Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > R > Slevové kupóny a slevové kódy do Rendity.com
Rendity.com

Rendity.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3/5, 1 hlasování)
Pokračovat na rendity.com/en

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Rendity.com

Nakupování na Rendity.com...

Rendity.com: Investujte do nemovitostí snadno a bez poplatků

Portál rendity.com představuje výhodnou možnost investování do nemovitostí prostřednictvím online platformy. Jeho nabídka zahrnuje vybrané projekty od zkušených developerských partnerů, kteří zajišťují stabilní a atraktivní investiční příležitosti. V tomto článku se seznámíme s fungováním portálu, nabízenými finančními produkty, podmínkami pro investování, postupem registrace, konkurenčními výhodami, výnosností a časovým horizontem investice, stejně jako s poplatky spojenými s touto službou.

Rendity slevové kupóny a slevové kódy

Na portálu Rendity.com můžete vybírat ze tří druhů finančních produktů, které se liší v závislosti na typu nemovitosti, úrokové sazbě, doby trvání a způsobu vyplácení úroků.

Prvním produktem je Rendity Income, který umožňuje investovat do plně pronajatých bytových domů a stávajících nemovitostí. Tímto způsobem si můžete zajistit pravidelný příjem. Vybrané nemovitosti jsou pečlivě vybírány s ohledem na dlouhodobý potenciál zhodnocení a stabilní nájemné. Úroky jsou vypláceny každý čtvrtrok.

Druhým produktem je Rendity Growth, který vám umožňuje investovat do atraktivních developerských projektů od renomovaných realitních developerů. Tento produkt nabízí nadprůměrné výnosy. Projekty jsou pečlivě vybírány na základě jejich kvality, lokality a tržní poptávky. Úroky jsou vypláceny jednou ročně nebo na konci doby trvání investice.

Třetím produktem je Rendity Bond, který umožňuje investovat do dluhopisů s pevným úrokem. Tento produkt je vhodný pro ty, kteří chtějí profitovat ze střednědobého růstu zavedených realitních společností. Rendity Bond je důležitou součástí diverzifikovaného portfolia. Úroky jsou vypláceny jednou ročně.

Pro investování na portálu Rendity.com musíte splnit několik podmínek. Musíte být starší 18 let a mít bankovní účet v zemi Evropského hospodářského prostoru (EHP). Dále je třeba mít platný doklad totožnosti, jako je občanský průkaz nebo pas, a aktivní e-mailovou adresu. Součástí podmínek je také souhlas s obchodními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů.

Registrace k investici na portálu Rendity.com je jednoduchá a rychlá. Stačí vytvořit si uživatelský účet pomocí e-mailu a hesla nebo se přihlásit pomocí Facebooku nebo Google. Poté vyberete jeden z aktuálně nabízených projektů a kliknete na tlačítko "Invest now". Následně zadáte částku, kterou chcete investovat (minimálně 100 €) a potvrdíte svou volbu. Vyplníte své osobní údaje, jako je jméno, příjmení, datum narození, adresa, státní příslušnost, telefonní číslo a číslo dokladu totožnosti. Poté převedete peníze na účet Rendity pomocí bankovního převodu nebo platební karty. Peníze jsou uloženy na důvěrném účtu, který je chráněn až do výše 100 000 €. Po obdržení peněz obdržíte potvrzení o investici a smlouvu o úvěru, kterou si můžete stáhnout a podepsat elektronicky. Po uzavření financování projektu začnete dostávat úroky podle zvoleného finančního produktu.

Portál Rendity.com se odlišuje od jiných investičních portálů několika výhodami. Jednou z nich je transparentnost. Rendity poskytuje investorům veškeré informace o projektech, včetně popisu, fotografií, plánů, rozpočtu, tržní analýzy, ratingu a smluv. Investorům je také umožněn přímý kontakt s developerskými partnery a možnost navštívit projekty osobně. Další výhodou je absence poplatků. Rendity neúčtuje žádné poplatky za registraci, investování nebo správu portfolia. Poplatky jsou hrazeny pouze developerskými partnery z jejich marže. Díky diverzifikaci nabízí Rendity investorům možnost investovat do různých typů nemovitostí, lokalit a finančních produktů, což umožňuje rozložení rizika. Portál také využívá moderní technologie a digitální nástroje, které zjednodušují a zrychlují proces investování. Investorům je k dispozici online platforma, kde mohou snadno spravovat své investice, sledovat vývoj projektů, komunikovat s ostatními investory a developerskými partnery a dostávat pravidelné zprávy.

Výnosnost a časový horizont investice na portálu Rendity.com závisí na zvoleném finančním produktu. Úrokové sazby se pohybují od 5 % do 9 % ročně a doba trvání investice se pohybuje od 12 do 60 měsíců. Obecně platí, že čím vyšší je úroková sazba, tím vyšší je riziko a kratší doba trvání investice.

Pokud vás portál Rendity.com zaujal, můžete se zaregistrovat na jeho webové stránce a začít investovat do nemovitostí už dnes. Nabízí vám možnost investovat online do vybraných projektů zkušených developerských partnerů. S transparentností, bez poplatků, diverzifikací a moderními technologiemi je Rendity atraktivní volbou pro ty, kteří hledají výhodnou investici do nemovitostí.

Navštivte rendity.com/en

Jak uplatnit slevový kód na Rendity.com?

Rendity.com je portál pro investování. Není tedy možné na nic uplatňovat slevové kupóny či kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné na stránkách našeho slevového portálu slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Rendity.com skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte rendity.com/enZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Rendity.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.