Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > R > Slevové kupóny a slevové kódy do Rentaznemovitosti.cz

Rentaznemovitosti.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.79/5, 38 hlasování)
Pokračovat na rentaznemovitosti.cz

Aktuální slevy a akce (květen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Rentaznemovitosti.cz

Nakupování na Rentaznemovitosti.cz...

Renta z nemovitosti je druhem hypotéky, která je přímo šitá na míru potřebám seniorů. Tento koncept přišel do České republiky v roce 2015 jako renta z nemovitosti od FINEMO.cz.

Vlastník nemovitosti si může si může oproti nemovitosti obstarat příjem, a to třeba formou jednorázové nebo postupné výplaty peněz, a to zasíláním pravidelné měsíční částky – renty. Senior přitom zůstává stále majitelem své nemovitosti – nejedná se tedy o prodej.

Rentaznemovitosti slevové kupóny a slevové kódy

Pokud je Vám přes 60 let a vlastníte nemovitost a zároveň byste si rádi užívali života naplno, tak neváhejte. Svou nemovitost můžete využít pro zlepšení kvality svého života. Přidáte se tak k mnoha klientům v USA, Kanadě, Velké Británii, Švédsku, Německu nebo Rakousku, kteří už dávno vědí, že není třeba se v seniorském životě vzdávat života kvůli nedostatku prostředků.

Před několika desetiletími byla zavedena takzvaná reverzní neboli zpětná hypotéka pro seniory. Původním účelem bylo umožnit vdově nebo vdovci dožít v domě i po smrti partnera i přes úbytek části příjmu z důchodu zesnulého partnera. Postupně se účel rozšířil a dnes tento druh hypotéky využívají senioři v řadě zemí světa jako nástroj, který jim umožní financovat zdravotní péči, koníčky nebo cestování či zvelebování bydlení i úhradu dluhů.

Evropská unie si nechala vypracovat německým institutem studii, která zmapovala trh reverzních hypoték. Výsledkem studie bylo, že zpětné hypotéky mohou pomoci řešit problém nízkých důchodů spojených se stárnutím populace díky silnému vlastnickému bydlení. V EU nyní už existují statisíce klientů, kteří uzavřeli reverzní hypotéku. Po celém světě jsou jich pak miliony.

Jak to funguje? Nejdřív je třeba zjistit cenu nemovitosti a podepsat smlouvu. Bude Vám přiznána renta z nemovitosti. Peníze můžete použít na cokoliv a plnit tak svá přání. Nadále zůstáváte majitelem nemovitosti – o nemovitost se řádně staráte a bydlíte stále ve svém. Když se odstěhujete nebo zemřete, obdrží společnost peníze od Vás nebo od dědiců zpět. Peníze je možné vrátit z vlastních zdrojů nebo prodejem bytu či domu.

Na RentaZNemovitosti.cz – tedy portál samotný Vám poskytne veškeré informace včetně kalkulátoru. Zajímá Vás, kolik peněz můžete získat právě vy? Pokud vyplníte stručný formulář, který na této stránce naleznete do několika dnů obdržíte přesnou kalkulaci.

Samozřejmě se jedná o vážný obchod, a proto byste nikdy neměli podobnou věc uspěchat. Důkladně si prostudujte, jak tato hypotéka funguje, pročtěte si vzorové smlouvy a poznejte také majitele firmy, kteří se o svůj životopis a příběh založení firmy podělili na stránkách portálu.

Přejeme Vám šťastné stáří a dostatek finančních prostředků na splnění všech Vašich snů.

Navštivte rentaznemovitosti.cz

Jak uplatnit slevový kód na Rentaznemovitosti.cz?

Rentaznemovitosti.cz neposkytuje produkty a služby na které je možné uplatnit slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které získáte prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do RentaZNemovitosti.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte rentaznemovitosti.cz

Jaké jsou výhody u renty z nemovitosti?

Uverproseniory.cz poskytuje takzvanou rentu z nemovitosti, kterou může získat každý starší majitel nemovitosti. Společnost vám půjčí peníze zajištěné vaší nemovitostí. Vy však stále zůstáváte majiteli nemovitosti a zůstáváte doma - nemusíte nic splácet. Nikdy nebudete dlužit více, než je cena vaší nemovitosti. Tento produkt je určen seniorům, kteří jsou starší 60 let a kteří žijí ve vlastní nemovitosti. Nejvhodnější je pro ty, kteří nemají žádné dědice a jejich nemovitost by po jejich smrti propadla státu. V takovém případě není třeba žít nuzný život, ale užívat si ke stáří peníze, které jste během života těžce vydělali a investovali právě do nemovitosti. Po smrti už vám k ničemu nebudou. Jak na to? Stačí vyplnit krátký formulář na tomto webu a společnost uverproseniory.cz se vám ozve zpět a vše vysvětlí.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Rentaznemovitosti.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.