Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Pokerstars.cz slevový kupón - srpen 2019
Pokerstars.cz

Pokerstars.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.pokerstars.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2019

Více o Pokerstars.cz

Nakupování na Pokerstars.cz...

Pokerstars.cz je domov online pokeru. Na PokerStars najdete víc turnajů a her než na jakékoliv jiné síti s podporou 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Pokerstars nabídne bezpečné vklady, rychlé výběry a oceňovaný software. Na Pokerstars se rodí šampioni a vy se můžete stát jedním z nich.
Na Pokerstars můžete začít hrát zdarma hned. Sami objevíte kombinaci, která vám vyhovuje – Texas Hold’em, Omaha, Stud, Badugi a další. Své pokerové dovednosti můžete testovat s hracími penězi nebo se zapojit do her o reálné peníze. Na internetu nenajdete lepší místo, kde se naučit hrát poker.Pokerstars je domovem také online pokerových událostí. Každý rok pro vás pořádají ty největší série online turnajů na světě a také nabízejí ty největší týdenní turnaje plus tisíce dalších turnajů každý den v týdnu. U Pokerstars začínají turnaje v každé vteřině, a právě proto je Pokerstars tím nejlepším místem pro hraní online pokerových turnajů.

Pokerstars začnete hrát tak, že si stáhnete bezplatný software pro počítače nebo mobilní zařízení a poté zvolíte některou z možností vkladu – Trustly, Visa, Mastercard, Skrill, NETELLER, my paysafecard, WebMoney, přímý bankovní převod, nebo Wire výběry. Minimální vklad je 10 USD. Ke svému účtu se jednoduše přihlásíte. Před samotným provedením vkladu ovšem budete muset splnit zákonné podmínky. Tedy především ověření věku doložením dokladu a sdělením osobních údajů, které budou ověřeny.

Svůj poker můžete hrát samozřejmě s Pokerstars i na cestách. Aplikace POkerStars je dostupná ke stažení pro celou řadu zařízení a vy tak můžete hrát na mobilu či tabletu. Stačí se podívat, jaké mobilní aplikace je možné si stáhnout – Poker na cestách ve vašem zařízení iOS, Poker v pohybu díky vašemu zařízení Android, na PokerStars TV si můžete naladit aktuální pokerové show kdekoliv a kdykoliv. Drama a vzrušení je dostupné s aplikací PokerStars Live. A nakonec je tu aplikace pros právu turnajů POkerStars Clock, se kterou vám už žádná důležitá hra neunikne.

Věříme, že se vám podaří dosáhnout svých pokerových cílů nebo přinejmenším se trochu zlepšit ve hře a zrelaxovat.


Navštivte www.pokerstars.cz

Jak uplatnit slevový kód na Pokerstars.cz?

Pokerstars.cz neprodává zboží. Není tedy možné na základě slevových kupónů získat slevu. Veškeré akční nabídky, které můžete na Slevovykupon.net najít se aktivují automaticky po přechodu do Pokerstars.net skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Ověření věku
Nezletilí hráči, kteří poskytnou nečestné a nepřesné informace o svém skutečném věku, mohou přijít o všechny své výhry a vystavují se riziku trestního stíhání.
• Každý, kdo si zakládá nový účet, musí zaškrtnout políčko potvrzující, že je starší 18 let. Tímto všechny upozorňujeme, že nepřijímáme hráče mladší 18 let.
• Když si hráč zakládá účet, požadujeme jeho jméno, adresu a datum narození, abychom se ujistili, že je starší 18 let.
• Marketing a propagaci nezaměřujeme na nezletilé hráče. Upoutávat nezletilé hráče nepovažujeme za dobré pro obchod a ani to není v souladu s našimi osobními a firemními hodnotami.

Navštivte www.pokerstars.cz

Skončené nabídky

Get 4 Poker Cash Giveaway Tickets kupón (do 24.6.2019)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Pokerstars.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.