Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > R > Slevové kupóny a slevové kódy do Railnation.cz

Railnation.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.05/5, 65 hlasování)
Pokračovat na www.railnation.cz

Aktuální slevy a akce (prosinec 2023)


Podobné slevy a akce

Více o Railnation.cz

Nakupování na Railnation.cz...

Mám pro Vás 2 otázky. Chcete se trochu odreagovat? Milujete vláčky? Pokud jste na obě otázky odpověděli ano, pak pro Vás mám návrh na registraci kouzelné hry, která se jmenuje Rail Nation.

V této hře se stanete železničním podnikatelem, který začne budovat svou dopravní říši. Neustále budete vyzkoumávat nové lokomotivy a pocítíte fascinaci pokrokovými technologiemi – párou, naftou a elektřinou. Svou železniční síť můžete zprovozňovat pro lukrativní tratě, které zajistí nejvyšší finanční výnosy.

Railnation slevové kupóny a slevové kódy

Už teď v tuto chvíli milony nadšenců na celém světě tráví čas svými koníčky souvisejícími s železnicí, lokomotivami a jízdními řády. Existuje spousta úspěšných deskových i počítačových her a televizních seriálů, které jsou věnovány tomuto tématu. Toto je ovšem první prohlížečová hra, která se touto tematikou zabývá.

Rail nation je založen na dynamické mapě krajiny s 3D modely vláčků. Každý moderní železniční magnát musí zvyšovat své osobní bohatství a prestiž, a i vy jak hráči této hry máte takovou možnost. Vaším úkolem bude optimalizovat cesty vlaků, vybírat ty nejefektivnější trasy a plánovat jízdní řády pro převoz více než 48 druhů zboží. Svůj vozový park pak můžete rozšířit až o 36 různých parních, naftových nebo elektrických lokomotiv a 48 typů vagonů.

Během hraní budete obsluhovat více měst a čelit výzvám v soutěžích o velkoobjemové transporty zboží s ostatními hráči. Exkluzivní licence budou generovat další příjmy navíc. Cílené dodávky zboží do měst pak budou ovlivňovat jejich růst a dlouhodobý rozvoj.

Vy sami máte možnost upravovat svoji infrastrukturu klasickým levelováním jednotlivých budov nádraží. Založit můžete také asociaci a hrát s přáteli, kde je kladen velký důraz na spolupráci. Společně mohou hráči také najímat důležité osobnosti, s jejichž pomocí mohou získat herní výhody. Na jednom serveru hraje několik tisíc hráčů spolu i proti sobě.

Hru můžete hrát zdarma ve svém prohlížeči v každém počítači. Stáhnout ji můžete ale také jako aplikaci pro své zařízení Apple v AppStore nebo pro své zařízení Android v Google Play obchodě.

Samozřejmě jako každá podobná hra má i tato možnost zakoupení prémiové měny, kterou můžete použít k rychlejšímu postupu hrou. Mikrotransakční model je pak podobný jako u hry Travian. Vydavatelem hry je Travian Games GmbH, takže podoba není náhodná.

Pokud bych měl ale tuto hru hodnotit jako hráč, zařadil bych jí mezi nadprůměrné „čekačky“. Je tu rozhodně více možností a nejedná se pouze a čistě o stavbu zázemí – tvorba jízdních řádů a profitování z nejefektivnějších tras pro dopravu nákladu je inovativní. Hra je aktuálně ve fázi beta.

Věříme, že se Vám hra z prostředí vláčků bude líbit a zabaví Vás ať už doma nebo na Vašich cestách. Skvělou zábavu Vám přeje SlevovyKupon.net.

Navštivte www.railnation.cz

Jak uplatnit slevový kód na Railnation.cz?

Protože se jedná o počítačovou hru, není zde možné uplatňovat slevové kódy. Veškeré akční nabídky prémiové měny naleznete přímo na stránkách hry RailNation.cz nebo také v jednotlivých kupónech na stránkách našeho slevového portálu SlevovyKupon.net.

Navštivte www.railnation.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Railnation.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.