Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Q > Slevové kupóny a slevové kódy do Qatarairways.com
Qatarairways.com

Qatarairways.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.17/5, 30 hlasování)

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Qatarairways.com

Nakupování na Qatarairways.com...

Qatar Airways Company jsou národní katarské aerolinie se základnou na letišti Dauhá, odkud Vás na svých křídlech dopraví do 150 destinací po celém světě. Ve flotile už je více než 200 letadel. O Vaše pohodlí se pak stará více než 30 tisíc zaměstnanců. Pokud cestujete na blízký východ, jsou Qatar Airways rozhodně dobrou, bezpečnou a luxusní volbou.

Qatarairways slevové kupóny a slevové kódy

Pokud cestujete z Prahy, můžete se těšit na spojení na letiště Václava Havla a to 2x denně. Na této bude také od října 2018 létat větší typ letadla Boeing 787-8 Dreamliner. Pokud tedy toužíte se takovým letadlem proletět, rozhodně pro své lety zvolte Qatarské aerolinie.

Míříte-li do Qataru, máme pro Vás dobrou zprávu. Jako občané České republiky s platným pasem máte možnost využít bezvízového styku. Do Qataru můžete odcestovat na dovolenou i delší pracovní cestu na 180 dní v roce a na 90 nepřetržitých dní. Povolení ke vstupu nemusíte řešit předem, bude Vám vydáno na letišti po prezentaci pasu a zpáteční letenky. Právě zpáteční letenka je důležitá pro získání vstupu do země, létejte tedy vždy se zakoupeným zpátečním letem. Doba, jakou můžete v Qataru strávit je pro občany České republiky delší, než pro občany jiných zemní jako je Spojené království nebo USA.

Samozřejmě, že cíl Vaší cesty nemusí být v Qataru. Aerolinie nabízejí i další lety nebo mohou být pouze jedním z mnoha spojení, které na svých cestách využijete. Pokud ale hledáte pohodlná letadla s dostatkem prostoru na nohy i v ekonomické třídě, ochotný palubní i letištní personál, jsou Qatarské aerolinie rozhodně tou správnou volbou.

Rezervace letenky skrz portál QatarAirways.cz je naprosto snadná a zcela shodná s jinými rezervačními portály. Jednoduše vyberte startovní a cílovou destinaci, odlet a přílet a počet pasažérů. Hned při vyhledávání letů také zadáváte slevové nebo akční kódy, které získáte prostřednictvím našeho portálu nebo z jiných zdrojů.

Po výběru konkrétního spoje tam i zpět je třeba vyplnit také jména a další údaje všech pasažérů. Je vhodné vyplnit také pohotovostní kontakt pro případ problémů. Pak už stačí jen zvolit metodu platby. Pro platby z České republiky je relevantní především platba debetní nebo kreditní kartou VISA nebo MasterCard. Veškeré podklady pro let Vám poté budou zaslány do Vaší e-mailové schránky a také budou k nahlédnutí a stažení ve Vašem profilu na Qatarairways.com

Qatarské aerolinie možná nebudou první volbou, pokud hledáte levný přelet mezi blízkými městy. Pokud ale hledáte komfort klasické aerolinie s kvalitními letadly a plným palubním servisem, tak neváhejte a bookujte svoje lety přímo na Qatarairways.com. Přejeme Vám šťastnou cestu.

Navštivte www.qatarairways.com/en-cz/homepage.html

Jak uplatnit slevový kód na Qatarairways.com?

Slevový kód se na QatarAirways.com vkládá přímo na titulní straně ve vyhledávači letů. Pokud tedy máte kód z našeho slevového portálu, stačí pouze vložit jej do této kolonky „promo code“ a vyhledat svůj let. Za předpokladu, že kód je platný, bude vyhledávání letů probíhat již za zvýhodněných podmínek.

Qatarairways slevové kupóny a slevové kódy

Navštivte www.qatarairways.com/en-cz/homepage.html

Cestování do Kataru bez víza

V Kataru můžete objevovat nové kultury. Nikdy to nebylo snazší. Obyvatelé více než 80 zemí světa mohou využít cestování bez víza přímo do Kataru, díky novému přístupu této země. Pozvěte své přátele a objevte autentický arabský poklad v srdci Zálivu - zemi známou pro své dědictví, inovace, pohostinnost a nyní také s výhodou bezvízového přístupu. Obyvatelé zemí nebudou potřebovat přihlášku ani registrační poplatek, který se obvykle platí za víza. Přístup bude vyřízen přímo na letišti, pokud předložíte platný pas Vaší země a předložíte platnou zpáteční letenku. Pro občany České republiky je tento přístup platný 180 dní od data, kdy jej získáte. V zemi můžete zůstat 90 dní - platí jak pro jednu návštěvu tak pro více návštěv najednou. Nezapomeňte před odesláním objednávky navštívit stránky našeho slevového portálu Slevovykupon.netZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Qatarairways.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.