Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Podlahy-Binder.cz slevový kupón - září 2020

Podlahy-Binder.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.podlahy-binder.cz

Aktuální slevy a akce - září 2020


Doporučené nabídky

Více o Podlahy-Binder.cz

Nakupování na Podlahy-Binder.cz...

Dobrá a kvalitní podlaha je základem každého bytu. Podlaha hraje v přetvoření domu v domov jednu z hlavních rolí. Proto byste při jejím výběru měli být obzvláště opatrní. Naštěstí jsou na trhu kvalitní obchody jako je například obchod Podlahy-binder.cz.Podlahy-Binder.cz nabízí výběr koberců v metráži, PVC a vinylové podlahy a nechybí ani oblíbený laminát. Veškerý sortiment si můžete prohlédnout ve vzorkové prodejně v centru Brna nebo si můžete hravě vybrat jednoduše na internetu. Zboží, které si vyberete Vám bude doručeno na Vaši adresu po celé České republice i na Slovensko do 48 hodin od objednání. Zdarma si můžete také nechat zaslat vzorky – stačí odeslat žádost na e-mail info@podlahy-binder.cz.

Kategorie obchodu nabídnou – běhouny, bytové koberce v metráži, kusové koberce, zátěžové koberce v metráži, kobercové čtverce, čisticí zóny, umělé trávy, plovoucí podlahy, vinylové a PVD podlahy v metráži nebo dílce, příslušenství pro čištění a údržbu podlah, lepidla a lepicí pásky, podlahové lišty, podložky pod podlahoviny, podložky pod židle, rohožky a spoustu dalšího.

Protože se může jednat o velmi rozměrné zboží může být doprava trochu dražší. Pro nákupy nad 5 000 Kč máte dopravu vždy zdarma. Za zboží do 190 cm pak zaplatíte běžné poštovné a zboží nad 190 Kč má vyšší sazbu – kalkulaci poštovného pro Vámi vybraný výrobek pak uvidíte před odesláním objednávky. Přiobjednat si můžete i dopolední nebo večerní doručení a připlatit si můžete také za výnos bez asistence a odvoz staré podlahy. Odvoz staré podlahy se účtuje podle její celkové hmotnosti.

Podlahy-Binder.cz nabízí také asistenci nebo kompletní položení podlahy. Provádějí: posouzení podkladu, přípravu podkladu, instalaci koberců, PVC a vinylových podlah, instalaci koberců na volno i s celoplošným lepením a s podložkou s napínáním, renovaci dřevěných podlah apod. Při nákupu materiálu navíc získáte slevu 20 % slevy na instalaci. Samozřejmostí je pak návštěva technika se vzorníky, změření místnosti a zhotovení kompletní cenové nabídky. Kompletní ceník služeb naleznete přímo na Podlahy-binder.cz v sekci služby.

Při nákupu většího množství zboží získáte také množstevní slevu. První sleva začíná na hodnotě 10 000 Kč ceny objednávky. O dopravu se stará firma TOPTrans. Platit můžete hotově, na dobírku, převodem, odloženou platbou Twisto, online platební kartou, online bankovním převodem, GoPay peněženkou, Bitcoiny a také superCash kupónem hrazeným na terminálu Sazka, EUROPAY nebo České poště.

Věříme, že s podlahami z obchodu Podlahy-Binder.cz budete spokojeni a že Vám budou dlouho ve Vašem domě či bytě sloužit.

Navštivte www.podlahy-binder.cz

Jak uplatnit slevový kód na Podlahy-Binder.cz?

Obchod Podlahy-Binder.cz v současné době neposkytuje možnost vložit slevový kód. Veškeré nabízené akční nabídky můžete získat automaticky po přechodu do Podlahy-Binder.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod začne výhody prostřednictvím kódu nabízet, budeme Vás o tom informovat zde včetně podrobného návodu na jejich užití.

Navštivte www.podlahy-binder.cz

Skončené nabídky

Vzorky zdarma na Podlahy-Binder.cz (do 10.5.2018)
Výprodej na Podlahy-Binder.cz (do 20.9.2017)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Podlahy-Binder.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.