Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Slevové kupóny a slevové kódy do Profispolecnosti.cz

Profispolecnosti.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.47/5, 85 hlasování)

Aktuální slevy a akce (červenec 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Profispolecnosti.cz

Nakupování na Profispolecnosti.cz...

Zakládání firmy je pouze odporné papírování. Stojí Vás to čas i peníze. Proč nenechat tuto starost někomu jinému a nakoupit již hotovou společnost nebo si jí nechat založit externím dodavatelem. Proto je tu portál ProfiSpolecnosti.cz.

Profispolecnosti slevové kupóny a slevové kódy

profiSpolecnosti.cz nabízí Ready made, tedy předzaložené společnosti, které jsou již obchodním soudem registrované a které jsou určeny pouze pro prodej novému podnikateli. Tyto společnosti nikdy nevyvíjely žádnou činnost a nemají žádnou historii. Ready made společnost je již zapsána v obchodním rejstříku, má svoje IČO, nulovou ekonomickou a účetní hodnotu a tím pádem také 100 % garanci bezdlužnosti. Vybrat si můžete společnost s ručením omezeným, akciovou společnost, evropskou společnost nebo také firmu s různým, třeba i vyšším, základním kapitálem. Všechny změny provedené u ready made společnosti notářským zápisem do obchodního rejstříku jsou prováděny expresně. Společnost tak může být převedena na vás ještě tentýž den.

Další službou, kterou ProfiSpolecnosti.cz nabízejí je založení společnosti na míru. Vybrat si můžete akciovou společnost nebo společnost s ručením omezeným. Při založení společnosti za Vás budou vyřízeny úkony jako: sepsání zakladatelské listiny či společenské smlouvy, prověření názvu, čestné prohlášení a podpisové vzory statutárních orgánů, prohlášení správce vkladů, souhlas s umístěním sídla od majitele nemovitosti, vyřízeno volných řemeslných i vázaných živností či koncesí, obstarání výpisů z rejstříků nutných k založení společnosti, ověření listin a podpisů, podání návrhu na zápis společnosti, registrace nově vzniklé firmy k daním na finančním úřadě a další úkony.

Další velmi oblíbenou službou, kterou využívá celá řada zákazníků je poskytnutí sídla společnosti. Sídlo firmy je podmínkou pro zapsání do obchodního rejstříku. Pokud nemáte nemovitost v osobním vlastnictví, pak by pro Vás mohlo být složité sehnat někoho, kdo Vám pronajme obchodní prostory pro sídlo firmy. Lepší je za prostory vůbec neplatit a mít virtuální sídlo. Sídla od ProfiSpolecnosti.cz jsou poskytována na exkluzivních adresách – kancelářích, nikoliv někde ve sklepě. Vybrat si můžete z různých adres v Praze a dalších velkých městech. Platíte pouze několik stokorun měsíčně. Bude za Vás přijímána i pošta.

Mezi další služby, které Profispolecnosti.cz poskytují, patří off-shore společnosti, vedení účetnictví, zahraniční společnosti, změny ve společnosti, přeměny společností, likvidace a odkup firem, víza a pracovní povolení nebo právní služby.

Ceny za služby jsou orientačně uvedeny v ceníku. Pro získání jakéhokoliv produktu nebo služby z portálu ProfiSpolecnosti.cz je třeba vyplnit kontaktní formulář. Později budete kontaktováni firmou ProfilSpolecnosti.cz a můžete konkretizovat svoji poptávku.

Věříme, že Vám budou služby této zprostředkovatelské firmy vyhovovat. Přejeme Vám hodně štěstí v novém i v tom stávajícím podnikání.

Navštivte www.profispolecnosti.cz/cs

Jak uplatnit slevový kód na Profispolecnosti.cz?

ProfiSpolecnosti nenabízí v současné době žádnou možnost využití slevových kódů na své služby. Všechny nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net můžete získat automaticky po přechodu na ProfiSpolecnosti.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.Pokud ProfiSpolecnosti.cz změní svůj obchodní model a začne slevy nabízet, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně podrobného návodu na uplatnění takových kódů.

Navštivte www.profispolecnosti.cz/cs

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Profispolecnosti.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.