Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > R > Slevové kupóny a slevové kódy do Radynacestu.cz
Radynacestu.cz

Radynacestu.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.27/5, 49 hlasování)
Pokračovat na www.radynacestu.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Radynacestu.cz

Nakupování na Radynacestu.cz...

Radynacestu.cz to není jen obyčejná cestovka, jedná se o opravdové cestovatele. Na radynacestu.cz se vyhýbají pastem na turisty a zavedou Vás na místa, kam se ostatní nedostanou. Cestovat s cestovateli je prostě lepší.

Radynacestu slevové kupóny a slevové kódy

Proč? Cestovatelé jsou na stejné vlně. Bez poznávání nových míst, zvyků a kultur nedokáží žít. Cestování je pro ně pro stě droga. Hledají autentická místa, rádi ochutnávají, zkouší na vlastní kůži. Jsou to prostě lidé se stejnou vášní a svět je místo, které jim dává odpověď na jejich otázky. A vy můžete cestovat s nimi. Cílové destinace moc dobře znají, cestují v malých skupinách, nepoučují, ale nabízejí zážitky, a hlavně Vás vezmou na místa, kam se každý jen tak nedostane.

Cesty s kanceláří Radynacestu.cz pro Vás budou neopakovatelným zážitkem. Jedná se o vlastní koncept, který se zaměřuje na místa, o kterých se běžně nepíše. Pokud tedy už máte plné zuby pastí na turisty, jste na správném místě. Než zájezd vznikne, je třeba ho vypilovat. Nedají si pokoj, dokut každý zájezd není dokonalý a vše otestují na vlastní kůži.

Nemusíte se bát, že budete cestovat ve velké skupině. Žádná masovka. Na zájezd berou vždy v průměru 15 cestovatelů, aby byla pohodová atmosféra a skvělé zážitky. A průvodci? Ty každý chválí. Na místech, kam jezdí se vyznají lépe než místní. Jsou s Vámi od odjezdu po návrat.

Nemáte rádi fronty? Na Radynacestu.cz na všechno myslí dopředu. Včas rezervují vstupenky, tam kde hrozí fronty. Vše potřebné je vždy zajištěno s předstihem.

Portál Radynacestu.cz není plný obrázků s cenovkami. Je tu hlavně pro to, abyste se mohli inspirovat, vybrat si místo, kam byste se chtěli podívat, něco málo se o něm dozvědět a případně se podívat, kdy se tam pojede. Pak teprve budete hledat, kolik to bude stát a kdy to bude. Také se hned dozvíte, jaký cestovatel Vás bude provázet. Každý z nich má na radynacestu.cz svůj profil, kde se představí a také video vizitku ve které Vám průvodce představí své zájmy a vy si můžete udělat představu o tom, zda s ním chcete strávit svou dovolenou či výlet. U každého průvodce hned také uvidíte, jaké výlety a zájezdy s ním můžete podniknout.

Zaujal Vás web radynacestu.cz a chcete se dozvědět více? Tak neváhejte a navštivte jej. Tipy na výlety si ale můžete prohlížet také na papíře. Katalog zdarma Vám může být zaslán v papírové podobě poštou ale také e-mailem nebo si jej můžete stáhnout z webu. V tomto katalogu Vás čeká aktuální nabídka, TOP gastronomické zážitky, rady od expertů na cesty, fotoreportáže ze zájezdů a také autentické fotografie z cest.

Pokud budete mít o některý z výletů zájem, stačí pod popisem tohoto výletu vyplnit nezávaznou rezervaci. Rezervace Vám bude podržena zdarma 3 dny. Po objednání zájezdu Vás pak kontaktují asistentky a zodpoví všechny Vaše dotazy.

Přejeme Vám šťastnou cestu.

Navštivte www.radynacestu.cz

Jak uplatnit slevový kód na Radynacestu.cz?

VideonávodPopis

Radynacestu.cz nenabízejí na své zájezdy možnost využití slevových kódů. Všechny akční nabídky, které můžete získat prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáváte automaticky po přechodu do Radynacestu.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.radynacestu.cz

Podívejte se na skrytá místa

Cestovní kancelář Radynacestu.cz má svůj vlastní koncept. Cílová místa perfektně znají a vy tak poznáte i ta, o kterých se běžně nepíše. A především se vyhnete všem pastem na turisty. Cestování s radynacestu.cz má jednoduše mnoho výhod: Cestovka nabízí osobní setkání a vezme Vás na místa, kam se dostanou často jen místní. Seznámíte se tak lépe s jejich běžným životem a kulurou. Na druhé straně Vás ale průvodce nevodí za ručičku. Dá vám možnost skrze cestování nalézat sami sebe a objevovat to, co Vás bude opravdu zajímat. Ocutnáte skutečnou regionální kuchyni u těch nejlepších kuchařů za opravdu příznivé ceny. Cestovatelé si své cíle vybírají s rozvahou. Mají stejná přání jako vy a stejnou vášeň pro cestování. Průvodci od radynacestu.cz nepotřebují deštník nebo vlajku, aby upoutali Vaši pozornost. Jejich předností je jejich charisma. Od rezervace zájezdu až do doby odjezdu a pak samozřejmě na cestě se nebudete nikdy cítit sami - vždy tu bude někdo, aby zodpověděl Vaše otázky. Historická fakta Vám budou podávána tou nejzajímavjěší formou a to skrze příběhy, mystéria a rodové perličky. Krásu ale nenajdete za rohem a proto si ji budete muset prožít na cestě na vlastní kůži a se všemi smysly.YouTube

26.10.2022: 26. října 2022
10.8.2022: Dubrovnik ❤️


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Radynacestu.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.