Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > R > Rossmann.cz slevový kupón, Rossmann.cz slevový kód

Rossmann.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.29/5, 115 hlasování)
Pokračovat na www.rossmann.cz

Aktuální slevy a akce - květen 2022Více o Rossmann.cz

Nakupování na Rossmann.cz...

Síť drogerií Rossmann slouží v Německu svým zákazníkům už od roku 1972 díky jejímu zakladateli Dirku Roßmannovi. K dnešnímu dni má zastoupení v 6 evropských zemích a provozuje více než 4 000 prodejen. U nás byste mohli najít 130 prodejen vybavených velmi moderně a nabízejících českým zákazníkům kromě širokého a kvalitního sortimentu brandových produktů také vlastní výrobky pod svou značkou a špičkový zákaznický servis.Rossmann nabízí velmi štědrý věrnostní program. Při nákupu v tomto specializovaném obchodě se Vám členství rozhodně vyplatí. Jako člen věrnostního programu ROSSMANN CLUB získáte s novou mobilní aplikací celou řadu výhod a slev. Další exkluzivní bonusy pak můžete získat sbíráním bodů za nákupy. Užívejte si interaktivní aplikaci s inspirativními články, praktickými tipy a mapou prodejen.

Na uvítanou do klubu dostanete 20 % slevový kupón. Ten bude po registraci automaticky nahrán na vaši věrnostní kartu v mobilu. Pro uplatnění pak stačí na pokladně předložit kartu a sleva bude odečtena z nákupu. Registrovaní zákazníci mají každé dva týdny možnost nakoupit s exkluzivní slevou již zlevněné produkty z letáku. Za každých 100 kč z nákupu získáte 1 bod. Za 15 % dostanete další možnost si aktivovat 15 % slevu z nákupu. Další výhodou je možnost nakupování dětského sortimentu v měsíci narození dítěte. Slevu měsíci dostanete každý rok k narození dítěte. Narozeninová sleva 10 % tu čeká také na Vás. A na celou řadu produktů také získáte slevu měsíce. Nabídka se každý měsíc samozřejmě mění. A jako bonus za registraci navíc dostanete také 5 bodů na své konto. A je tu ještě věrnostní program Rossmánek, který je tu hlavně pro maminky. O něm se dočtete přímo na rossmann.cz v záložce Rossmánek. Očekávejte výraznou pomoc při nákupu pro ty nejmenší i větší raubíře.

Na webu rossmann.com si můžete také prohlížet akční leták, který distribuuje Rossmann v papírové podobě zákazníkům v okolí prodejen. Pokud jej nedostáváte, je elektronická verze jedinou vaší možností.

Rossmann.cz není internetovým obchodem. Můžete si tu prohlížet zboží a kontrolovat dostupnost na prodejnách, ale nemůžete si zboží rezervovat ani objednávat domů.

Pokud vás baví nakupování produktů Rossmann pod značkou ISANA, pak pro vás máme dobrou zprávu. Na tyto produkty totiž získáte 100 % garanci vrácení peněz. Podmínky pro využití najdete také přímo na webu.

Věříme, že vás bude nakupování v Rossmann drogeriích bavit a že vám web Rossmann.cz pomůže se trochu zorientovat. Přejeme vám příjemné nakupování na Rossmann.cz a spoustu ušetřených peněz skrze štědrý věrnostní program, který jsme vám představili.

Navštivte www.rossmann.cz

Jak uplatnit slevový kód na Rossmann.cz?

Rossmann.cz nenabízí možnost uplatnění slevových kupónů online, protože neprodává online žádné zboží. Veškeré akční nabídky, které nalezne na stránkách našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáváte automaticky po přechodu do Rossmann.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách. Přejeme Vám příjemný nákup.

Navštivte www.rossmann.cz

Články

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Rossmann.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.