Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Slevové kupóny a slevové kódy do Plnapenezenka.cz
Plnapenezenka.cz

Plnapenezenka.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.96/5, 95 hlasování)
Pokračovat na www.plnapenezenka.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Plnapenezenka.cz

Nakupování na Plnapenezenka.cz...

Nakupujete na internetu opravdu často? Pak se Vám možná bude hodit nabídka na peníze, které mohou z těchto nákupů putovat zpátky za Vámi. Přidejte se k tisícům uživatelů a získejte díky Plné peněžence až 15 % peněz ze svého nákupu zpět. Tato služba je pro Vás dostupná zdarma. Do systému jsou zapojené téměř 4 stovky obchodů a služba už mí téměř čtvrt milionu spokojených uživatelů.

Plnapenezenka slevové kupóny a slevové kódy

Jak to funguje? Honza dostane chuť na pizzu. Je to chytrý Honza, takže zajde na PlnaPenezenka.cz a najde službu „Dáme Jídlo“. Tam si vyhledá svojí oblíbenou pizzerii, Vybere si pizzu za 200 Kč a zaplatí jí. PlnaPenezenka mu na jeho účet vrátí zpátky 5 Kč.

Odměna za každý obchod se liší. Mall.cz vrací 4% z nákupu, Euronics 3,5 %, AliExpress 5 %, Microsoft 7,5 % a Avast Antivirus třeba i 25 %. Zažádat o vrácení peněz se ale vyplatí u jakéhokoliv obchodu z nabídky pro jakkoliv vysokou objednávku.

Do obchodu stačí jednoduše přejít přes odkaz na PlnaPenezenka.cz. Systém automaticky pozná, že jste odtud přišli a obchod odměnu vyplatí portálu PlnaPenezenka.cz a ten je pak předá Vám.

Obchody, kde nakoupit můžete vybrat podle kategorie – Móda, cestování, zahraniční, elektro a nákupní galerie, domácnost a hobby, slevy, jídlo, zdraví a drogerie nebo finanční služby. Bonus můžete získat ale třeba okamžitě. Zaregistrujte svůj mobilní telefon a získáte 50 Kč. Nainstalujte si lištičku do prohlížeče a získáte dalších 10 Kč.

Využít můžete také odporučovacího programu. Za každého kamaráda, kterého doporučíte, získáte až 6 000 Kč. Každý kamarád dostane ihned 50 Kč jako odměnu za registraci. Svůj odkaz můžete sdílet například na sociálních sítích mezi přáteli. Ale pozor – i vy získáte výhodu. Za každý nákup, který provedou Vaši přátelé, získáte také peníze zpět na Váš účet. Seznam uživatelů, kteří přes Váš odkaz zaregistrovali, uvidíte ve svém profilu. Tímto způsobem můžete doporučit nákup až 20 přátelům a získat tak až 6 000 korun na odměnách.

Pokud jste nedostali odměnu za nákup, je možné vyplnit formulář, kde si postěžujete. Zodpovědní operátoři začnou tento problém okamžitě řešit. O své peníze prostě nepřijdete.

Ve svém profilu najdete podrobný přehled o tom kolik odměn a za co jste získali. O výplatu svých odměn můžete zažádat okamžitě od 1 Kč. Pokud žádáte o výplatu minimálně 100 Kč, budou k těmto penězům přičteny i bonusy, které získáváte například za registraci nebo za přidání telefonu. Na PlnaPenezenka.cz také vidíte, jaké výplaty jste již provedli. Výplaty jsou prováděny přímo na bankovní účet, který zadáte do svého profilu.

Věříme, že s PlnaPenezenka.cz stejně jako se slevovými kupóny SlevovyKupon.net se Vám povede ušetřit alespoň část nákladů.

Navštivte www.plnapenezenka.cz

Jak uplatnit slevový kód na Plnapenezenka.cz?

Portál PlnaPenezenka.cz neposkytuje žádné zboží, tudíž nemůže poskytovat výhody prostřednictvím slevového kódu. Všechny nabídky na zvýhodnění a akce pro PlnaPenezenka.cz jsou Vám automaticky dostupné prostřednictvím odkazů v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.plnapenezenka.cz

Získej až 6 000 Kč za doporučení

S PlnaPenezenka.cz můžete docela skvěle ušetřit. Za každého doporučeného kamaráda získáte 300 Kč a kamarád obdrží 50 Kč jako odměnu za registraci. Tímhle způsobem můžete získat až 6 000 Kč. Jak kamaráda zapojit? V nastavení svého profilu naleznete odkaz, který mu pošlete. Pokud se přes něj zaregistruje a začne využívat PlnaPenezenka.cz. Odkaz můžete odeslat emailem, přes chat, vložit na blog nebo na sociální síti. Maximální počet kamarádů, za které dostanete bonus je 20. Potom už budete dostávat pouze odměny za své nákupy. 6 000 Kč ale není málo, proto se do propagace pusťte okamžitě a nezapomeňte, že čím více nakupujete, tím větší odměny také získáte. Získat tak můžete odměny až o 10 % vyšší.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Plnapenezenka.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.