Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Slevové kupóny a slevové kódy do Pojisteni.cz
Pojisteni.cz

Pojisteni.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.48/5, 166 hlasování)
Pokračovat na www.pojisteni.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Pojisteni.cz

Nakupování na Pojisteni.cz...

Pojišťoven je celá řada a jejich nabídky jsou relativně nepřehledné. Není to jako když si chcete koupit telefon, projdete pár e-shopů a máte představu, kde je nejlevnější a koupíte ho. Pojištění má mnoho parametrů a nejde prostě srovnat brambory s bramborami. Naštěstí jsou tady portály, které se Vám snaží s výběrem pojištění pomoci. Jedním z nich je také Pojisteni.cz.

Pojisteni slevové kupóny a slevové kódy

Pojisteni.cz srovnává nabídky a tarify několika pojišťoven pro každý produkt. V přípravě jsou pak další pojišťovny a nabídka se bude do budoucna rozšiřovat. A jaké pojištění si můžete sjednat?Nejvyužívanějším pojištěním je zajisté to cestovní. Cestovní pojištění můžete mít díky pojisteni.cz sjednané do pěti minut s platností již od dneška. Není nic jednoduššího. Klíčový je především výběr cílové země nebo zemí a samozřejmě také délka pobytu. Pokud během cesty zjistíte, že se zdržíte déle, jednoduše si na pojisteni.cz vyjednáte dodatečnou dobu pojištění nebo si sjednáte výhodnější pojištění u někoho jiného. Tarify se mohou lišit podle zadaných parametrů.

Neméně důležitým pojištěním, které Pojisteni.cz také zařizuje je určitě pojištění majetku. Majetek můžete také pojistit on-line. Pojistit můžete svoji domácnost s platností již od druhého dne. Opět je důležité vyplnit náležitě všechny potřebné údaje. Od data uzavření smlouvy se pak už nemusíte bát žádných škod.

Stejně důležité je také pojištění odpovědnosti za škodu. Rozbijete něco v obchodě, způsobíte někomu újmu například při nehodě, způsobíte požár – takové věci se prostě stát mohou třeba nepozorností nebo prostě shodou nešťastných náhod. Zabezpečte se proti extrémním škodám, které by Vaší vinnou mohli vzniknout a budete tak osvobozeni od placení milionů při škodné události.

Pojištění právní ochrany je věc užitečná pro někoho, kdo se obává, že se může dostat do soudních sporů. Vaše rodina díky tomuto pojištění získá možnost využití služeb rodinného právníka ve sporech.

Úrazové pojištění je klasika. Týká se denního odškodného při úrazu, bolestného a také trvalých následků, které by mohly v běžném životě vzniknout. Je možné sjednat krátkodobé i dlouhodobé pojištění.

Havarijní pojištění ochrání Vaše auto i Vaši peněženku při havárii, živelné události, odcizení či vandalismu. I toto pojištění můžete hravě sjednat on-line. K ruce si ale vezměte technický průkaz – budete potřebovat informace z něj pro vyplnění žádosti.

Pojistit můžete také svoje čtyřnohé miláčky. Toto pojištění obsahuje pojištění veterinární péče, úhynu a také odpovědnosti pro psa nebo kočku.

Své pojištění si na Pojisteni.cz mohou také sjednat cizinci. To se týká léčebných výloh. Pochybujeme, že cizinci sami budou hledat pojištění na Pojisteni.cz, pokud ale máte někoho, kdo se Vás chystá navštívit nabídněte mu, že se postaráte o jeho pojištění – možná to bude výhodnější, než by si mohl sjednávat on sám u tamější pojišťovny.

Srovnání probíhá obvykle tak, že zadáte požadované parametry pojištění a po odeslání formuláře si budete moci zvolit variantu, která bude nejlépe odpovídat Vašim preferencím. Pokud si vyberete konkrétní pojištění, budete často přesměrováni přímo na stránky konkrétní instituce.

Věříme, že se vám bude srovnávač používat tak snadno jako nám a přejeme Vám, abyste nikdy nemuseli pojištění prakticky využít.

Navštivte www.pojisteni.cz

Jak uplatnit slevový kód na Pojisteni.cz?

Slevový kupón, který naleznete na našem portálu je možné vložit okamžitě po výběru kategorie. Napříkald – zvolíte si pojištění právní ochrany a vyskočí vám následující formulář, kde je možné vybrat pojištění a také vložit a ověřit slevu z kupónu.

Pojisteni slevové kupóny a slevové kódy

Navštivte www.pojisteni.cz

Cestovní pojištění s Pojisteni.cz

Cestovní pojištění je prakticky nutnost. Naštěstí se nejedná většinou o drahou záležitost. Cestovní pojištění Vám bude pomáhat, pokud Vás v zahraniční potkají zdravotní problémy nebo úrazy. Umožní Vám cestovat za odpočinkem nebo za prací po celém světě s pocitem klidu. POkud se tak v zahraniční dostanete do problémů, nezůstanete bez pomoci. Ve většině případů se jedná především o úhradu léčebných výloh včetně potřebného zajištění v případě potřeby lékařské pomoci. Cestovní pojištění má ale hned několik druhů - turistické, pracovní, studijní pobyty, au-pair a další. POjisteni.cz nabízí cestovní pojištění od AXA Assistance, Maxima, Slavia a Uniqa. Mimo zdravotních výdajů tu najdete služby jako pojištění odpovědnosti za újmu, pojištění zavazadel, pojištění zpoždění letu, pojištění nevyužité dovolené, pojištění únosu letadla, pojištění storna zájezdu a další.YouTube

29.2.2024: Tucson
29.2.2024: i 30
29.2.2024: i20
29.2.2024: Transit
29.2.2024: Focus
29.2.2024: Kuga
29.2.2024: Passat
29.2.2024: Kodiaq
29.2.2024: Superb
29.2.2024: Fabia
29.2.2024: Kamiq
29.2.2024: Octavia
29.2.2024: Tiguan
29.2.2024: T-Roc
29.2.2024: Touran
27.12.2023: Maledivy
10.11.2023: Lyže nebo léto?
18.10.2023: Máte auto?
19.9.2023: Passat B8 máš?
19.9.2023: Máš úrazovku?
19.9.2023: Cestujete?
28.4.2017: POJISTENI.cz


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Pojisteni.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.