Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Slevové kupóny a slevové kódy do Placla.cz
Placla.cz

Placla.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.08/5, 78 hlasování)
Pokračovat na placla.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Placla.cz

Nakupování na Placla.cz...

Potřebujete zviditelnit Váš projekt, e-shop nebo firmu? Pak možná potřebujete trochu pomoct pomocí umístění placeného článku s tím správným obsahem na tom správném místě. Proto je tu pro Vás Placla.cz – placené články. Placla.cz propojuje inzerenty a blogery, kteří píšou na objednávku články dle zadání.

Placla slevové kupóny a slevové kódy

Proč byste měli inzerovat prostřednictvím PlaCla.cz? Zjednodušíte si tak propagaci a prezentaci na internetu. U PlaCla.cz nemusíte hledat toho, kdo Vám článek napíše – PlaCla.cz ho najde za Vás a vy zaplatíte jedenkrát za služby na jeden daňový doklad i když chcete článků napsat více.

Na PlaCla.cz si nabijete „kredit“ a nabídky článků Vám začnou chodit. Pokud si nevyberete, budou Vám peníze vráceny.

Článek bude dodán maximálně do 4 dnů od jeho objednání. Tým kontrolorů články čte a dohlíží na jejich kvalitu – nemusíte se bát překlepů nebo nelogických vět. PlaCla.cz zveřejňuje články na 541 webech s téměř 15 miliony čtenáři měsíčně.

Při využívání PlaCla.cz jako provozovatel webu? Nemusíte nikoho kontaktovat, nikoho obesílat. První objednávka dorazí na základě 10 – 30 nabídek. Nemusíte se starat o fakturaci, objednávky ani platby – všechno Placla.cz zařídí za Vás. Provizi dostanete ihned po schválení článku.

Není Vám něco jasné? Zajděte do sekce nápověda. Sekce je rozdělená na část dotazů inzerentů – tedy těch, kteří chtějí propagovat svoje služby a pak na část provozovatelů webů – kteří mají zájem o provizi za zveřejnění reklamních článků. Pokud byste náhodou nenašli odpovědi na Vaše všetečné otázky v Nápovědě, čekají na Vás zaměstnanci Placla.cz na e-mailu, chatu nebo Skypu.

Služby PlaCla.cz využívá celá řada úspěšných firem. Jejich názory a reference naleznete v sekci reference.

Na blogu se pak můžete také těšit na články z oblasti marketingu a na časté soutěže. Například na předvánoční Cyber Monday rozdala PlaCla.cz kredit v hodnotě 100 000 korun.

Pokud jste nikdy službu propagace pomocí placených článků nevyužívali a v problematice se neorientujeme, doporučujeme si přečíst sekci pravidla, kde se dozvíte důležité pojmy ze světa on-line marketingu a pravidla pro využívání služby jak ze strany inzerentů, tak ze strany provozovatelů webů.

Věříme, že se Vám s pomocí placených článků umístěných na partnerských webech PlaCla.cz podaří umístit na vyšších příčkách vyhledávačů a získáte tak více zákazníků. Pokud jste poskytovatel prostoru pro zveřejnění, pak věříme, že se Vám podaří získat nemalé provize od spokojených partnerů.

Navštivte placla.cz

Jak uplatnit slevový kód na Placla.cz?

PlaCla.cz v současné době nenabízí žádnou formu slevového kódu, který by vás opravňoval k získání výhody v podobě kreditu zdarma nebo slevy. Všechny nabídky, které jsou dostupné prostřednictvím slevového portálu SlevovyKupon.net jsou Vám okamžitě k dispozici po přechodu na PlaCla.cz skrze náš odkaz. Pokud se situace změní a PlaCla.cz začne poskytovat kódy pro slevy a výhody, postup jejich uplatnění se dozvíte na tomto místě.

Navštivte placla.cz

Proč inzerovat na Placla.cz

Placla.cz zjednodušuje propagaci a prezentaci na internetu. Výhodou je, že na Placla.cz získáte jeden daňový doklad od jedné společnosti, což zjednoduší Vaše účetnictví a jeho přehlednost. Po dobití dorazí nabídky do 1 - 2 dnů bez mailování. Pokud si z nabídek nevyberete, budou Vám vráceny peníze. Články na Placla.cz jsou dodávány maximálně do 3 dnů. Tým kontrolorů každý článek přečte a dohlédne na jeho kvalitu. Celkem na Vás čeká 546 webů na kterých je reklama prezentována s téměř 30 miliony čtenáři měsíčně. Průměrná rychlost dodání článku aktuálně činí 1 den a 11 minut. Pro získání těchto výhod je nutná registrace. Poté už si jen dobijete kredit, vyberete si z nabídek webů, upravíte a schválíte napsané články a budete sledovat, jak roste počet zákazníků nebo publicita.



Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Placla.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.