Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Porodbezobav.cz slevový kupón - červenec 2020

Porodbezobav.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.porodbezobav.cz

Aktuální slevy a akce - červenec 2020


Doporučené nabídky

Více o Porodbezobav.cz

Nakupování na Porodbezobav.cz...

Vítejte na stránkách porodu bez obav, prvního internetového kurzu přípravy na porod v České republice. Kurz pro Vás školitelka Majka dlouho připravovala na porod bez obav a ke spokojenému mateřství. Tento kurz je pro Vás příležitostí, abyste se porodu přestaly bát, abyste se zbavily strachu a obav a naopak se na porod začaly těšit.Celý kurz je rozdělen do třinácti kurzů, které Vás provedou od těhotenství k porodu. Budete si v kurzu povídat o prožití bezproblémového těhotenství, jak se připravit na porod, co si s sebou vzít do porodnice, jak si připravit domácnost, jak vybrat porodnici, jak vybrat pediatra. Dozvíte se, jak porod začíná, jak ho vůbec rozeznáte a kdy máte odjet do porodnice, jak se vyhnout nástřihu hráze, jak si ulevit v různých pozicích, jak se masírovat. Kurz také naučí partnery jak Vám být dobou oporou a co si odnést do role otce.

Uvidíte, jak se děti koupou, oblékají, přebalují. Majka se seznámila za svůj život s celou řadou spokojených žen, které prožily bezproblémové těhotenství právě díky jejím radám. Sama je také trojnásobnou matkou, takže Vám radí i ze své vlastní praxe. Je trenérkou porodnických kurzů pro veřejnost a často si ji zvou do televize do pořadů pro maminky.

První lekci kurzu získáváte zdarma a můžete si ji přehrát okamžitě. Celkem má kurz 13 lekcí, 3 bonusy a 3 dárky. Získáte informace, které jsou neocenitelné. Veškeré materiály máte po ruce na jednom místě a kurzy si můžete pustit, kolikrát chcete v čase, kdy se Vám to bude hodit. Budete tak připravena nejen na těhotenství a příchod miminka, ale také na následnou péči o něj. Díky získaným vědomostem si budete moci vychutnat první chvíle společného života bez starostí.

Cena kurzu je aktuálně 2 490 Kč nebo 99 Eur. Cena se samozřejmě může ve chvíli, kdy toto čtete změnit. Získat můžete doklad na předporodní kurz a na pohybovou aktivitu v těhotenství – které Vám může celé nebo částečně zaplatit pojišťovna.

Přidat se můžete také do komunity na síti Facebook, kde můžete komunikovat s ostatními maminkami a dotazovat se na věci, které by Vám náhodou stále nebyly jasné.

Kurzy Vám budou dostupné po celou dobu existence portálu „PorodBezObav.cz“.

Věříme, že maminkám i tatínkům budou tyto kurzy velmi užitečné. Přejeme Vám šťastné těhotenství a příjemně strávené chvilky s vaším novorozeným miláčkem.

Navštivte www.porodbezobav.cz

Jak uplatnit slevový kód na Porodbezobav.cz?

1) Klikněte na „Koupit“

2) Vyplňte své osobní údaje včetně e-mailové adresy.

3) Vpravo uvidíte políčko „Slevový kupón“. Kupón sem vložte a potvrďte vše tlačítkem „objednat“.

4) Pokud byl kupón platný, bude Vám u vyúčtování snížena cena o hodnotu tohoto kódu5) Dokončete objednávku.

Navštivte www.porodbezobav.cz

Skončené nabídky

20% sleva na kurz Porodbezobav.cz kupón (do 31.12.2014)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Porodbezobav.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.