Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Slevové kupóny a slevové kódy do Pujckaextra.cz
Pujckaextra.cz

Pujckaextra.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.09/5, 53 hlasování)
Pokračovat na www.pujckaextra.cz

Aktuální slevy a akce (květen 2024)

Více o Pujckaextra.cz

Nakupování na Pujckaextra.cz...

Situace, kdy těžko vyjdete od výplaty k výplatě se může přihodit téměř každému. Stačí, aby se stala nějaká neočekávaná událost – pokažené auto, delší nemoc, vykradený byt... a jste v problémech. Výplata je sice za dveřmi, ale složenky už šustí ve schránce a splatnost se blíží. Proto jsou tu služby rychlých malých půjček, které slouží především pro překlenutí krátkého období. Jedním ze společností, které je nabízí je PujckaExtra.cz. Celou půjčku si zařídíte během několika minut a peníze ihned putují na Váš účet.

Pujckaextra slevové kupóny a slevové kódy

PujckaExtra.cz Vám půjčí peníze na cokoliv. Vy se jenom rozhodnete, kolik peněz chcete půjčit a na jakou dobu. Používejte proto peníze na složenky, splátky úvěrů, na bydlení, na koupi nového zařízení – co si jen přejete.

Půjčka je poskytována opravdu všem. Jedinou podmínkou je být občanem České republiky ve věku od 18 do 65 let a mít stálý příjem. Těšit se také můžete na nízké úrokové sazby. Nikdy se neocitnete v nevýhodných podmínkách.

Internetové stránky PujckaExtra.cz jsou napojeny na automatizovaný systém vyhledávání finančních služeb – zápůjček, výpůjček, úvěrů, nebo jiných finančních služeb. Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby. Stránky PujckaExtra.cz tak samy neposkytují žádné finanční služby.

Jak to funguje? Prostřednictvím panelu v pravé části stránky si vyberete, kolik peněz chcete půjčit a na jak dlouho. Maximální částka je 10 000 Kč na 30 dní. Vyplníte své osobní údaje a kontakt a odešlete žádost.

V osobních údajích je nutné vyplnit jméno, příjmení, e-mail, telefon, rodné číslo, PSČ, adresu, číslo občanského průkazu, stav exekucí, zdroj příjmů, čistý měsíční příjem, zda vlastníte nemovitost, číslo bankovního účtu a kód banky. Po odeslání těchto údajů jste již zažádali. Obratem se dozvíte, zda dostanete první půjčku zdarma nebo kolik budete muset ve výsledku zaplatit. Poté pouze odsouhlasíte podmínky, které Vám vyskočí na obrazovce a dozvíte se, zda Vám byla půjčka schválena nebo ne. Celý proces trvá několik minut, po kterých budete mít už peníze na účtu.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, můžete kontaktovat provozovatele portálu PujckaExtra.cz pomocí formuláře dole. Můžete klást jakékoliv dotazy týkající se půjčky na PujckaExtra.cz.

Věříme, že Vám půjčka od portálu PujckaExtra.cz bude vyhovovat a pomůže Vám překlenout Vaše těžké finanční období. Všechny potřebné informace naleznete přímo na PujckaExtra.cz. Pokud se chcete dozvědět více o podobných půjčkách, pak vyhledejte na google či seznam pojem „sms půjčka“ či „japonská půjčka“.

Navštivte www.pujckaextra.cz

Jak uplatnit slevový kód na Pujckaextra.cz?

Jak požádat o půjčku? Je to jednoduché. Sledujte následující kroky.1) Na titulní straně nalezněte a nastavte políčka na požadovanou částku a splatnost.

2) Nyní vyplňte své osobní údaje do formuláře a zaškrtněte souhlas s podmínkami, které si předem ale přečtěte. Odešlete žádost tlačítkem DÁLE.

3) Vyčkejte na zpracování žádosti. Informace o schválení či neschválení Vám přijde na Váš mobilní telefon a do e-mailu.

4) V případě kladného vyřízení žádosti budou finanční prostředky okamžitě odeslány na Váš bankovní účet.

Navštivte www.pujckaextra.cz

Spokojení zákazníci Pujckaextra.cz

Je PujckaExtra.cz legitimní nabídkou výhodné krátkodobé půjčky? Na to Vám odpoví zákazníci, kteří již službu využili: ”Využil jsem službu pujckaextra.cz k placení účtů a byl jsem překvapen pohodlným vyřízením žádosti. Jsem potěšen vámi poskytovanými internetovými službami.” "Měla jsem trochu obavy, když jsem chtěla požádat o půjčku on-line, ale celý proces vyřízení žádosti u vás je velmi jednoduchý a srozumitelný.” "Chtěl bych vyjádřit vděčnost za trpělivost, kterou jste projevovali po celou dobu práce se mnou. Chtěl bych také říct, že jsem moc rád, že existují lidé jako jste vy, kteří mohou pomoci, když je člověk v obtížné situaci.” Dalším spokojeným zákazníkem této půjčky můžete být třeba i Vy. Nezapomeňte před odesláním objednávky navštívit stránky našeho slevového portálu Slevovykupon.netZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Pujckaextra.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.