Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Slevové kupóny a slevové kódy do Planetexpress.com
Planetexpress.com

Planetexpress.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.68/5, 22 hlasování)

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Planetexpress.com

Nakupování na Planetexpress.com...

Chtěli byste nakupovat na internetu v USA, ale děsí vás administrace, která vás čeká při posílání do České republiky? Planetexpress.com vám s tímto pomůže. Získejte vlastní adresu v USA a začněte nakupovat v amerických e-shopech už dnes.

Planetexpress slevové kupóny a slevové kódy

Jak to funguje? Ceny v amerických e-shopech jsou mnohem lepší, takže je jasné, že chcete nakupovat právě tam. Tyto e-shopy ale nenabízí zasílání balíků mimo USA. S planet Express to ale není žádný problém. Díky planetexpress.com získáte vlastní adresu v USA, kam si můžete nechat zaslat veškeré balíky a následně je přeposlat kamkoliv na světě.

V prvé řadě si založíte účet a zaregistrujete se. Aktivujete si účet a získáte tak adresu pro svoje nákupy. Získáte americkou adresu ve skladu a budete tam mít vymezený prostor, kam můžete přijímat vaše balíky. Pak už se můžete vrhnout na nakupování. Jako adresu pak uvedete právě vaši americkou adresu. Ušetříte tak desítky procent proti nákupu v Evropě. Až vaše balíky dorazí na adresu dají vám vědět emailem. Více balíků můžete zkonsolidovat a následně přeposlat kamkoliv na světě.

Planetexpress nabízí nejlepší ceny poštovného na trhu, online přístup k Vašemu účtu, zdarma fotografie balíku a štítku, bezpečné balení Vašeho zboží, nulové skryté poplatky a uživatelsky přívětivé uživatelské rozhraní.

Mezi užitečné funkce patří následující služby. Konsolidace balíků znamená, že pokud máte více balíčků, můžete je spojit do jednoho a díky tomu ušetřit desítky procent na poštovném. K tomu pak patří fotografie vašeho zboží. Pokud se chcete ujistit, že vaše zboží dorazilo do skladu v pořádku, stačí zaslat z vašeho účtu žádost o fotografie a ty vám budou zaslány. Před odesláním balíku pak využijete kalkulátor poštovného. Pomocí kalkulačky si můžete ověřit cenu poštovného. Stačí zadat adresu a zobrazí se vám dostupné metody doručení. Potřebujete s balíkem udělat něco speciálního? Stačí poslat instrukce a vše bude zařízeno. Tuto funkci najdete pod záložkou „speciální požadavek“.

Planetexpress.com přijímá platby skrz PayPal, Amazon Pay, bankovní převod z banky v USA a Bitpay (tedy bitcoin). Pokud chcete platit Vaší platební nebo kreditní kartou, můžete tak učinit skrze PayPal anebo Amazon pay.

Věříme, že budou nákupy v Americe s Planetexpress.com zase o chlup dostupnější. Než se pustíte do nakupování a kalkulace, nezapomeňte také počítat s celními poplatky, které mohou být vyměřeny na celním úřadě v České republice.

Navštivte planetexpress.com/cs/nakupovani/obchody

Jak uplatnit slevový kód na Planetexpress.com?

Slevový kód pro Planetexpress.com uveďte do políčka při získávání nového předplatného. Kód je možné zadat po registraci v administraci vašeho účtu. Primární podmínkou je tedy registrace na Planetexpress.com.

Pokud nakupujete v obchodech v USA nezapomeňte využívat také slevových kódů, které poskytuje naše americká verze Slevovykupon.net, která se jmenuje Validcoupons.net. Funguje naprosto stejně, jak jste zvyklí u nás. Stačí vyhledat váš oblíbený obchod a získat kód pro svůj nákup.

Navštivte planetexpress.com/cs/nakupovani/obchody

Jak funguje služba Planetexpress.com

Ceny v amerických e-shopech jsou často lepší než v těch evropských. Tedy alespoň v některých segmentech. Tyto obchody ovšem nenabízejí zaslání mimo USA. Planet Express ale problém řeší. Díky této službě získáte adresu v USA, kam si můžete nechat zasílat veškeré balíky a následně je přeposlat kamkoliv na světě. Nejdříve si zařídíte účet, který aktivujete pro vaše nákupy. Pak získáte americkou adresu ve skladu Planetexpress.com skladě a vymezený prostor, kam budou chodit vaše balíky. Pak můžete začít nakupovat v libovolných obchodech v USA a ušetřit tak desítky procent proti nákupům v Evropě. Pak balíky přijmou za vás, prohlédnou obsah, balíky mohou zkonsolidovat a následně přeposlat kamkoliv na světě - třeba do České republiky. Kromě toho nabídne planetexpress.com nejlepší ceny poštovného přes oceán na trh.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Planetexpress.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.