Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Portu.cz slevový kupón, Portu.cz slevový kód
Portu.cz

Portu.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.65/5, 31 hlasování)
Pokračovat na www.portu.cz

Aktuální slevy a akce - červen 2022

Více o Portu.cz

Nakupování na Portu.cz...

Portu.cz je dobré místo pro vaše peníze. Spořící účty totiž vaše peníze ani nechrání, ani nemnoží. Poplatky fondů vás zase připravují o výnosy. Naštěstí je tu možnost, jak své prostředky zhodnotit lépe. Portu je první automatizovanou investiční platformou na českém internetu. Sestaví vám portfolio na míru a vy se nemusíte o nic starat – pouze sledujete, jak vaše peníze pracují za vás.Portu spravuje nabízená portfolia díky unikátnímu software, který nemá v České republice konkurenci. Nad ním pak bdí zkušení manažeři, profesionálové, kteří mají za sebou 25 let zkušeností. S portu tak získáte to nejlepší z obou světů – pokročilou automatizaci a také osobní lidský přístup. Za posledních 100 let americké akcie rostly v průměru o 12 % ročně. A podobně může růst i vaše portfolio. Portu si za vše účtuje jenom nízký poplatek za správu portfolia. Žádné jiné vstupní ani výstupní poplatky na vás nečekají. Své portfolio máte celou dobu pod dohledem a ke svým penězům máte vždy přístup stejně jako na normálním bankovním účtu. Můžete si je kdykoliv vybrat nebo tam naopak doplnit. Bez jakýchkoliv povinných lhůt nebo průtahů.

Investiční služba Portu není jenpom pro vyvolené. Každý si zaslouží odborný přístup. Portu umožňuje klientům investovat už od tisíců korun. Všichni získávají portfolio na míru, které je složené z cenných papírů z celého světa. Nebo rovnou deset portfolií.

Jak na to?

1) Prvním kroku vyplníte investiční dotazník. V něm se firma dozví váš přístup k riziku a také to, jaké máte s investováním zkušenosti.

2) Firma vám navrhne, jak by mělo vypadat vaše portfolio, aby vám sedělo jako šaty na míru. Ověří vaši identitu, otevřou účet a nechají vaše peníze pracovat.

3) Stačí, když se v klidu posadíte, a budete sledovat jak vaše peníze zhodnocují. Vývoj investic je pravidelně sledován a kontrolován. Svůj drahocenný čas tak investujete jinak – o vaše peníze se bude starat Portu.

A teď ta nejdůležitější otázka. Co vás to bude stát. Jeden férový poplatek. Správcovský poplatek je účtovaný měsíčně a vypočítává se z hodnoty vašeho portfolia. Tento poplatek bude stržen automaticky. Ale investovat můžete i zcela zdarma. Díky programu „pozvi přátele“ získáte na Portu 3 měsíce bez poplatků pokaždé, když doporučíte někoho, kdo investuje.

Vaše vklady na Portu.cz jsou pojištěny. Hotovostní zůstatky vašeho portfolia jsou vedené na sběrném zákaznickém účtu a jsou pojištěny do výše 100 tisíc EUR. Portu účty jsou chráněné proti zneužití za pomoci vícefaktorové ochrany. Datová komunikace je vždy šifrovaná a servery procházejí pravidelnou zálohou. Vše podle nejvyšších standardů finančního odvětví.

Do portfolií Portu jsou vybírány takové finanční instrumenty s ohledem na možná rizika neplnění závazků jejich vydavatele a ztráty likvidity. Majetek každého klienta je stejně jako jeho peníze veden odděleně od majetku společnosti a dalších zákazníků. V případě Insolvence Portu tak nebude váš majetek předmětem konkurzní podstaty.

A stejná ochrana je tu i pro vaše osobní údaje. Splňuje všechny podmínky evropské směrnice známé jako GDPR. Vše je tedy naprosto soukromé a data nejsou sdílena s dalšími stranami.

Přejeme vám veselé, a hlavně výnosné investování.

Navštivte www.portu.cz

Jak uplatnit slevový kód na Portu.cz?

Dárkové poukazy: Obdarovaný se musí nejprve přihlásit na portu.cz, popřípadě zaregistrovat. Na stránce pro vklad peněz si pak obdarovaný vybere, do kterého portfolia nebo strategie chce částku z poukazu vložit.

Případné slevové kódy fungují obdobným způsobem.

Navštivte www.portu.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Portu.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.