Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > R > Relaxos.cz slevový kupón, Relaxos.cz slevový kód
Relaxos.cz

Relaxos.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.39/5, 138 hlasování)
Pokračovat na www.relaxos.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2022

Více o Relaxos.cz

Nakupování na Relaxos.cz...

Hledáte lázeňské či relaxační pobyty ale nevyznáte se v široké a nepřehledné nabídce? Naštěstí je tady pro Vás portál Relaxos.cz. Jedná se o internetový rezervační systém, který zahrnuje stovky lázeňských, relaxačních a tematických pobytů z oblasti střední Evropy. Portál existuje mimo české verze ještě v dalších sedmi jazykových mutacích a nabízí relaxační pobyty ze všech těchto zařízení.Relaxos.cz Vám nabídne nejširší nabídku lázní a wellness ve střední Evropě, garantuje Vám nejnižší ceny, jednoduše srovnáte ceny zařízení, poradíte se v profesionálním call centru a Vaše objednávka bude vyřízena rychlostí blesku.

Rezervační portál Relaxos.cz funguje podobně jako jiné portály pro rezervaci ubytování. Vybrat si můžete pobyt nebo hotel podle typu – léčebný, ozdravný, lázeňský, relaxační, wellness, silvestrovský, sezónní nebo běžný ubytovací hotel. Samozřejmě je nutné vyplnit preferovanou lokalitu a termíny. Také můžete nabídku zastropovat maximální částkou, kterou chcete za svoji relaxaci utratit.

Těšit se můžete na pobyty pro seniory, léčebné lázeňské pobyty nebo redukční Váhové pobyty, které Vám pomohou s Vaší hmotností, a především Vás naučí správně se stravovat.

Nejoblíbenější jsou pro Čechy samozřejmě destinace v České republice. U relaxačních pobytů můžete ale vybírat také ze Slovenska, Maďarska, Rakouska, Slovinska, Polska nebo Chorvatska.

Lázeňské pobyty jsou mimo České republiky dostupné také na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku a Polsku. Nabídka lázní obsahuje aquaparky, hory, klimatické lázně, běžné lázně, minerální lázně, venkovské lázně, radonové lázně, termální koupaliště a termální lázně.

U každého hotelu nebo lázeňského komplexu máte detailně uvedený popis hotelu samotného i jeho okolí, dozvíte se o zařízeních, která jsou Vám na místě dostupná, možnosti půjčení auta, jízdních kol, sportovních potřeb nebo lyžařské výstroje. Nechybí informace o směnárnách, možnostech platby, čistírnách, službách animátora, internetovém připojení nebo bezbariérovosti pokojů. Předchozí hosté hotely a zařízení také ohodnotili, abyste měli jistotu, že jdete do kvalitního ubytovacího zařízení. Vše je doplněno fotografiemi a také slovním popisem předchozích hostů, který může vypadat třeba následovně: Není co dodat, jen chválíme. Při příjezdu na nás dýchla pohodová atmosféra, která trvala celý pobyt, prostě naše výročí sňatku díky vám všem bylo překrásné. Všem, opravdu všem zaměstnancům patří náš veliký dík.“.

Věříme, že stejně jako hosté, kteří napsali toto hodnocení, budete i vy spokojeni s nabídkou pobytů a celkově ulevíte Vašemu tělu.

Navštivte www.relaxos.cz

Jak uplatnit slevový kód na Relaxos.cz?

Rezervační portál Relaxos.cz neposkytuje žádnou formu využití slevového kódu. Všechny nabídky pro Relaxos.cz, které naleznete umístěné na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net jsou Vám automaticky dostupné po přechodu do portálu prostřednictvím odkazů v jednotlivých slevových kupónech.

Pokud se situace změní a Relaxos.cz začne nabízet výhody a slevy prostřednictvím slevového kódu, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně podrobného návodu na použití daného slevového kódu.

Navštivte www.relaxos.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Relaxos.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.