Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Slevové kupóny a slevové kódy do Primark.com

Primark.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.5/5, 2 hlasování)
Pokračovat na www.primark.com/cs-cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Primark.com

Nakupování na Primark.com...

Primark je módní maloobchodní řetězec, který prodává oblečení, obuv a doplňky. Mezi zákazníky je oblíbený díky nízkým cenám a módnímu vzhledu. Přestože má pobočky po celém světě, nelze nakupovat online prostřednictvím webových stránek společnosti. Fanoušci Primarku však tvoří poměrně velkou komunitu - někdo si něco koupí a pak to prodává dál prostřednictvím online bazarů nebo svým přátelům.

Primark slevové kupóny a slevové kódy

Primark je populární obchod s oblečením založený v irském Dublinu v roce 1969 pod názvem Penneys. Prodává módní oblečení za nízké ceny a s malými náklady. V současné době jej kromě Irska a Spojeného království najdete v několika zemích západní a střední Evropy.

Mezi značkami Primarku je několik značek, které se specializují na určitý typ oblečení. Na jejich webových stránkách najdete značky Atmosphere (hlavní značka nabízející levné oblečení), Denim (džínové a bavlněné kalhoty), Secret Possessions (spodní prádlo) a další jedinečné značky pro ženy, muže a děti. Primark je levný obchod s módou. Prodává základní kousky, jako jsou trička a kalhoty, plavky a stylové doplňky. Kromě oblečení nabízí také domácí potřeby (homeware), jako jsou ručníky a svíčky. Společnost nemá internetový obchod; nenabízí žádné slevové kódy, které by bylo možné použít při nákupu online.

Prodejnu Primark najdete v Modřicích a v Praze. Už tedy nemusíte vyrážet pro své nákupy levné módy až do Německa, ačkoliv vánoční nákupy v Drážďanech jsou rozhodně zajímavou záležitostí.

Ovšem Pozor. Webové stránky primarku nejsou zbytečné. Kromě vyhledávání prodejen a jejich otevíracích dob tu můžete prohlížet také kompletní katalog zboží a připravit se tak na ceny a také si předem vybrat modely. Katalog můžete také použít jako referenci pro zaměstnance prodejny, kteří vám pak pomohou s vyhledáním zboží. Na webu můžete také zakoupit poukázky na nákup v prodejnách Primark v podobě personalisované dárkové karty.

Primark je často kritizován za využívání levné práce v Asii, kde často pracují i děti. Tato reputace je něco s čím se primark snaží bojovat. Každý rok tu tak najdete seznam věcí, které Primark udělal, aby se vymanil ze spárů levné pracovní síly a naopak začal pomáhat tam, kde dříve působil potíže. Modern Slavery Statement je sice v angličtině, ale snadno si jej můžete přeložit v překladači.

Ačkoliv tedy na internetu zatím nenakoupíte, můžete po užít stránky Primark jako inspiraci na sestavení outfitů, které potom můžete snadno realizovat na jednotlivých prodejnách.

Navštivte www.primark.com/cs-cz

Jak uplatnit slevový kód na Primark.com?

Primark je levný obchod s módou. Prodává základní kousky, jako jsou trička a kalhoty, plavky a stylové doplňky. Kromě oblečení nabízí také domácí potřeby (homeware), jako jsou ručníky a svíčky. Společnost nemá internetový obchod; nenabízí žádné slevové kódy, které by bylo možné použít při nákupu online.

Slevové kódy obvykle neuplatníte ani v jednotlivých prodejnách. Kromě dárkových karet a dalších promo materiálů, které můžete získat v prodejnách nebo od partnerů tedy není možné On-line poskytnout nic víc než jen informace o jednotlivých produktech a případně o probíhajících akcích.

Navštivte www.primark.com/cs-cz

Primark Drážďany slevy

Primark Drážďany? Tam už nemusíte! Nyní najdete Primark i v Praze. V Primarku nakoupíte nejnovější trendy za úžasné ceny. Primark si oblíbili fanoušci módy i vyznavači výhodného nakupování. Doteď pro své slevy museli jezdit až do Německa. Primark Drážďany byl oblíbenou destinací. To však už nemusíte, protože prodejnu najdete v Praze. Prohlédnout si tu můžete dámskou, pánskou i dětskou módu, spodní prádlo, kosmetiku a domácí potřeby. Primark vám přináší produkty, které budou vyhovovat vašemu rozpočtu i životnímu stylu. Ujít byste si neměli nechat ani nabídku kosmetiky, která není testovaná na zvířatech. Nabídka kosmetiky Primark PS pro vás tady pravidelně rozšiřují. Navtištvte tedy primark Praha, kde najdete úžasnou módu za úžasné ceny. Dámské oblečení Pánské oblečení Dětské oblečení Péče o pleť a kosmetika Domácí potřeby Doplňky Obuv Oblečení na spaní a punčochy Zavazadla a cestovní doplňky CukrovinkyZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Primark.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.