Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Slevové kupóny a slevové kódy do Pojistenapujcka.cz
Pojistenapujcka.cz

Pojistenapujcka.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.85/5, 26 hlasování)
Pokračovat na www.pojistenapujcka.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Pojistenapujcka.cz

Nakupování na Pojistenapujcka.cz...

Pojistenapujcka.cz je půjčka, která v sobě má pojištění schopnosti splácet. Jedná se o rychlou půjčku na cokoliv, se kterou se nedostanete do problémů ani když dlouhodobě onemocníte, ztratíte zaměstnání nebo se vám stane úraz. Existují i další neočekávané situace, kde se taková půjčka bude hodit.

Pojistenapujcka slevové kupóny a slevové kódy

Tato půjčka má celou řadu výhod. Tato pojištěná půjčka může mít hodnotu až 150 000 Kč a dostat peníze na svůj účet můžete už do 24 hodin. Nově můžete využít také podpis na dálku bez nutnosti schůzky s poradcem. O půjčku žádáte z pohodlí domova. Pojištění k takové půjčce je dobrovolné, ovšem vysoce doporučené. Můžete také odložit splátky zdarma. Půjčka se vyřídí jednoduše a pojištění proběhne i bez nutnosti lékařské prohlídky. V nepříznivé životní situaci vám pojištění pomůže z finančních problémů. Na výběr máte celkem 3 balíčky služeb. Platba pojištění je součástí celkové měsíční splátky. Oznámení pojistné události je možné provádět online.

Nabízené balíčky:

Balíček A vás pojistí z neúrazových příčin, pojistí smrt následkem úrazu, pojistí invaliditu třetího stupně následkem úrazu i nemoci a pojistí pracovní neschopnost následkem nemoci a úrazu. Tento balíček vás vyjde na 10 % z každé měsíční částky.

Balíček B je nejkomplexnější. Nabídne pojištění z neúrazových příčin, pojistí smrt následkem úrazu, pojistí invaliditu třetího stupně následkem úrazu i nemoci a pojistí pracovní neschopnost následkem nemoci a úrazu, pojištění ztráty zaměstnání i pojištění závažných nemocí. Tento balíček vás stojí 13,95 % z měsíční splátky.

Balíček C je nejlevnějším balíčkem. Kryje smrt následkem úrazu a invaliditu třetího stupně následkem úrazu. Pojištění stojí 3,33 % z měsíční splátky.

Jak to celé probíhá? Stačí vyplnit žádost na webových stránkách pojiestnapujcka.cz prostřednictvím formuláře a odeslat žádost o půjčku.

Reprezentativní příklad Pojištěná půjčka: Úvěr v celkové výši 40 000 Kč, splatnost 24 měsíců, splátka 2 873 Kč, celková splatná částka 68 952 Kč, pevná úroková sazba činí 58.90% P.A. a RPSN činí 77.71%. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.

Možnost podpisu smlouvy na dálku probíhá bez nutnosti sejít se s poradcem. Jakmile se klient rozhodne využít podpis úvěru na dálku, obdrží na svůj bankovní účet ve výši 1 Kč, kde VS bude sloužit jako podpisový kód. O této platbě přijde klientovi informativní SMS na kterou klient jednoduše odpoví Souhlasím Jméno Příjmení, Podpisový kód. Smlouva je tak podepsána. V případě, že doložené doklady jsou kompletní, je možno úvěr nebo půjčku schválit a odeslat požadovanou částku na váš účet do 24 hodin.

Jednotlivé pojistné balíčky mají různé podmínky pro sjednání se kterými se musíte seznámit před sjednáním. Pojištění je sjednáno ve spolupráci s pojišťovnou Generali Česká pojišťovna a. s.

Navštivte www.pojistenapujcka.cz

Jak uplatnit slevový kód na Pojistenapujcka.cz?

Pojistenapujcka.cz nenabízí aktuálně možnost uplatnění slevových kódů pro snížení úroků. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net můžete získat automaticky po přechodu do pojistenapujcka.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.pojistenapujcka.cz

Podmínky pro sjednání pojištění k půjčce

Pojistenapujcka.cz nabízí možnost pojistit si půjčku pro případ neschopnosti splácet. Má to ovšem určitá pravidla. Půjčka má různé balíčky, které nabízejí různé pojištění. Balíčky pojištění A a B si můžete sjednat, pokud je vám mezi 18 a 65 lety a: nejste v pracovní neschopnosti, nejste v invalidním ani starobním důchodu, nepožádal/a jste o přiznání invalidního důchodu. Další podmínky jsou určeny balíčkem pojištění, o který máte zájem. Pojištění závažných onemocnění můžete sjednat, pokud vám nebylo diagnostikováno zhoubné nádorové onemocnění. Pojištění pracovní neschopnosti můžete sjednat, pokud jste zaměstnaný(á) nebo podnikáte. Pojištění ztráty zaměstnání můžete sjednat, pokud: jste zaměstnán(a) v pracovním poměru nebo služebním poměru na dobu neurčitou, nejste ve zkušební ani výpovědní lhůtě, nevedete jednání o skončení pracovního nebo služebního poměru dohodou, ani váš pracovní poměr nekončí jiným způsobem. Balíček pojištění C si můžete sjednat, pokud je vám mezi 18 a 70 lety.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Pojistenapujcka.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.