Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Slevové kupóny a slevové kódy do Porovnej24.cz

Porovnej24.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.85/5, 103 hlasování)
Pokračovat na www.porovnej24.cz

Aktuální slevy a akce (červenec 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Porovnej24.cz

Nakupování na Porovnej24.cz...

Nejste finančními experty? Nevyznáte se v úrokových sazbách, cenách pojištění, různých druzích účtů, sazeb za elektřinu a plyn nebo telefonních tarifech? My také ne, ale používáme nástroj na získání té nejvýhodnější nabídky – Porovnej24.cz.

Porovnej24 slevové kupóny a slevové kódy

Porovnej24.cz se zaměřuje na srovnávání nabídek finančních produktů přes internet. Provozovatelem této služby je firma AOF s. r. o.. Finanční sekci tohoto portálu garantuje firma Financial Solution and Services s. r. o. , která má registraci u České národní banky opravňující k činnosti pojišťovacího makléře a může tak zprostředkovávat pojistné produkty 16 pojišťoven na trhu.

Co tedy díky službám Porovnej24.cz můžete získat?

Pokud hledáte povinné ručení, není nic jednoduššího než zadat parametry Vašeho vozu a informace o Vašem „řidičském kontu“ do příslušných políček a vybrat si, která pojišťovna právě pro Váš vůz nabízí tu nejlepší nabídku. Pamatujte, že všechny nabídky jsou v podstatě individuální a nabízejí různé parametry na výstupu pro Vaše různé parametry vstupu. Kde je jedna pojišťovna levnější v malých objemech motorů, nemusí být levná pro velké objemy motoru.

S Porovnej24 můžete také porovnávat různé nabídky hypoték – na stavbu, koupi, výměnu, refinancování či na ruku.

Jednoznačně nejoblíbenějším finančním produktem v nabídce srovnávače Porovnej24 je cestovní pojištění. To proto, že ho můžeme potřebovat i několikrát do roka. Nabídka je navíc široká a slevy mohou cestovní pojištění výrazně zlevnit u jiné pojišťovny. Pokud jste tedy nakoupil při poslední návštěvě zahraničí pojištění u pojišťovny A, podívejte se před nákupem, zda se situace nezměnila a levnější nyní není třeba pojišťovna B.

Mezi další služby, které můžete srovnávat pomocí Porovnej24.cz je cena úrazového pojištění, ceny půjček (tedy úrokové sazby), nabídku elektrické energie, havarijní pojištění, flotilové pojištění vozidel, životní pojištění, služby rodinného právníka, penzijní spoření, konsolidace půjček, krátkodobé půjčky před výplatou, kreditní karty, plyn, telefonní tarify (i virtuálních operátorů) a spořicí účty.

Za sjednání služby nic neplatíte – pokud si sjednáte pojištění, Porovnej24 dostává provizi od finanční instituce, nikoliv od Vás. Objednávku zvládnete sami on-line bez nutnosti návštěvy institucí a bez zbytečného papírování.

Věříme, že se Vám podaří s Porovnej24 výrazně ušetřit na pojištění a dalších službách a že se na Porovnej24 obrátíte i v případě dalších služeb.

Navštivte www.porovnej24.cz

Jak uplatnit slevový kód na Porovnej24.cz?Příklad na postup využití Porovnej 24 uvedeme na sjednání cestovního pojištění:

1) Vyberte na titulní straně požadovanou finanční službu (Cestovní pojištění)

2) Vyplňte kolonky jako cílová země, datum odjezdu a příjezdu, typ cesty, počet pojišťovaných osob a jejich věk, rizikové sporty atd.

3) Pokud tento formulář potvrdíte vyjedou Vám nabídky jednotlivých finančních institucí. Pozor – levnější není nutně lepší. Sledujte parametry jednotlivých nabídek – u cestovního pojištění především výše krytí léčebných výloh a další parametry, které byste od cestovního pojištění mohli vyžadovat. Pokud jste si vybrali klikněte na zelené tlačítko „Koupit“

Porovnej24 slevové kupóny a slevové kódy

4) Vyplňte své osobní údaje a jména pojištěných osob

5) Pokračujte na shrnutí a vyberte metodu platby

6) Všechny potřebné informace vám budou doručeny do Vaší e-mailové schránky včetně potřebných dokumentů a kontaktních karet, které před cestou musíte rozdat jednotlivým pojištěným osobám.

Navštivte www.porovnej24.cz

Ušetřete za elektřinu s Porovnej24.cz

Víte, že Porovnej24.cz neporovnává pouze finanční produkty, ale, že můžete ušetřit také za elektřinu srovnáním nabídek dodavatelů? Nabídky dodavatelů srovnáte tak, že vyplníte základní údaje, které jsou potřebné ke srovnání cen. Stačí znát bydliště a stávajícího dodavatele, výhodou je ale také spotřeba za rok. Obratem uvidíte nabídky energetických firem na trhu. Ke změně dodavatele elektřiny budete potřebovat vyúčtování spotřeby elektrické energie a ideálně také stávající smlouvu o sdružených dodávkách elektřiny. Vyberte si dodavatele na Porovnej24.cz, obdržíte vyplněnou smlouvu, kterou podepíšete a převod dodavatele elektřiny za Vás bude už vyřízen - tím to pro Vás končí.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Porovnej24.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.