Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > R > Slevové kupóny a slevové kódy do Revolut.com
Revolut.com

Revolut.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.67/5, 27 hlasování)
Pokračovat na www.revolut.com

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Revolut.com

Nakupování na Revolut.com...

Revolut Ltd je britská finanční technologická společnost, která se specializuje na bankovní služby včetně účtů v EUR a GBP, předplacené debetní karty, směnárenskou činnost, obchody na finančních trzích, kryptoměny, a peer to peer platby. Aplikace, kterou Revolut vyvíjí podporuje platby i vybírání z bankomatů ve 120 měnách a zasílání v 29 měnách přímo z aplikace. Také poskytuje zákazníkům přístup ke kryptoměnám jako je Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash a XRP výměnou za 25 různých měn. Společnost byla založena v Londýně Nikolajem Storonskym a Vladem Yatsenkem.

Revolut slevové kupóny a slevové kódy

Svou Revolut kartu můžete získat zdarma. Banky vám obvykle účtují poplatky, když převádíte peníze do zahraničí. Revolut ale hraje fér. Připojte se k milionům aktivních uživatelů na Revolut. Stačí zadat svoje telefonní číslo, abyste získali svou kartu zdarma. Pak už se pouze přihlásíte a zaregistrujete jako nový uživatel.

S Revolut cestujete bez skrytých poplatků. Revolut nevěří ve finanční hranice. Je tedy pouze fér, abyste mohli utrácet peníze ve více než 150 různých měnách za mezibankovní převodní ceny s minimálním 0.5 % poplatkem za cokoliv přes 5 000 liber každý měsíc.

Revolut vám vždy bude ukazovat za co každý měsíc utrácíte. Můžete si stanovit měsíční limity a sledovat, kam vaše peníze putují na přehledném grafu. Můžete si tak zastropovat třeba své utrácení v restauracích nebo za potraviny.

Revolut každou platbu zaokrouhluje na nejbližší celé číslo. Peníze, které našetříte pak Revolut investuje k dosažení vašich cílů.

Své peníze můžete přijímat i odesílat po celém světě. Banky vám budou za všechny platby do zahraničí účtovat vysoké poplatky. Revolut.com je ale přesným opakem tohoto přístupu. Ignoruje hranice měny a vy tak můžete platit a přijímat platby po celém světě za jednotnou sazbu.

Jedná se tedy o trochu jinou alternativu ke službám jako je Skrill nebo PayPal. Pokud přijímáte platby a nechcete být otravováni bankovními poplatky našich domů, které jsou vyhlášené svým podvodným jednáním v oblasti poplatků, pak je Revolut.com jasnou volbou. Vše je přehledné, poplatky jsou jasné a žádné další vás nečekají až do chvíle, než se rozhodnete své fondy převést zase na účet vaší místní banky, která vás bude chtít sedřít na kost. To ovšem ani dělat nebudete muset, protože karta, kterou od Revolutu získáte, je platná i u nás a můžete si ji připojit například Google Pay pro platby mobilním telefonem.

Věříme, že vám bude tento způsob placení i obdržení plateb ze zahraničí i doma vyhovovat a vy zase trochu ušetříte na bankovních poplatcích a budete moci své peníze využít trochu užitečnějším způsobem. Revolut.com není jenom skvělou službou, ale také určitým vyjádřením nesouhlasu se stavem na našem finančím trhu. REVOLUCE!

Navštivte www.revolut.com

Jak uplatnit slevový kód na Revolut.com?

Revolut.com je služba, která nenabízí produkt, na který by bylo možné využívat slevové kódy. Všechny nabízené akční nabídky na slevovykupon.net získáte tak, že skrze odkaz přejdete do Revolut.com a vše bude automaticky aktivováno.

Navštivte www.revolut.com

Vytáhněte ze svých peněz maximum

Na Rvolut.com nemá výměna peněz žádné skryté poplatky. Můžete tu nakupovat kryptoměny, zlato a spravovat své peníze s přehlednými statistikami. Připojit se tak můžete k 15 milionům Revolut zákazníků. Revolut.com vám umožňuje nastavit limity pro rozpočty, získat instantní notifikace o utrácení peněz a také vidět týdenní výpisy vašeho účtu. Pokud k revolut.com připojíte svůj bankovní účet, Revolut Open Banking se může stát jediným místem pro vaše bankovní operace. Revolut je zároveň místem, kde můžete získat slevy a také cashback. Služba spojuje funkci banky s funkcí cashback portálů a affiliate marketingových poskytovatelů slevových kód. Instantně tak šetříte peníze ze všech svých objednávek, které putují přes revolut. K tomu navíc nezáleží v jaké měně nakupujete. Poplatky za převod peněz do zahraničí jsou 0,5 % pro všechny nákupy nad 25 000 Kč.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Revolut.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.