Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Slevové kupóny a slevové kódy do Poptavej.cz
Poptavej.cz

Poptavej.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.13/5, 86 hlasování)
Pokračovat na www.poptavej.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Poptavej.cz

Nakupování na Poptavej.cz...

Poptávej.cz je Web, kde můžete zadat poptávku po službách a zboží z jakéhokoliv oboru činnosti a lokality. Firemní zákazníci si Vaši poptávku prohlédnou a pokud pro ně bude zajímavá zašlou Vám nezávaznou nabídku. Je pouze na Vás, zda takovou nabídku přijmete nebo zkusíte štěstí s někým jiným.

Poptavej slevové kupóny a slevové kódy

Jak to funguje? Je to zcela jednoduché. Uživatel – soukromník nebo i firma zadá zdarma soukromou poptávku. Poptávky jsou zkontrolovány, jestli obsahují veškeré náležitosti a budou rozeslány firmám z daného oboru a lokality. Firmy poptávky zpracují a zašlou nabídku přímo do VAŠÍ e-mailové schránky.

Díky zadání poptávky na Poptavej.cz můžete ušetřit peníze. Poptavej.cz Vám pomůže najít kvalitní firmu z Vašeho okolí, o které jste možná ani neměli ponětí, že existuje. Firmy Vám odborně poradí s realizací Vaší poptávky a upozorní Vás na to, kolik a co Vás bude kolik stát. Vy sami si pak vyberete tu opravdu nejvýhodnější nabídku a budete jí řešit dvoustrannou komunikací bez nutnosti prostředníka. Zadání poptávky zdarma Vám šetří Váš čas.

Proč by, jste se měli zaregistrovat, pokud vlastníte firmu? Na Poptavej.cz zaplatíte pouze za poptávky, které opravdu využijete. Na Poptavej.cz je omezená konkurence – kontakt na poptávku si průměrně zobrazí pouze 10 firem. Poptávky jsou kvalitní – jsou ověřovány pro detailnost a správnost informací – nechodí Vám zakázky typu: „potřebuju udělat koupelnu za 50 papírů.“. Poptávky jsou ověřovány také telefonicky – takže se jedná o reálné zákazníky. Cena za zobrazený kontakt je od 30 Kč.

Poptavej.cz má kladné recenze jak od firem tak od poptávajících. Jedná se o opravdu ideální systém. Poptávající dostane na výběr z několika nabídek firem a může si vybrat tu, která mu nejvíce vyhovuje a firmy zase získají tolik potřebné zákazníky pro svou činnost, která na lokální úrovni může být omezená například roční dobou nebo poklesem zájmu o činnost v oblasti – firma tedy může svojí působnost rozšířit do většího okruhu díky Poptavej.cz a jejich doporučených poptávkám.

Ceník pro firmy funguje na principu kreditů. Firma si dobije kredit, který může následně používat na zobrazení kontaktu u vybrané poptávky. Díky omezené konkurenci si může kontakt zobrazit maximálně 10 firem. Cena jednoho kreditu je 30 Kč a vše je zcela bez paušálních poplatků. Zakoupit si můžete kredit 70 na zkoušku 100 pro profíky a 200 na jistotu. Kredity mají omezenou platnost, takže s nimi nešetřete. Průměrná hodnota zobrazené poptávky je 171 000 Kč.

Věříme, že zákazníci budou se službami firem spokojeni a firmy zase získají tolik potřebné zakázky.

Navštivte www.poptavej.cz

Jak uplatnit slevový kód na Poptavej.cz?

Poptavej.cz nemá možnost využití slevových kódů pro zákazníky ani firmy. Všechny akční nabídky, které jsou Vám k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu na Poptavej.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se Poptavej.cz rozhodne nabídnout firmám nabíjení kreditu s výhodou slevových kódů, budeme Vás o této možnosti informovat zde včetně návodu na uplatnění takových kupónů.

Navštivte www.poptavej.cz

Proč registrovat svojí firmu na Poptavej.cz?

První poučkou každého podnikatele v tržním prostředím je, že není těžké vyrobit nebo nabídnout služby, ale prodat je. A pokud chcete mít tuto prodejní část o trošku jednodušší, pak je tu portál Poptavej.cz, který nabídne možnost získat zakázky bez práce. Na poptavej.cz platíte pouze za zakázky, které skutečně využijete. Je tu také omezená konkurence. Jednu poptávku si může zobrazit pouze 10 firem. Poptávky jsou navíc kvalitní, protože pracovníci portálu poptavej.cz je ověřují než je zveřejní - nechybí tedy podrobný popis prací. 100 % poptávek je telefonicky ověřeno. Cena za zobrazení kontaktu začíná už na 30 korunách. Proč to tedy nevyzkoušet- investice není žádná a zisk potenciálně vysoký. Pokud Vaše firma v určitém ročním období trpí nedostatkem práce, pak je poptavej.cz dobrou alternativou jak tento nedostatek řešit.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Poptavej.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.