Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Slevové kupóny a slevové kódy do Pravopisne.cz
Pravopisne.cz

Pravopisne.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.57/5, 23 hlasování)
Pokračovat na www.pravopisne.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Pravopisne.cz

Nakupování na Pravopisne.cz...

Pravopisne.cz je moderní cvičebnice, která slouží k procvičování pravopisu. Potřebujete lépe pocvičit pravopis? Přesně pro vás připravují na pravopisne.cz ucelené diktáty, cvičení a testy, díky kterým můžete zlepšit své znalosti češtiny. Jsou tu proto, aby měsíčně pomáhali více než 800 000 žákům základních a středních škol z České republiky a nejen jim.

Pravopisne slevové kupóny a slevové kódy

Zdarma si tu můžete založit studentský profil a mít všechny výsledky cvičení na jednom místě. Zlepšíte se v pravopise a získáte ve škole lepší známky.

Co se týče pravopisných cvičení, můžete si tu procvičit své znalosti v pravopisu v nejnovějších pravopisných cvičeních. Najdete pravopisné jevy, které vám dělají největší problémy, a vyberete si, zda chcete procvičovat formou cvičení, testů, audio diktátů nebo jiných metod. Pokud nezvládáte tato cvičení, budete muset prostudovat zpracovaná pravopisná pravidla.

Dalším častým problémem, kterému se studenti musí často věnovat jsou větné rozbory. Začít můžete s pravidly větných rozborů a později si je můžete začít procvičovat v online cvičeních. Pro rychlejší navigaci můžete využívat filtraci v níž se můžete zaměřit na podřazené rubriky jako jsou tvarosloví, skladby vět nebo významy slov.

Kromě pravopisu jsou tu také testy z literatury. Pokud vás čeká náročný literární test a neznáte všechny potřebné autory a jejich díla, procvičte si je v online testech, které jsou určené především pro žáky základních a středních škol. Jednotlivé testy jsou vytvořené formou kvízu, který nejdříve políčko po políčku vyplníte a až na konci získáte správné odpovědi. U vybraných testů z literatury je u každé odpovědi doplněno i další vysvětlení do hloubky. K literatuře postupně doplňují různá důležitá hesla a pravidla ve formě teorie.

Na vaší cestě vás bude provázet souhrn češtinářských pravidel – pravopis, větný rozbor, psaní problematických zeměpisných názvů a častých češtinářských chyb. Pokud si chcete projít jen některá z nich, můžete tam opět efektivně filtrovat.

Projekt Pravopisne.cz je nápadem studentů Katedry českého jazyka a literatury Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové. Projekt se snaží povzbuzovat a motivovat studenty ke správnému užívání mateřského jazyka a literatury. Za cíl si klade pokrytí všech pravopisných jevů v metodických cvičeních i diktátech. Projekt funguje už od roku 1. září 2011 a od té doby velmi pokročil.

Pravopisne.cz cílí o dosažení komplexní databáze pravopisných cvičení pro všechny ročníky základních a středních škole, ale také pro všechny ostatní, kterým není český jazyk lhostejný. Kromě pravopisných cvičení se na pravopisne.cz objevují také literární fakta, která pomáhají především žákům středních škol.

Projekt můžete využívat zdarma. Pokud ovšem chcete služby bez reklam, budete požádáni o příspěvek. Cena je 299 Kč za rok, což je 24 Kč za měsíc. Získáte tak uživatelský nebo studentský účet, statistiky a přehledy svého procvičování, rok bez reklam a vděk za podporu.

Navštivte www.pravopisne.cz

Jak uplatnit slevový kód na Pravopisne.cz?

Protože služba je zdarma, není možné využívat slevových kódů. Veškeré nabídky, které jsou dostupné prostřednictvím slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Pravopisne.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.pravopisne.cz

Souhrn četinářských pravidel

Na Pravopisne.cz je pro vás připraven rozcestník na češtinářská pravidla - například pravopis, větné rozbory, psaní problematických a zeměpisných názvů nebo nejčastější češtinářské chyby. pokud si chcete projít jen některá pravidla, můžete na pravopisne.cz efektivně filtrovat. Z okruhů tu najdete: slova, která se jinak píší a jinak vyslovují;, základy veřejného mluveného projevu; slovní zásoba v českém jazyce, zkratky v četině, jaké jsou nejčastější?; mnemotechnické pomůcky v češtině; archaismy, historismy a neologismy, rozvrstvení národního jazyka, synonyma, antonyma, homonyma atd. Všechna tato pravidla i testy jsou vám k dispozici zcela zdarma. Pokud však chcete přispět, můžete za 24 Kč mít také celý obsah bez reklam. Pokud si založíte svůj účet, můžete sledovat postup a zlepšování svých statistik.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Pravopisne.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.