Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Pujcka7.cz slevový kupón - únor 2020

Pujcka7.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.pujcka7.cz

Aktuální slevy a akce - únor 2020


Doporučené nabídky

Více o Pujcka7.cz

Nakupování na Pujcka7.cz...

Hledáte řešení těžké finanční situace, kterou dokážete vyřešit během jednoho měsíce? Máte faktury, kterým se blíží splatnost a výplata je ještě po několik dní až týdnů v nedohlednu? Není třeba panikařit, k dispozici je Vám služba Pujcka7.cz. Půjčku si sjednáte prostřednictvím internetu a peníze Vám na účtu přistanou během několika minut.Služba Vám poskytne půjčku ve výši 1 000 až 15 000 Kč se splatností do 28 dnů. Jednoduše vyplníte krátký formulář s Vašimi osobními údaji, nastavíte požadovanou částku a dobu splatnosti.

Krátkodobé půjčky online od Pujcka7.cz je Vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. Podmínkou pro získání půjčky je být občanem České republiky, věk alespoň 21 let, zaměstnání se stálým příjmem a žádné aktuální dluhy po splatnosti.

Výhodou takovéto půjčky je, že předem přesně víte, kolik zaplatíte. Ceny jsou uvedeny v ceníku a rozděleny podle doby splatnosti, kterou si vyberete. Stejně jako u konkurence máte také možnost si půjčku za další poplatek prodloužit. Prodlužovací poplatek je ovšem nutné zaplatit při požádání o prodloužení.

Před přijmutím půjčky se seznamte s podmínkami úvěrové smlouvy. Kopie je Vám vždy k dispozici ve Vašem online účtu. Půjčka je vyplácena na Váš bankovní účet během několika minut po schválení Vaší žádosti o půjčku. V rámci stejné banky můžete očekávat sice okamžitě, ale při převodu do jiné banky čekejte až jednodenní zpoždění. Potvrzení o půjčce získáte během několika minut prostřednictvím SMS a e-mailu.

Před uzavřením smlouvy pečlivě zvažte, zda opravdu nemáte jinou možnost než si vzít tuto půjčku. Dodržujte také pravidla zdravého půjčování. Nepokrývejte jednu půjčku jinou, přesvědčte se, že budete mít v budoucnu dostatek prostředku na její splacení a pokud zjistíte příliš pozdě, že nebudete schopni splácet, udržujte těsný kontakt s věřitelskou společností a státními orgány.

Věříme, že s rychlou půjčkou od Pujcka7.cz budete spokojeni, a že Vám pomůže překonat těžké finanční situace.

Navštivte www.pujcka7.cz

Jak uplatnit slevový kód na Pujcka7.cz?

Pro získání půjčky.

1) Na titulní straně pomocí posuvníků nastavte požadovanou výši půjčky a její splatnost.2) Pokud žádáte o půjčku poprvé a nebyli jste předtím klienty, je nutné se nejprve zaregistrovat.

3) V první části registrace vyplníte své osobní údaje

4) Další část registrace se týká informací o trvalém pobytu, o zaměstnání a finanční situaci.

5) Posledním krokem je poté posouzení Vaší žádosti o půjčku. Na vyjádření musíte počkat zhruba 15 minut. Toto Vyjádření obdržíte telefonicky. Pokud bude Vaše žádost schválena, prostředky budou okamžitě odeslány na Váš bankovní účet.

Navštivte www.pujcka7.cz

Skončené nabídky

Vánoční akce se slevou až 75% na Pujcka7.cz (do 26.4.2018)
Rychlá půjčka s Pujcka7.cz (do 26.8.2016)
Sleva 50% na úroky z půjčky na Pujcka7.cz kupón (do 30.8.2015)
Poukaz na zájezd v hodnotě 15000 Kč s Pujcka7.cz (do 21.12.2014)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Pujcka7.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.

Půjčka