Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Pleny.cz slevový kupón - srpen 2020

Pleny.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.pleny.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2020


Doporučené nabídky

Více o Pleny.cz

Nakupování na Pleny.cz...

Pokud jste se dostali k tomuto článku, jste pravděpodobně novopečenými maminkami a tatínky, kteří hledají způsob, jak ušetřit a nakoupit dobré funkční a pohodlné pleny pro své děti. Obchod pleny.cz by měl mít přesně to, co potřebujete. Nákupem látkových plen nešetříte pouze Vaší peněženku, ale také životní prostředí. Jednorázové dětské pleny jsou totiž jednou z věcí, která životní prostředí zatěžuje nejvíce.Jedná se o malou rodinnou firmu, která od roku 2000 nabízí na českém a slovenském trhu klasické bavlněné dětské pleny. Po celou dobu je kladen důraz na kvalitu, ekologii a inovativnost produktů. Od té doby si obchod vybudoval funkční distribuční síť a úspěšně konkuruje tradičním výrobcům. Výrobky firmy Kikko, která na Pleny.cz nabízí své produkty naleznete také ve známých řetězcích drogerií.

Všechno zboží, které je deklarované jako skladem obchod opravdu má a můžete se těšit na to, že k Vám dorazí opravdu rychle. Balíček s Vaší objednávkou je předáván dopravci (obvykle DPD) nejpozději druhý pracovní den od uzavření objednávky. U větších objednávek nad 1 399 Kč není dokonce účtováno ani žádné poštovné nebo balné. Vy navíc obdržíte malý dárek. Všechno zboží je z vlastní výroby nebo z přímého dovozu od zdroje. Zboží je pečlivě kontrolováno a má všechny potřebné atesty. Navíc získalo jakostní značku „zaručená kvalita / česká kvalita“.

Co můžete v obchodě Pleny.cz nakoupit? Seženete tu separační vložky, ekologické hračky jako jsou štěrchátka a kousátka, ekologické nádobí v sadách i samostatně, bavlněné pleny ve velikostech 70 x 70, 80 x 80, 90 x 100, 60 x 60 a také skládané pleny obvykle v bílé, přírodní nebo i jiné barvě. Zakoupit také můžete bambusové pleny ve velikostech 70 x 70, 90 x 100, 30 x 30 a 60 x 60. Dále nakoupíte bambusové deky a zavinovačky v různých velikostech, barvách a vzorech.

Nabídka pokračuje Čepičkami XKKO BMB, Šátky XKKO BMB, Šátky XKKO organic, BMB froté a Velur. Dále seženete plenkové kalhotky, kalhotkové pleny, SOCK ONS, MOCC ONS? PLOD ONS, ponožky KIKKO pro různé věkové kategorie, žínky KIKKO a také klipy na kočárky.

Obchod Pleny.cz Vám také poskytne neocenitelné informace – poradí Vám, co si pořídit, nabídne recenze na své produkty, srovnání plen, poradí s péčí o svrchní kalhotky i plenky a pomůže Vám naučit děti chodit na nočník. Dozvíte se také, proč jsou papírové plenky pro děti nebezpečné a jak mohou omezit v dospělosti plodnost.

Prodávající Pleny.cz akceptuje platbu v hotovosti při nákupu nebo platbu bankovním převodem.

Věříme, že Vám budou klasické plenky vyhovovat. Věřte, že jejich nákupem děláte něco nejen pro sebe a své děti, ale také pro životní prostředí, ve kterém musí Vaše děti vyrůstat.

Navštivte www.pleny.cz

Jak uplatnit slevový kód na Pleny.cz?

Obchod Pleny.cz nenabízí žádnou možnost využití slevových kupónů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro Vás k dispozici na Pleny.cz můžete získat automaticky po přechodu do Pleny.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na využití takových kódů.

Navštivte www.pleny.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Pleny.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.