Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > R > Slevové kupóny a slevové kódy do Rondainvest.cz
Rondainvest.cz

Rondainvest.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.38/5, 29 hlasování)
Pokračovat na rondainvest.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Rondainvest.cz

Nakupování na Rondainvest.cz...

Rondainvest.cz se zaměřuje na úvěrování podnikatelských subjektů na území České republiky a Slovenska. Nabízejí vám financování výstavby nebo nákupu developerských projektů podle skutečných potřeb developera. Podnikatelům nabízejí také investiční úvěry, překlenovací úvěry, pohledávkové úvěry i americké hypotéky, které jsou vhodné především pro rozvoj nových podnikatelských projektů.

Rondainvest slevové kupóny a slevové kódy

Pro fyzické osoby je připravena možnost investice do úvěrů, které rondainvest zafinancoval. Úvěry jsou zajištěny nemovitostmi a nabízí tak vysoký výnos s nízkým rizikem. Investovat můžete u většiny úvěrů od 10 tisíc korun s výnosem až 6 % p. a. nebo můžete zkusit akční produkty s minimální výškou investice již od 1000 Kč.RONDA INVEST a. s. je firma, která je česká a která se zamřuje na poskytování zajištěných úvěrů malým a středním podnikatelům v České republice a na Slovensku. Investorům pak na druhé straně nabízí možnost do těchto úvěrů investovat. RONDA vytváří most mezi podnikateli, kteří mají životaschopné projekty, na jejichž realizaci potřebují půjčit a pak samotnými lidmi, kteří mají volné finance a chtějí investovat. Jedná se tedy o tzv. P2B platformu, kterých je na českém trhu hned několik. Projekty od rondainvest.cz jsou jedinečné v tom, že každý úvěr k investici je zajištěn nemovitostí.

Cílem společnosti je nabízet alternativu k tradičním produktům s nízkým rizikem a atraktivním zhodnocením. Dbají při tom na osobní přístup a chtějí s vámi budovat dlouhodobý vztah, který bude založený na vzájemné důvěře, který je v dnešní době už skoro výjimkou.

Představení firmy:

RONDA INVEST a.s. je dceřinou společností mateřské společnosti RONDA HOLDING a.s., kde 85 % akcií vlastní podnikatelská skupina Alphaduct, a.s. podnikatele Vladimíra Komára a 15% podíl akcií patří podnikateli Gabrielu Kovácsovi, majiteli společností Citfin – Finanční trhy, a.s. a Citfin, spořitelní družstvo.

Naší sesterskou společností je RONDA FINANCE a.s., která pro naše klienty zajišťuje platební služby. RONDA FINANCE a.s. je zapsána v registru poskytovatelů platebních služeb malého rozsahu vedeného Českou národní bankou jako orgánem dohledu nad finančním trhem.Registrace je nezávazná. Můžete se nezávazně přidat k uživatelům investiční aplikace a obdržíte nabídky úvěrů k investování včetně nových akčních nabídek.

Věříme, že díky rondainvest.cz se vám pomůže zhodnotit vaše volné prostředky mnohem lépe, než by tomu bylo při využití některého z bankovních produktů. Navíc to bude bezpečné a pomůžete tak také českým podnikatelům.

Navštivte rondainvest.cz

Jak uplatnit slevový kód na Rondainvest.cz?

Rondainvest.cz je informační portál věnující se investování a tudíž nenabízí možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do rondainvest.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte rondainvest.cz

Široká škála kvalitních úvěrových produktů

Rondainvest.cz vám nabídne zajímavou škálu kvalitních úvěrových produktů. Řešení najdou i pro ty, kteří z různých důvodů nedosáhnou na úvěr v jiné finanční instituci nebo hledají volnost nakládání s prostředky úvěru, jakož i volnost při výběru svých dodavatelů. Výše úvěru se může pohybovat od 2 do 100 milionů Kč. Úroková sazba od 6,90 % p. a. a zajištění nemovitosti proběhne maximálně do 70 % tržní ceny nemovitosti. Splatnost úvěru je od jednoho do patnácti let s možností prolongace. Máte možnost vypracování individuálního splátkového kalendáře s posouzením do 48 hodin zcela zdarma a také možnost předčasného splácení zcela bez poplatků. V produktech si můžete vybrat americkou hypotéku, překlenovací úvěr, developerský úvěr, investiční úvěr a pohledávkový úvěr. Jejich parametry najdete na rondainvest.cz.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Rondainvest.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.