Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > R > Slevové kupóny a slevové kódy do Refundo.cz
Refundo.cz

Refundo.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.04/5, 45 hlasování)
Pokračovat na www.refundo.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Refundo.cz

Nakupování na Refundo.cz...

Refundo.cz podobně jako ostatní podobné portály slibuje cashback, tedy peníze zpět za Vaše nákupy. Sám se chlubí tím, že se jedná o nejlepší cashback na našem trhu. Pojďme se tedy na jeho služby podívat více zblízka.

Refundo slevové kupóny a slevové kódy

První, co musíte udělat je založit si účet, tedy zaregistrovat se. K tom poslouží Vaše e-mailová adresa. Po potvrzení registrace v e-mailu získáte bonus 50 Kč (na který se vztahují podmínky) a můžete začít nakupovat. Stačí si z nabídky vybrat e-shop, přejít do něj daným odkazem a pak nakupovat, jak jste zvyklí. Po odeslání a zaplacení objednávky bude provize zaznamenána a peníze ve formě odměny budou převedeny na Váš účet na Refundo.cz. Později, splníte-li podmínky pro výplatu bonusu, můžete požádat o výplatu.

Mimo seznamu cashback obchodů nabídne Refundo po vzoru ostatních také omezené množství slevových kupónů a hromadné slevy, které se budou týkat jak cestování, tak zboží a služeb. Speciální kategorií jsou pak Aliexpress nákupy, kde pro Vás refundo vybírá zboží, které nakupují uživatelé v České republice na Aliexpress.com nejčastěji. Můžete se inspirovat.

Pokud se rozhodujete, zda využívat právě Refundo, nebo služby některého z ostatních cashbackových portálů, můžete využít uživatelských recenzí. Tyto recenze naleznete v dolní části portálu a vypadá vesměs realisticky.

Abyste si vždy byli jistí, že nakupujete přes cashback a také, aby Vám neunikly nabídky nebo zvýšené odměny, nainstalujte si do svého prohlížeče refundo rozšíření. Je dostupné pro Google Chrome nebo Mozilla Firefox. Rozšíření Vás upozorní, že máte možnost získat cashback, pokud byste náhodou nakupovali bez něj. Nikdy Vám tak neunikne žádná provize. Rozšíření je samozřejmě dostupné zdarma a nainstalovat ho dokáže i Vaše babička.

Pro vášnivé nakupující, kteří upřednostňují nákupy v mobilním zařízení je tu také mobilní aplikace Refundo pro Android i Apple zařízení.

Zalíbí-li se Vám refundo natolik, že byste ho chtěli doporučit svým přátelům, nezapomeňte, že můžete získat zajímavé odměny za doporučení. Za každého uživatele, kterého přivedete a který se zaregistruje prostřednictvím Vašeho odkazu na Refundo.cz získáte 5 Kč na ruku. Dalších 100 Kč potom získáte, pokud Vámi přivedený člen získá schválený cashback v hodnotě alespoň 50 Kč. Tyto peníze si můžete stejně jako provize nechat zaslat na Váš bankovní účet. K dispozici je taktéž věrnostní program pro vášnivé shopaholiky.

Věříme, že budete se službami portálu Refundo.cz spokojeni, a že za své nákupy získáte zpět slušné peníze. Nezapomeňte ovšem, že na portálu SlevovyKupon.net naleznete mnohem širší databázi slevových nabídek, než dokáže nabídnout právě Refundo.cz.

Navštivte www.refundo.cz

Jak uplatnit slevový kód na Refundo.cz?

Refundo.cz nenabízí žádné produkty k prodeji. Tudíž není možné aplikovat nikde slevové kódy. Všechny akční nabídky, které jsou dostupné zákazníkům prostřednictvím Refundo.cz získáte automaticky po přechodu do Refundo.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách. Přejeme V8m příjemné nákupy.

Navštivte www.refundo.cz

Jak funguje refundo.cz?

Obchody portálu Refundo.cz dají peníze za to, že jim přivedou nakupujícího zákazníka. Oni tyto peníze vezmou a část vám jich dají zpět. Dostanete skutečné peníze, které vám budou zaslány na bankovní účet. Jak na to? Založte si účet. Okamžitě po registraci dostanete bonus 50 Kč. Pak nakoupíte v e-shopu a z nabídky si vyberete, jak jste zvyklí. Za odměnu za váš nákup vám budou peníze přičteny na váš účet a po požádání pak budou zaslány zpět na váš bankovní účet. Vy tak jednoduše nakupujete ve vašich oblíbených obchodech a jako bonus si sčítáte hodnoty nákupu v řádu jednotek procent. U každého obchodu máte na refundo.cz uvedeno, kolik % dostanete zpět ze svých nákupů. Nesmíte jenom zapomenout vždy tuto možnost využít - to je váš základní úkol do budoucna. Myslete na to nejen při nákupu, ale například také při sjednávání pojištění nebo povinného ručení.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Refundo.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.