Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Pracuj-V-Norsku.cz slevový kupón - květen 2020

Pracuj-V-Norsku.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na pracuj-v-norsku.cz

Aktuální slevy a akce - květen 2020


Doporučené nabídky

Více o Pracuj-V-Norsku.cz

Nakupování na Pracuj-V-Norsku.cz...

Pracuj-v-norsku.cz je kompletní průvodce hledáním práce v Norsku. Aneb jak najít práci do dvou týdnů uprostřed nádherné přírody, a přitom si vydělat minimálně 50 tisíc korun měsíčně.

Díky tomuto webu získáte více jak 200 kontaktů a tipů na konkrétní pracovní pozice, která můžete ihned kontaktovat. Kromě toho vám ukáže, jak si vyhledávat pracovní inzeráty sami. Dostanete neomezený přístup do VIP členské sekce s aktuálními inzeráty. V průměru tu najdete kolem 100 pracovních míst na různé pozice, kde je dostačující znalost anglického jazyka. K přístup k těmto inzerátům může výrazně urychlit vaše hledání.Pracuj-v-norsku.cz vám poskytne podrobný návod krok za krokem, jak nejefektivněji hledat práci. Tím, že práci najdete to však nekončí. Začíná byrokratický kolotoč, ve kterém vám web pomůže se orientovat. Výhodou využití Práce-v-norsku.cz je ušetření desítek tisíc korun za agentury. Díky kontaktům a informacím získáte možnost si práci rychle najít sami. Nebudete muset složitě dolovat informace ze zdrojů v norštině. Veškeré podstatné informace budete mít po ruce a v kostce. Čerpat budete z relevantních informací přeložených a získaných přímo z norských úřadů, a navíc vše podložené vlastními zkušenostmi a osobními doporučeními.

Asi si ted říkáte „Jaký je teda ten přesný plán, jak najít tu vysněnou práci?„ nebo „Co musím teda udělat pro to, abych do dvou týdnů skutečně získal/a práci uprostřed krásné přírody a ještě k tomu vydělával/a min. 50. 000 Kč měsíčně?“

Know how jak na to vám představí autorka webu a materiálů. Navigátor za prací konkrétně obsahuje členskou sekci Navigátoru, která má sama o sobě hodnotu 1 000 Kč. eBook Práce v norsku, díky které budete schopní velmi rychle najít práci. VIP aktuální inzeráty v členské sekci, balíčky kontaktů a tipy na pracovní místa, která je možné okamžitě kontaktovat. Jako bonus získáte osobní poradenství. Autorka odpoví na neomezený počet vašich e-mailů týkajících se práce v Norsku. Získáte také přístup do VIP facebookové skupiny, kde se můžete ptát ostatních, kteří už třeba v Norsku pracují. I oni vám budou možná ochotni pomoci s hledáním místa u jejich současného zaměstnavatele. Jako další bonus získáte tajné překvapení, které na vás číhá uvnitř členské sekce Navigátoru. Překvapení je praktické. Přístup není nijak časově omezen. Váš přístup k inzerátům tak nikdy nevyprší. Autorka svému Know how věří natolik, že vám vrátí peníze do 14 dnů bez udání důvodu.

Za přístup ke všem materiálům můžete platit bankovním převodem, platební kartou online nebo bankovním převodem. Formulář mohou vyplnit i zákazníci ze Slovenska.

Věříme, že se vám díky pracuj-v-norsku.cz a všem materiálům i přístupům které získáte podaří najít práci v Norsku, poznat novou zemi a vydělat si slušné peníze.

Navštivte pracuj-v-norsku.cz

Jak uplatnit slevový kód na Pracuj-V-Norsku.cz?

1) Vyberte si slevový kupón na našem portálu a klepněte na něj. Pokud kupón obsahuje kód, bude automaticky zkopírován do schránky.

2) Přejděte na nákup Navigátoru

3) Zobrazte košík. Na první straně spatříte pod formulářem pro osobní údaje políčko pro vložení kódu nadepsané „Slevový kupón“. Kód sem vložte a potvrďte tlačítkem „Použít“. Pokud je kód platný, sleva bude odečtena od celkové ceny objednávky.4) Dokončete objednávku.

Navštivte pracuj-v-norsku.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Pracuj-V-Norsku.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.