Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > R > Slevové kupóny a slevové kódy do Rentalcars.com
Rentalcars.com

Rentalcars.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.15/5, 39 hlasování)
Pokračovat na www.rentalcars.com/cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Rentalcars.com

Nakupování na Rentalcars.com...

Chcete si půjčit auto? Doma? V zahraničí? Jste na správné adrese, protože Rentalcars.com je největším světovým online servisem pro pronájem automobilů. RentalCars.cz spolupracuje s více než 800 společnostmi ve 163 zemích a je schopen Vám najít to správné auto na správném místě za správnou cenu.

Rentalcars slevové kupóny a slevové kódy

Využít můžete rezervaci po telefonu, ale pro Vás bude pravděpodobně zajímavější spravovat svou rezervaci online. Můžete tak odkudkoliv rušit nebo měnit rezervací Vašeho vozu nebo datumů rychle a jednoduše online. RentalCars.com je hodnoceno více než 3 miliony lidmi, kteří i už pronajali vůz.

Co potřebujete, abyste si mohli automobil půjčit? Budete potřebovat poukaz/epoukaz k prokázání toho, že jste za automobil u RentalCars.com zaplatili. Ten získáte tak, že dokončíte rezervaci automobilu na RentalCars.com. Můžete si jej vytisknout nebo stačí ukázat na displeji telefonu. Dále budete potřebovat kreditní kartu hlavního řidiče s dostatkem hotovosti pro složení bezpečnostní zálohy automobilu. Každý řidič potřebuje platný řidičský průkaz, který už vlastní po dobu alespoň 12 měsíců (někdy dokonce 24 měsíců). Nakonec také cestovní pak a jakýkoliv další průkaz totožnosti, který potřebuje autopůjčovna vidět. Nezapomeňte, že k řidičskému průkazu mimo území Evropské unie budete potřebovat také mezinárodní řidičský průkaz. Každá půjčovná má pak také své unikátní podmínky, které budou uvedeny ve smluvních podmínkách.

Půjčovny obvykle půjčují automobily zákazníkům mezi 21 a 70 lety. Pokud je Vám méně než 25 a více než 70 můžete podléhat dodatečnému rizikovému poplatku. Auto můžete také zarezervovat za někoho jiného – vyplňte ale jejich údaje.

Rentalcars.com spolupracuje se všemi předními autopůjčovnami včetně těch menších lokálních, aby dokázali poskytnout širokou nabídku vozů za nejlepší ceny.

Při výběru auta musíte dobře zvážit účel, za jakým si jej použijete. Platí pravidlo, že byste měli zvážit tři hlavní oblasti. Prostor – tedy zda budete mít dostatek prostoru pro všechny pasažéry a náklad. Dále palivo – máte v plánu jezdit daleko? Pořiďte si auto s nižší spotřebou. Před návratem auta dotankujte nádrž, abyste se vyhnuli dodatečným poplatkům za dotankování. Lokalita – vybírejte si nejbližší autopůjčovny ale zároveň také ty levnější. Kombinací s městskou hromadnou dopravou můžete ušetřit spoustu peněz oproti pronájmu vozu například přímo na letišti.

Převážná většina vypůjčených vozů má ochranu proti krádeži, finanční krytí pro přípat nehody, zaplacené místní daně, letištní poplatky a všechny silniční poplatky. Při vyzvedávání vozu zaplatíte za cokoliv navíc – mladého řidiče, dalšího řidiče, jednosměrný pronájem. Pokud chcete získat více informací o tom, co je v ceně vozu zahrnuto, čtěte podrobně obchodní podmínky u každého vozu, který si prohlížíte.

Rezervace samotného vozu probíhá identicky s rezervací hotelu pomocí rezervačního portálu. Vyberete si místo a data jak budete automobil potřebovat. Poté už si budete vybírat z nabídky spousty vozů od různých půjčoven. Platit je možné platební kartou. V administraci pak můžete s rezervací manipulovat.

Věříme, že budete se službou Rentalcars.com spokojeni – je snadná na použití, kompletně v češtině a ověřená mnoha zákazníky.

Navštivte www.rentalcars.com/cz

Jak uplatnit slevový kód na Rentalcars.com?

Rentalcars.com nenabízí na své rezervační služby možnost využití slevových kódů. Všechny nabídky, které jsou dostupné pro RentalCars.com prostřednictvím slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do RentalCars.com skrze odkazy v jednotlivých kupónech. Pokud se situace změní a Rentalcars.com začne nabízet výhody prostřednictvím kódů, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně návodu na použití kódu.

Navštivte www.rentalcars.com/cz

Speciální nabídky na Rentalcars.com

Rentalcars.com nabízí širokou nabídku pronájmů aut u partnerských autopůjčoven. Ceny v ceníku ale nejsou stálé. Využívat můžete sezónních výhod a také speciálně domluvených cen, které pro Vás Rentalcars.com zajišťuje. Jak se o těchto speciálních nabídkách dozvíte? Jednou z možností je přihlášení se k internetovému newsletteru Rentalcars.com. Tam Vám budou zasílat výhodné nabídky a nabídky na poslední chvíli, speciální nabídky, zdarma vyšší kategorie vozů nebo třeba řeidiče navíc. Stačí vyplnit Vaše údaje a newsletter zařídí, aby Vám nic neuniklo. Další možností jak získat přehled o exkluzivních nabídkách na RentalCars.com je sledovat nabídku na SlevovyKupon.net nebo se přihlásit k odběru nových exkluzivních nabídek tam.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Rentalcars.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.