200 – 1000g podle velikosti psa. Součástí balení jsou vždy kompletní informace včetně doporučené denní dávky. Díky Pettime vašemu psovi už granule nikdy nedojdou. Automaticky vám včas zašlou nové balení. Vše máte zcela pod kontrolou. Přesně víte, kdy vám bude zasláno nové balení a přitom můžete předplatné vždy zrušit nebo pozastavit, pokud máte přebytek psího žrádla.

Pettime je vhodný pro každého psa v různých fázích života s různou aktivitou a zdravotní kondicí. Denní dávka a receptura je vždy nastavena aktuálním potřebám vašeho psa na základě vyplněného dotazníku. Stejně tak i velikost granulí poroste spolu s vaším psem.

Jedinečné složení granulí Pettime má mnoho zdravotních benefitů. Pravidelným krmením Pettime atuomaticky posilujete přirozenou imunitu psa a napomáháte zdravému růstu a regeneraci kloubního aparátu. Ovšem toto krmivo má mnoho dalších výhod třeba i pro srst a kůži vašeho psa.

Díky pravidelným dodávkám granulí můžete být v naprostém klidu. Váš pes dostane to nejlepší a vy víte, kdy vámpřijde další dávka. Naprosto bez starostí. Nad předplatným máte absolutní kontrolu.

Dopravu pettime.cz produktů zajišťuje kurýrní služba PPL, Zásilkovna nebo můžete osobně odebírat v Sezemicích. Platit je možné na dobírku s předplatným při každé zásilce nebo můžete zvolit automatické strhávání částky z platební karty. Částka se automaticky strhne ve stejný den v měsíci.

Výsledná částka za krmivo každý měsíc se bude odvíjet podle toho, co vyplníte ve formuláři vašeho psa. Pro asistenci s vyplněním nebo pro úpravy vaší objednávky můžete kontaktovat zákaznický servis, který vám ochotně pomůže se sestavením plánu nebo upraví již probíhající předplatné. Přejeme vám příjemný nákup a vašemu psovi dobrou chuť.

Navštivte www.pettime.cz

Jak uplatnit slevový kód na Pettime.cz?

1) Vyberte si slevový kupón na našem portálu a klepněte na něj. Pokud kupón obsahuje kód, bude automaticky zkopírován do schránky.

2) Vyplňte formulář vašeho psa a nahlédněte na první stranu objednávky granulí. (dávejte pozor, aby splňovalo podmínky popsané v kupónu)

3) Zobrazte košík. Na první straně spatříte pod výpisem zboží políčko pro vložení kódu nadepsané „Slevový kupón“. Kód sem vložte a potvrďte tlačítkem „Použít“. Pokud je kód platný, sleva bude odečtena od celkové ceny objednávky.

Pettime slevové kupóny a slevové kódy

4) Dokončete objednávku.

Navštivte www.pettime.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Pettime.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.