Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Provident.cz slevový kupón - listopad 2020
Provident.cz

Provident.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.provident.cz

Aktuální slevy a akce - listopad 2020

Více o Provident.cz

Nakupování na Provident.cz...

Hledáte spolehlivého poskytovatele nebankovní půjčky? Chápeme, získat půjčku v bance je složité a vyžaduje to hodně papírování a nervů. Půjčka od Providentu je ale jiná. Můžete ji získat snadno a rychle prostřednictvím portálu uspory.cz.Využít můžete 2 verze půjčky. První z nich se jmenuje Zelená v hotovosti. Ta Vám nabízí 6 – 90 tisíc korun v hotovosti ihned při podpisu smlouvy. Peníze můžete dostat kdykoliv, a to i o víkendu. Splácení probíhá týdně nebo měsíčně dle Vašich preferencí. Splátky jsou rozděleny do 45, 60 a 100 týdnů nebo do 12, 18 a 24 měsíců.

Druhou možností je získat půjčku Modrá na účet. Tato půjčka Vám dokáže přilepšit o 10 – 130 tisíc korun. Peníze můžete mít na účtu do 3 dnů. RPSN začíná už na 23,47 %. Splácení této půjčky probíhá v měsíčních splátkách. Splatit tuto půjčku můžete ve 12 nebo 24 měsíčních splátkách.

Výhodou půjčky od Provident je garance celkové ceny – nikdy nezaplatíte více, než je stanoveno ve smlouvě. Nemáte peníze na další splátku? Blížící-se splátku můžete odložit. Po celou dobu splácení půjčky je Vám k dispozici obchodní zástupce Providentu, se kterým můžete řešit jakékoliv potíže. Půjčky můžete získat z pohodlí Vašeho domova a vyjednat je můžete kdykoliv i o víkendech.

CO musíte udělat, abyste tuto půjčku mohli získat? Je to jednoduché – stačí vyplnit jednoduchý formulář, kde vyplníte své kontaktní údaje a také požadovanou částku, kterou se chystáte si půjčit. Poté budete kontaktováni zástupci Providentu a budou Vám sděleny konkrétní informace.

Poté musíte vyčkat na schválení půjčky. Schválení půjčky se odvíjí od Vaší předchozí platební historie a také na základě aktuálních půjček nebo vedení v registru dlužníků.

Před tím, než si o půjčku zažádáte, přečtěte si zásady zodpovědného půjčování. Před každým půjčením musíte zvážit, zda půjčku opravdu potřebujete. Pokud je pro Vás úvěr nebo půjčka opravdu jediným možným řešením, musíte také zanalyzovat svůj rozpočet. Zvažte své příjmy a výdaje a na jejich základě zjistěte, zda budete schopni dle splátkového kalendáře půjčku opravdu splácet.

Pokud se dostanete do jakýchkoliv problémů se splácením, udržujte těsný kontakt s věřitelskou společností – v tomto případě tedy Provident a také s příslušnými státními organány.

Věříme, že díky půjčce od Providentu se Vám podaří překonat těžkou finanční situaci do které jste se dostali. Nebojte se také půjčku od Providentu využívat opakovaně.

Navštivte www.provident.cz

Jak uplatnit slevový kód na Provident.cz?

Půjčku od Provident poskytuje portál Uspory.cz. Uspory.cz neposkytují žádné výhody prostřednictvím slevových kódů při žádosti o půjčky třetích stran. Všechny nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu na Uspory.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.provident.cz

Skončené nabídky

Soutěž v Provident.cz (do 29.9.2020)
Půjčka až 16 000 Kč na 4 měsíce zdarma s Provident.cz (do 20.8.2020)
Půjčka až 12 000 Kč na 3 měsíce zdarma (do 28.2.2020)
Rychlé hotovostní i bezhotovostní půjčky s Provident.cz (do 31.12.2016)
Požádejte o půjčku do 13. 12. 2016 a vyhrajte s Provident.cz (do 13.12.2016)

YouTube

27.6.2018: Provident START

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Provident.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.