Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > R > Slevové kupóny a slevové kódy do Realme.com
Realme.com

Realme.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2/5, 3 hlasování)
Pokračovat na www.realme.com/cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Realme.com

Nakupování na Realme.com...

Společnost vyrábějící elektronická zařízení Realme, je relativně mladou společností. Byla založena v květnu roku 2018 a zavedla se jako výrobce značkových chytrých telefonů, kerý v širokém kontextu elektronického obchodování nabízí vysoce výkonná zařízení s módním designem. Díky schopnostem špičkových technologií chytrých telefonů AIot vám společnost přináší designové a kvalitní produkty s pokrokovými technologiemi za atraktivní ceny. Začátkem roku 2020 firma oznámila novou strategii - Smartphone + AIoT a byla díky tomu označena za nejrychleji rostoucí značku, která dosáhla milníku 50 milionů prodaných smartphonů.

Jedná se o mladou firmu, která má udržitelné cíle a která chce umožňovat mladým lidem, aby si užívali šťastný život, díky kráse technologií. Společnost realme vstoupila na 61 trhů po celém světě včetně Asie, Evropy, Oceánie, střední a východní Afriky.

Na webu realme.com vám značka poskytuje kompletní servis. Můžete tu najít informace o provozu jednotlivých mobilních telefonů, návody na to, jak se chovat ke svému telefonu tak, aby vydržel co nejdéle, základní návody na použití obecné i pro konkrétní modely, možnost kontaktovat zákaznický servis v případě problémů se zařízením, informace o možnosti dokoupení příslušenství pro ochranu telefonu i rozšíření funkcionality, návody na přenášení dat mezi sterými a novými telefony a podobně.

Mezi aktuální modely v nabídce patří Realme 9 5G, Realme 9, Realme C36, RealmeC35, Realme GT 2 PRO, Realme GT 2 a spousta dalších. Zakoupit tu můžete také populární bezdrátová sluchátka Realme Buds v několika verzích, která si zamilujete pro jejich skvělý zvuk, dlouhou výdrž baterie i ergonomický design, díky kterému dobře drží v uších a ani po několika hodinách používání vás z nich nebolí uši.

V současné době jsou oficiálními prodejními regiony Belgie, Francie, Německo, Itálie, Lucembursko, Nizozemsko, Portugalsko, Španělsko a Spojené království. WEb Realme.com není e-shopem. Není možné tu nakoupit jednotlivé telefony ani příslušenství. Najdete tu však ty nejpodrobnější informace o jednotlivých zařízeních v aktuální nabídce, které můžete nakoupit v jiných velkých e-shopech jako jsou Alza.cz, CZC.cz, Smarty.cz a další

Na stránkách našeho slevového portálu Slevovykupon.net najdete samozřejmě pro tyto partnerské obchody, nabízející zařízení značky Realme, slevové kupóny a kódy, které můžete uplatňovat při svém nákupu v těchto e-shopech.

Přejeme vám příjemný nákup a hodně radosti z nového mobilního telefonu značky Realme.


Navštivte www.realme.com/cz

Jak uplatnit slevový kód na Realme.com?

Realme.com není aktuálně internetovým obchodem. Tento fakt se ale může změnit a je možné, že v budoucnu najdete na realme.com oficiální e-shop značky Realme. Pokud se tak stane, najdete na tomto místě také konkrétní návod na uplatnění takových slevových kódů.

Aktuálně vám doporučujeme zakoupit telefony a další zařízení značky Realme na stránkách partnerských e-shpoů jako jsou Alza.cz, CZC.cz, Smarty.cz, Okay.cz, Expert.cz a dalších. Pro tyto e-shopy vám nabízíme v rámci nabídky našich slevových kódů na slevovykupon.net možnost výrazně ušetřit při nákupu zařízen9 Realme i dalších.

Navštivte www.realme.com/czYouTubeZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Realme.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.