Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > R > Rixo.cz slevový kupón - říjen 2020
Rixo.cz

Rixo.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.rixo.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2020

Více o Rixo.cz

Nakupování na Rixo.cz...

Rixo.cz existuje z jednoho jediného důvodu. Aby lidé už nemuseli kvůli pojištění chodit na pobočku nebo zvát otravné pojišťováky k sobě domů. Rixo.cz přináší nástroj, který pojištění opravdu zjednodušuje. Zákazníci tak pojištění rozumí a sami o něm rozhodují pohodlně přes internet.Vše může být hotovo už za 2 minuty. Stačí zadat váš e-mail a potvrdit tak bezplatnou registraci. Následně pak uložíte nebo nafotíte všechny vaše smlouvy nebo můžete Rixo pověřit získáním smluv přímo od pojišťoven. S jednou registrací tak budete mít přehled všech svých smluv navždy. Online, zdarma a srozumitelně. Hodnocení je prováděno pomocí takzvaného Rixo indexu. Pravidelně je porovnávána nabídka pojištění na trhu. Podle něj snadno poznáte, jestli existuje lepší nabídka. Společnost, která provozuje službu RIXO, je členem skupiny PPF. Spolupracujeme pouze s ověřenými pojišťovnami.

Rixo index vám ukáže, jak kvalitní a výhodné jsou vaše jednotlivé smlouvy. Nahrané dokumenty budou digitalizovány a důkladně zkontrolovány chytrým algoritmem i zkušenými odborníky. Zkontrolovány budou také administrativní údaje, cena, nastavení rizik a limitů ze smluv i veřejně dostupných zdrojů. (například z katastru nemovitostí). Smlouvy můžete nahrávat přímo, pokud je už máte v elektronické podobě, můžete je nafotit mobilním telefonem nebo použít scanner nebo můžete poskytnout Rixo.cz plnou moc aby si mohlo samo získat smlouvy od pojišťoven. Stačí jen doklad pro ověření identity.

Všechny pojistky budete mít pod kontrolou z jednoho místa. Své smlouvy si pak budete moci kdykoliv stáhnout, smazat nebo požádat o pomoc při řešení pojistných událostí. U všech digitalizovaných smluv jsou také hlídány důležité milníky a včas vás na všechno upozorní.
Nejdůležitější funkcí ze všech jsou ovšem návrhy nových smluv zdarma. Díky nim jsou všechny služby od rixo.cz zdarma. Jak si to Rixo může dovolit? Díky provizím od pojišťoven. Nespoléhají na širokou síť prodejců, pobočky ani velká call centra. Spoléhají především na zefektivnění a vysokou přidanou hodnotu pro klienty pomocí chytrého algoritmu.

Pro získání nového pojištění jsou k dispozici pojištění vozidel, pojištění nemovitosti, pojištění odpovědnosti a pojištění života.

Věříme, že Vám Rixo.cz pomůže mít konečně pořádek ve svých smlouvách. Budete mít ve své hlavě zase o jednu starost méně. Pokud patříte mezi ty, kteří mají ještě vše znovu u sebe, pak si můžete všechny digitalizované dokumenty i nové smlouvy sjednané přes Rixo.cz stáhnout zpět ze svého profilu a uložit si je lokálně ve svém počítači nebo na jiné médium.

Navštivte www.rixo.cz

Jak uplatnit slevový kód na Rixo.cz?

Rixo.cz neumožňuje uplatňování slevových kódů. Služba jako taková je zdarma. Nová pojištění jsou pak zařizována prostřednictvím pojišťovacích agentů a vše bude přizpůsobeno přesně vašim potřebám.

Pokud se mechanismus Rixo.cz změní a bude možné uplatňovat slevové kupóny a kódy, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na uplatnění takové výhody.

Navštivte www.rixo.cz

Skončené nabídky

Soutěž o 3x iPhone 8 v Mujdok.cz (do 6.12.2019)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Rixo.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.