Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > R > Slevové kupóny a slevové kódy do Rb.cz
Rb.cz

Rb.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.2/5, 20 hlasování)
Pokračovat na www.rb.cz

Aktuální slevy a akce (září 2023)

Více o Rb.cz

Nakupování na Rb.cz...

Zajímavým portálem, který nabízí výhodný bankovní účet a další finanční produkty, je Rb.cz. Tato internetová platforma je součástí Raiffeisenbank, jedné z největších a nejstabilnějších bank v České republice.

Na portálu Rb.cz může každý založit osobní běžný účet a využívat měsíční odměnu ve výši 500 Kč po dobu půl roku. Co je nejlepší, účet je zdarma, pokud splníte některou z podmínek, například minimální příjem ve výši 10 000 Kč nebo minimální obrat ve výši 15 000 Kč. S účtem získáte také bezkontaktní platební kartu a přístup k mobilní aplikaci Raiffeisen bankovnictví, která vám umožní spravovat své finance kdykoliv a kdekoliv.

Rb slevové kupóny a slevové kódy

Pro ty, kteří potřebují půjčit peníze na cokoliv, je na portálu Rb.cz k dispozici online půjčka až do výše 800 000 Kč se sazbou 6,7 % p.a. Tato půjčka může být splácena až 10 let a nemusíte dokládat účel. Pokud již máte půjčky u jiné banky, můžete si je převést k Raiffeisenbank a snížit si tak splátky.

Portál Rb.cz přináší několik konkurenčních výhod. Například je možné sjednat si podnikatelský účet v 18 různých měnách se zachováním jednoho čísla účtu. To je ideální pro podnikatele, kteří obchodují s cizím zbožím nebo službami. Další výhodou je obchodní platforma RoBoT, která umožňuje online obchodování s akciemi, dluhopisy, fondy nebo deriváty.

Parametry účtu na portálu Rb.cz jsou transparentní a férové. Poplatky za vedení účtu jsou buď nulové nebo velmi nízké, pokud splníte některou z podmínek. Úrokové sazby za půjčky jsou také přijatelné a odpovídají vaší bonitě. Navíc si můžete vybrat mezi fixní nebo variabilní sazbou.

Pokud vás portál Rb.cz zaujal a chcete se dozvědět více informací nebo si založit účet, můžete navštívit jejich webové stránky https://chytryucet.ehub.cz/ nebo kontaktovat zákaznickou linku Raiffeisenbank. Založení účtu je snadné a můžete začít využívat výhody tohoto moderního bankovního portálu.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vaše bankovní potřeby, Raiffeisenbank je jednou z nejrespektovanějších bank v České republice s dlouholetou tradicí. Díky tomu, že portál Rb.cz spadá pod jejich záštitu, můžete mít jistotu, že vaše finance budou v bezpečí a spravovány důvěryhodným subjektem.

Jedním z klíčových prvků, který dělá portál Rb.cz atraktivním, je jeho mobilní aplikace Raiffeisen bankovnictví. Díky této aplikaci můžete mít plnou kontrolu nad svými financemi prostřednictvím svého mobilního zařízení. Můžete sledovat zůstatek na účtu, provádět platby, spravovat převody a mnoho dalšího, a to kdykoliv a kdekoliv.

S transparentními parametry účtu a férovými poplatky je portál Rb.cz skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít plnou kontrolu nad svými financemi a zároveň ušetřit. Můžete si vybrat mezi různými tarify, které odpovídají vašim potřebám a finanční situaci. Ať už potřebujete běžný účet pro osobní využití nebo podnikatelský účet pro vaše podnikání, portál Rb.cz má řešení

Navštivte www.rb.cz

Jak uplatnit slevový kód na Rb.cz?

Jedná se o zřízení bankovního účtu. Není tedy možné uplatňovat slevové kódy. Akce je aktivována okamžitě po kliknutí na odkaz na našem slevovém portálu slevovkyupon.net, nemusíte dělat nic dalšího.

Navštivte www.rb.czYouTube

18.9.2019: FWR Strategy

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Rb.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.